Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 31
Like Tree61Likes

tema: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

  1. #21
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Nema potrebe da nekoga poštuješ samo zbog godina, jer to je samo ostatak patrijarhalnog sistema koji nema nikakvo uporište u savremenom društvu. Ja mogu da poštujem časovničarsku veštinu ovog gospodina, a kako reče Vlajo na prethodnoj strani, imao bih poverenja da mu dam neki sat na popravku, ali samo vintage.

    Što se tiče izjave, mislim da čovek nema veze sa realnošću.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #22
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Ja mu ne bih dao bateriju da mi zameni. Prvo, casovnicar iz Hamiltona? Koliko sam shvatio davno je on radio za Hamilton, i to kao serviser. Ovako nesto ne bi niko ko ima i malo znanja o satovima izvalio. K'o da jedino svajcarci znaju da naprave sat... Ne znam gde su ovog nasli...
    HADzI DALIBOR and stanis like this.

  3. #23
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Mislim da on nije radio za Hamilton kompaniju, vec da se misli na mesto Hamilton, u pokrajni Ontario, Kanada.
    Hamilton, Ontario - Wikipedia, the free encyclopedia
    DrAgod and vlajo like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #24
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Hvala na ispravci, preleteo sam samo tekst i nisam dobro razumeo

  5. #25
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Kad malo pogledam vest, deluje pomalo napumpano za moj ukus. List u kome je objavljen članak namenjen je dijaspori, koja se loži kada neko 'naš', tj. 'njihov' nešto uradi u životu. OK, za forum je zanimljivo spomenuti jednog časovničara, ali ne bih na osnovu teksta zaključio da je neka velika faca u ovom poslu. Čovek je završio časovničarski zanat, tu nema spora niti sumnje, ali ovo ostalo mi deluje kao neka njanjava priča sa gastarbajterskog posela - otiš'o Milojko u Nemačku, radi u struku i prima veliku platu u evri.

    Hajde da je otvorio fabriku satova ili da je izmislio neku bitnu inovaciju, pa da bude nešto značajno, ali on se samo zaposlio u struci u zemlji gde radnih mesta ima dovoljno.
    RUS, HADzI DALIBOR, Giga and 5 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  6. #26
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Kad malo pogledam vest, deluje pomalo napumpano za moj ukus. List u kome je objavljen članak namenjen je dijaspori, koja se loži kada neko 'naš', tj. 'njihov' nešto uradi u životu. OK, za forum je zanimljivo spomenuti jednog časovničara, ali ne bih na osnovu teksta zaključio da je neka velika faca u ovom poslu. Čovek je završio časovničarski zanat, tu nema spora niti sumnje, ali ovo ostalo mi deluje kao neka njanjava priča sa gastarbajterskog posela - otiš'o Milojko u Nemačku, radi u struku i prima veliku platu u evri.

    Hajde da je otvorio fabriku satova ili da je izmislio neku bitnu inovaciju, pa da bude nešto značajno, ali on se samo zaposlio u struci u zemlji gde radnih mesta ima dovoljno.
    najpametnija konstatacija!!!
    shade likes this.

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Kako smo se svi posteno ispalili za Hamilton.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  8. #28
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Ma, matori prdonja.

    Ne mogu da poštujem godine ako ih je neko uzalud potrošio.

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Godine same po sebi su mac sa dve ostrice kada je postovanje u pitanju - ako su uzalud potrosene postovanja nema! Ako su trosene mudro i pazljivo te stoga imaju za posledicu veliko znanje i iskustvo onda to proizvodi duboki naklon sa moje strane! "Wisdom is only possessed by the learned."
    HADzI DALIBOR, shade, tiha and 2 others like this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Vojin Radmilović iz Hamiltona, ugledni sajdžija intervju za Vesti Online

    Ja licno ne volim plastiku ali tehnologija napreduje svaki dan i sigurno da ima delova mehanizma koji bolje da su uradjeni od plastike. A sto se tice izdrzljivosti sada se pistolji i automatske puske izdradjuju od plastike i rade isto kao i oni od celika.
    jod likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •