Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
Like Tree31Likes

tema: CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje

  1. #11
    Član Avatar korisnika bursa
    Član od
    8.11.2010.
    Lokacija
    Beograd, Serbia
    Poruke
    314
    Lajkovi
    952
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje

    Citat bursa kaže: Pregled poruke
    Psssssst ! Bebica spavaaa.

    05.30h ... Neko spava a neko se sprema za posao.

    Prilog 145492

    Mali CASIO "commando" je opremljen i senzorom za svetlo, interesantno čim sam ga fotografisao sa uključenim blicom na mobilnom odmah se aktivirao ekran ... Šta sve još neću videti kod ovog specijalca.

    Na donjoj slici se vidi da se sat sinhonizovao sa atomskim satom jutros u 02.04h

    CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje-20191121_060119.jpg
    bokanegra likes this.
    Dosla plavusa kod casovnicara da promeni bateriju. On ljubazno odgovara
    da je to sat na navijanje.
    Plavusa izlazi iz radnje i poce navijati "Aleeeee-aleeeee, aleeeeee-aleeeeee..."

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    923
    Lajkovi
    7663
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje

    Nema posebnog senzora jer mu i ne treba, fotoćelija je svakako tu da puni bateriju pa preko nje se detektuje i nivo osvetljenja. Vidim da ti je uključen power save režim, pa ti zato i gasi ekran noću, mada nemaš potrebe za tim jer ti je baterija full napunjena. Inače odličan i praktičan sat.
    bursa likes this.

  3. #13
    Član Avatar korisnika bursa
    Član od
    8.11.2010.
    Lokacija
    Beograd, Serbia
    Poruke
    314
    Lajkovi
    952
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje

    Citat chuck kaže: Pregled poruke
    Nema posebnog senzora jer mu i ne treba, fotoćelija je svakako tu da puni bateriju pa preko nje se detektuje i nivo osvetljenja. Vidim da ti je uključen power save režim, pa ti zato i gasi ekran noću, mada nemaš potrebe za tim jer ti je baterija full napunjena. Inače odličan i praktičan sat.

    Obzirom da sam ga pazario početkom novembra a po zadnjoj sinhronizaciji negde od juna ove godine bi rekao da je sve vreme čekao u mračnoj metalnoj kutiji da ga usvojim, nivo napunjenosti mu stalno varira izmedju M i H pa sam zato i aktivirao opciju sa Power Save opciju... da prezimimo ovo mršavo zimsko sunce.
    chuck likes this.
    Dosla plavusa kod casovnicara da promeni bateriju. On ljubazno odgovara
    da je to sat na navijanje.
    Plavusa izlazi iz radnje i poce navijati "Aleeeee-aleeeee, aleeeeee-aleeeeee..."

  4. #14
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje

    Preživeće na M, ne brini . Ja sam mog solarnog uzeo prošle zime, do maja nisam uspeo da navučem na H ali ništa nisam isključivao. Testirao da vidim kad će L, i nisam video

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    bursa likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16438
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: CASIO G-Shock GW-M5610-1 – utisak nedelje

    Citat bursach kaže: Pregled poruke
    Odličan je, nabavio ga baš pre 2-3 nedelje i taman je za ruku. Jedino što se ne sinhronizuje baš često, da li je loš signal ili već šta, ali moram da pribegnem fori sa stavljanjem sata na ram bicikle da povećam površinu koja glumi antenu. I tad hoće da se sinhronizuje. Ali samo kad je napolju.
    Ili ga ostavi na ruci preko noci... Tijelo je velika antena.



    Ja imam trenutno GW-M5610 u glossy black verziji i prastari DW5600C "speed" screwback sa novim AM bezelom.

    Imao sam (uzdah) Rangeman, Rescue, DW9052, DW6600,GA120,kompozitnu kockicu,Mudmana, Stormtrooper Mudmana,AWG101,DW290,DW5600 jedno 8 raznih, ukljucujuci i ovaj kao tvoj i bijeli solar atomic...

    Pa kuzite da sam ih ... Imao.

    Kockica je nekako...

    Najblize "pravom duhu" G-Shocka.

    Fascinantno je da je npr.DW5600C sa novom baterijom i novim bezelom i remenom nakon 25 godina i dalje funkcionalan. I usprkos tome sto je funcijama naspram novog ko iz kamenog doba (ima malenu lampicu umjesto luminacije) drazi mi je od novog koji radi sve sam.

    Tezi je duplo od novog, deblji i ima taktilne gumbe.

    Kad idem kroz funkcije novog imam osjecaj da modul "razmislja" djelic sekunde prije nego sto krene u akciju. Stari je iste sekunde u modu, ima glasan alarm i krasnu REM funkciju.


    Koji od njih?

    Oba. Kao da imas novi Golf za svaki dan i Golf jedinicu za gust. Ovaj stari usprkos novim dijelovima bas i ne bi mocio okolo,lupao i nosao po blatu i zimi.

    Bacim koju sliku kad stignem.
    bursa and stanis like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •