Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree15Likes
  • 1 Post By Marko Crv
  • 5 Post By RUS
  • 2 Post By gogmajster
  • 7 Post By anbeast

tema: Montblanc "pametni" sat e-Strap

  1. #1
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Montblanc "pametni" sat e-Strap

    Montblanc je ušao na tržište "pametnih" satova nečim za mene totalno nepotrebnim, ali postoje i ljudi koji ne dele moje mišljenje.
    Naziv mu je e-Strap i postavlja se na narukvicu analognog Montblanc sata. Povezuje se preko Bluetooth-a sa pametnim Android ili Apple telefonom i preuzima podatke sa njega, skoro sve. Prima poruke, vibrira prilikom poziva, omogućuje pregled muzičkih fajlova, brojanje koraka i jos mnogo toga . . .Sve podatke postavlja na OLED monohromatski touch displej veličine 22mm, odnosno 128x36 piksela. Kompatibilan je sa Timewalker 42mm i 43mm analognim Montblanc satovima.

    Montblanc "pametni" sat e-Strap-montblanc-estrap.jpgMontblanc "pametni" sat e-Strap-montblanc-urban-speed-1000x667.jpg
    I naravno ovaj dodatak za sat kosta 250 eura.
    anbeast likes this.

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Montblanc "pametni" sat e-Strap

    Ovo tehnicki gledano nije pametni sat, vec pametna narukvica.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Montblanc "pametni" sat e-Strap

    Ovo mi je savrsen kompromis u onoj debati 'klasicni ili smart watch'.U biti je ista stvar kao Microsoft band,koji sam imao prilike probati i bez beda bih ga nosio na jednoj ruci,a na drugoj sat,jer je nenametljiv a ima sve te funkcionslnosti Ovo mi je jos bolje,jer je 2 u 1 i minimalno odskace od fokusa na klasicni sat.Cijena me ne cudi,jer je i sami MS band nekih 220$.Ipak se kupuje jos jedan gadget.
    Jedino sto si osuden onda na 1 remen.Ili...?
    vladas and Marko Crv like this.

  4. #4
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Montblanc "pametni" sat e-Strap

    Ovo je pocetak... Velikani stidljivo koketiraju sa ''pamecu'', medjutim, sacekajmo koju godinu i videcemo kojekakve kombinacije mehanike i digitalne ''pameti''. Sve ce biti fluidno dok se neke stvari ne iskristalisu. Bice zanimljivih pokusaja, zanimljivih promasaja, odlicnih resenja koja nece trziste prihvatiti... uostalom, sve ono do cega dolazi kada se tehnologije fuzionisu....
    vladas, sima hrabri, nele and 4 others like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •