Strana 21 od 26 PrvaPrva ... 11171819202122232425 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 201 do 210 od ukupno 259
Like Tree160Likes

tema: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

  1. #201
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Majstor je napisao tel..napisao gde radi..krajnje ne nozbiljno da se prepisujete mailovima. .sat mora da se vidi. Da se vidi koja koža koja boja...sve to izmeri i čekaš. Kad bi se svima udostojio da odgovara a ne radi samo za nas već. ..onda morate da imate razumevanja što možda i ne stiže da odgovori. Tel u ruke vidi kad je slobodan...i milina da se dogovorite
    Krajnje neozbiljno? On mora da kupca udostoji odgovora! Pa zasto onda ima email kao opciju. Zasto nigde ne napise da svaki dogovor mora licno, kod njega i sve to sto si ti napisao? Verovatno trebam da gledam u pasulj i da pogadjam da li posao moze da se sklopi preko maila ili preko fiksnog telefona ili preko mobilnog ili... Email je kontakt, kao i svi drugi a on ga ne postuje i to stoji tacka.

    Da se razumemo, nemam ja nista protiv majstora kao majstora, iskustvo svih vas govori da je covek profesionalac i da su svi njegovi klijenti veoma zadovoljni ali ne odgovaranje da pitanja preko maila ipak predstavlja meni kao kupcu problem. I meni moje vreme znaci, mozda ja ne mogu/zelim da odem do njega pre nego sto saznam da li to sto meni treba moze ili ne i koliko otprilike kosta, lako cemo mi za detalje kasnije. A i nisam ga pitao da mi objasni teoriju relativiteta pa da sedimo i pricamo o tome nego sam pitao ume li ili ne ume da napravi kais kao na slici. Tesko pitanje?
    Who's your daddy?

  2. #202
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    vlajko,

    ja sam pricao sa gojkom alias pugom za svoj kais i rekao mi je, pricali smo telefonom, da je najbolje da ga kontaktiram preko telefona, pricali smo 15 minuta, mozda i 20, ja sam ga zvao

    on je stariji covek, ne koristi redovno internet, a mozda je i zaboravio

    slicno je i sa diaboliqstrapsom koji radi isto fenomenalne kaiseve, kontaktiras ga na mail, nije mi jednom odgovorio kada sam ga kontaktirao preko foruma, potom mi se izvinio i dao mi svoj mail i telefon da se cujemom jednostavno ljudi zaborave na poruke sa foruma

    preko interneta zavrsavas poslove sa amerikom i kinom samo

  3. #203
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    vlajko,

    ja sam pricao sa gojkom alias pugom za svoj kais i rekao mi je, pricali smo telefonom, da je najbolje da ga kontaktiram preko telefona, pricali smo 15 minuta, mozda i 20, ja sam ga zvao

    on je stariji covek, ne koristi redovno internet, a mozda je i zaboravio

    slicno je i sa diaboliqstrapsom koji radi isto fenomenalne kaiseve, kontaktiras ga na mail, nije mi jednom odgovorio kada sam ga kontaktirao preko foruma, potom mi se izvinio i dao mi svoj mail i telefon da se cujemom jednostavno ljudi zaborave na poruke sa foruma

    preko interneta zavrsavas poslove sa amerikom i kinom samo
    Ono jes'
    Ma nije to problem, zvacu ga, cucemo se, napravicemo posao, sve ok nije problem... Izgleda da je problem moje shvatanje da neko moze da odgovori na mail jedanpu, odmah, a ne moze drugi put nikad...
    Who's your daddy?

  4. #204
    Mlađi član
    Član od
    15.5.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    116
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Pišem iz Srpskog Sarajeva i pozdravljam sve znalce ali i "obične smrtnike" na ovom forumu. I sam spadam u ovu drugu grupu.
    Nisam neki veliki poznavalac satova, ali ih volim .

    Razlog zašto pišem baš u ovoj temi je taj što mi se sat opasno sviđa i potajna mi je patnja .
    Jedino čega se bojim da bi mi mogao biti prevelik na ruci!? Nisam sitne građe, ali zglobovi mi nisu jača strana .
    Obzirom da su se novci za kupovinu nekako prikupili ovih dana ću vjerovatno biti u prilici da ga priuštim. Pročitavši ovu temu iskreno sam se malo zabrinuo problemima koji se navode, kretanje sekundare, a na radio sinhronizaciju i ne računam jer signal sigurno ne dopire kroz ove naše planine . Takođe, problem zamjene akumulatora, što je vremenom neminovno bi nekako prebolio, ako je cijena ona koja se navodi 70-100€ jer ne vidim da Citizen pravi neki sličan model sa običnim kvarcnim mehanizmom.

    Pitanje koje imam je gdje je najpovoljnija kupovina u Beogradu, kao i ima li neka Seiko alternativa ukoliko mi ovaj bude baš veliki na zglobu? Odgovori mogu u PP. Hvala.

  5. #205
    Novi član
    Član od
    3.6.2014.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    22
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Zdravo ljudi, ja sam se kao i mnogi zaljubio u ovaj sat i upravo juce ga pazario. Kupio sam ga u Beogradu, u Bomaru, koji je ovlasceni zastupnik za Citizen. Originalna cijena sata je 59 000 ali su im Citizen satovi na akciji od 20 % snizenja tako da na kraju ispadne 48000. S obzirom da sam drzavljanin Crne Gore, uz tax free me ispao ukupno 39 000 sto mislim da je ok cijena za ovaj sat. Ja sam uzeo AS4020-44H, sa bijelom pozadinom i mogu vam reci da je sat prelijep i bas sam zadovoljan. Eto, neke informacije ako nekoga zanima trenutna cijena sata.
    VLADAN P and Mr D like this.

  6. #206
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Odlicna kupovina dobrodosao u "Citizen Owners Club" Okaci i sliku slobodno da se divim jer meni se sa belom pozadinom mozda i vise svidja od ovog mog...
    Who's your daddy?

  7. #207
    Član Avatar korisnika Mr D
    Član od
    30.12.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    451
    Lajkovi
    2867
    Reputacioni uticaj
    29

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Jel' to ovaj?
    Super izgleda!

    Naziv: citizen.jpg, pregleda: 1359, veličina: 156,2 KB
    WlayCo, nele, bokanegra and 1 others like this.

  8. #208
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    bas taj!
    Who's your daddy?

  9. #209
    Novi član
    Član od
    3.6.2014.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    22
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    to je taj evo nekih slika, nisu najsjanije al eto

    Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E-20140703_190958.jpgCitizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E-20140703_191043.jpgCitizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E-20140703_191524.jpg

  10. #210
    Novi član
    Član od
    9.10.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Drugari imam beli tj AS4020-44h sat, i pojavio mi se jedan problem:
    Naime kada pokusavam sihronizaciju vremena skazaljka mi ode na 6h umesto na 12h? Zna li neko u cemu je problem?
    Drugo pitanje da li sihronizacija vremena vrsi i sihronizaciju kalendara? Posto sam datume nekako pokvario sada nemam pojma ni koj je mesec/dan npr danas mi stoji 10 umesto 9 pa svaki mesec rucno namestam..

Slične teme

  1. Kožna narukvica za Citizen AS4020-52E ?
    By marre in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 2.11.2010., 18:56
  2. Kupujem: Citizen AS4020-28E
    By ervin in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 23:48
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.6.2010., 3:39
  4. [POVUČEN OGLAS] - Citizen AS4020-28E
    By bad karma in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 2:09
  5. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.1.2009., 14:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •