Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Mladensky

tema: Fortis Pilot Professional Chronograph

  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.12.2010.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    31
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Fortis Pilot Professional Chronograph

    Poštovani čitaoče, želim ti srećnu Novu 2012. godinu , i pored izvanrednog zdravlja želim da Vam se ispune sve časovničarske želje.
    Temu otvaram da bih opisao svog ljubimca Fortis Pilot Professional Cronograph. Isti sam kupio kod nas , kod ovlašćenog prodavca i po meni, pristupačnoj ceni (možda i grešim). Posle niza godina gledanja kataloga, izloga radnji, interneta i ostalog, došao sam do zaključka da je ono što želim od sata da bude chrono, automatic (po mogućstvu Valjoux 7750), da obavezno ima datum i dan kao i metalnu brazletnu.
    Proučavanjem sam stigao dao nekoliko komada medju kojima je bio i Revue Thommen, za koji sam tražio pomoć oko kupovine. Medjutim, kad sam sve sabrao i oduzeo i Revue Thommen mi je bio preskup ( da ne navodim imena i cene zbog pravila foruma) tako da je pored nekih koje sam u nekoj svojoj listi napravio kao jedini odgovor ostao baš Fortis.
    I tako pozovem polovinom januara 2011. god. zastupnika za Fortis da pitam gde mogu videti navedeni sat, a kako sam iz okoline Niša , Niš mi je bio najbliži. Igrom slučaja potrefi se da je baš neko iz Niša naručio isti i da je u radnji ..... ( ne bih oped da navodim imena). Odem u radnju , sat mi se svidi, sa kožnom narukvicom. Pitam da li može da se naruči i metalna, oni provere cena 120e za narukvicu zajedno sa onim leptirima za narukvicu. E sad, čeka se odgovor tog nekog potencijalnog kupca, ako on neće moj je.
    I ja tako čekam do 01. februara , kad mi kažu da mogu doći za njega. Obavim kupovinu , naručim metalnu brazletnu odemo na piće sa gazdama radnje i tako.
    Sat mi izgleda sad ovako identično
    Fortis Pilot Professional Chronograph Watch - 597.22.141.3
    Molim Vas neznam kako da postujem slike , objasnite mi i pustiću koju. Pitajte ako želite dodatna objašnjenja.
    Pozdrav , Mladen
    Neša and igor bg like this.

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Fortis Pilot Professional Chronograph

    Pozdrav, Mladene i hvala na opisu. Što se tiče postavljanja slika, evo kratkog uputstva:

    Kada klikneš 'odgovori' i počneš da pišeš, klikni na treću ikonicu sa desne strane. Iskočiće 'Insert Image'. Videćeš na vrhu dva jezička, pomoću kojih možeš da biraš da li je slika sa kompjutera (levo) ili sa interneta (desno). Ako je sa kompjutera, klikni 'Select files', a zatim u meniju koji se pojavi odaberi sliku i klikni 'Open' ili klikni sliku dva puta. Dole će ti pisati 'Pošalji fajl' i to je cela priča. Fajl mora biti manji od dva megabajta. Ako bude problema, obrati se moderatorima, koji mogu da srede tvoj post.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Slične teme

  1. Kupujem Fortis chronograph
    By nikola.beograd in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.12.2011., 19:52
  2. Fortis pilot professional day/date
    By Mister No in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 8.10.2011., 10:01
  3. [PRODATO] Fortis pilot professional day/date
    By MM_300 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:03
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 7.3.2010., 23:03

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •