Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 30
Like Tree45Likes

tema: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

  1. #11
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Čestitke na novom satu. U zdravlju ga nosio !

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Veoma zanimljiv sat i lep tekst. Čestitam na kupovini i u zdravlju da ga nosiš
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Čestitam na kupovini! Stvarno lepo izgleda i ovaj model. Ne verujem da ima bilo kakvog razloga da se čovek pokaje sa ovim brendom, imajući u vidu da unutra kuca 7s26 (ako sam ja dobro obavešten), i takođe s obzirom na uloženi novac.

    Očekujem još vlasnika ove marke ovde na ofrumu, posle svih ovih pohvala do sada

  4. #14
    Član Avatar korisnika Jasmin
    Član od
    7.7.2011.
    Lokacija
    Holandija
    Poruke
    322
    Lajkovi
    877
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    imajući u vidu da unutra kuca 7s26 (ako sam ja dobro obavešten)
    Movement je SII676, isto kao sto i Lorus upotrebljava (Y676),
    koji je vrhunska kopija od Seiko 7s26 i pravi se u Malaysia.

    Tommy, cestitam! Super ti je sat, pravo ljepo izgleda. J.Springs je marka koji je
    Seiko instruments u 2001 godinu stvorio. Kvaliteta je malo manja od Seiko satova, ali je
    dosta bolja nego (na primjer) Lorus. Kakva je iluminacija, mozel' slika ako imas volje i vremena?

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Možda fotke varaju ali meni ovaj sat izgleda drastično robusnije i kvalitetnije napravljen od Seiko Pepsi sata na koji neodoljivo podseća...
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    lep i zanimljiv sat,siguran sam da će te dobro služiti jer seiko nepravi škartove

  7. #17
    Banned
    Član od
    28.11.2011.
    Lokacija
    Usa
    Poruke
    19
    Lajkovi
    78
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Drago mo je da ste zadovoljni sa mojim opisom J.Spring-a, posle dva meseca, moje misljenje i zadovoljstvo ovim satom se nije promenilo. Cak sta vise i danas kada mi je stigao Seiko SNZG13K1, J.Springs nije izgubio u direktnom poredjenju. Satovi spadaju u razlicite kategorije ali ipak je J.S. jeftiniji a veci, tezi, odlicno uradjen. Narukvica mu je definitivno bolja i kvalitetnija, ne znam koliko se to vidi na slikama ali je teza, masivnija, kopca narocito. Mehanizam osim natpisa je gotovo isti. Jedino gde gubi bitku sa Seiko-m je luminacija, mozda sto je ovaj potpuno nov a i sami markeri i skazaljke su mu vece i drugacije.

    I naravno, par slika...


    J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-01.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-02.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-03.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-04.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-05.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-06.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-07.jpgJ.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...-svet-satova-08.jpg
    Shmizla, RUS, vladas and 9 others like this.

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7590
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Ja sam danas dobio ovaj sat,na prvi pogled nema zamerki,robusan sat,malo me podseca na IWC Aquatimer(subjektivno misljenje), jedino sto mi smeta je broj 30 na koroni jer je naopako,i cini mi se da ce se brzo izlizati boja sa korone,ali koliko para toliko muzike,sve u svemu zadovoljan sam satom,imam jedno pitanje,da li je moguce na isti staviti NATO strap?

  9. #19
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Citat marko14 kaže: Pregled poruke
    ...da li je moguce na isti staviti NATO strap?
    Jeste, to nije nikakav problem.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7590
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    Jeste, to nije nikakav problem.
    Hvala.

Slične teme

  1. Seiko 5 automatic
    By Stefii in forum Seiko
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 15.1.2013., 15:01
  2. Seiko 5 Automatic sat SNXA07K
    By Flegijas in forum Seiko
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 1.11.2012., 12:46
  3. Seiko Automatic 17 jewels
    By Don_Krstic in forum Seiko
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.7.2011., 13:17
  4. Seiko automatic vs Seiko 5
    By Koska23 in forum Seiko
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.1.2011., 3:23
  5. Seiko Automatic 17 jewels
    By Don_Krstic in forum Seiko Prospex, Grand Seiko, King Seiko, Credor
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 8.1.2011., 12:43

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •