Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree18Likes

tema: Grand Seiko u Beogradu?

  1. #11
    Mlađi član Avatar korisnika Adzem
    Član od
    30.11.2014.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    138
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Grand Seiko u Beogradu?

    Posetio sam jos pre oko mesec i po, kada sam se vracao sa pecanja, pa bio u blizini. Ljudi sta da vam kazem, to je ono sto sam vam milion puta govorio. I to vam govori neko, ko ima u kolekciji vise japanaca nego svajcaraca... Ali, oni ne znaju da naprave izgledom luksuzan sat, da izgleda onako masno, sa ludackom bojom dubokog cifera i keramickom koronom, onaj premium efekat kao sto to svajcarci urade, kada uzmete jedan njihov sat od 7-8 somica i tacka. Moze pola foruma da se ljuti, marim bas. Tako je. U kvalitet mehanizama ne zalazim, pricam samo o estetskom delu, kao i o narukvicama... Drzao sam u rukama, neki Grand od 6-7 somica, i mogu vam reci da se izgledom i narukvicom kolje sa Certinama od 600-700e...

    Sto se tice rokija i petrovica, stvar je jasna... 99,9% satova nemaju na stanju, ceka se izmedju 6 meseci i godinu dana i to je to. Zato su vam na KupujemProdajem skuplji za 30-40% pojedini dileri, koji imaju na stanju odmah sat. Ma prica sa Roleksom je otisla u potpuno drugom smeru, to je sada bolja investicija od zlata. Ljudi prave biznis sa tim satovima, uloze 50k evrica i kad prodaju satove, budu dobri tipa 70. Obican Submariner ce kroz pet godina kostati preko 15 soma. A setite se samo koliko je bio pre 10 godina... Zivi bili pa videli.
    Poslednja ispravka: Adzem (25.2.2021. u 13:32)

  2. #12
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Grand Seiko u Beogradu?

    Nema sta da se bilo ko ljuti, sve je subjektivno. Fora je sto oni i ne pokusavaju da naprave svajcarski luksuzni sat. Ako ti je pojam luksuznog sata neki svajcarac, GS ti se nece dopasti. GS je mnogo suptilniji i ocarava na skroz drugaciji nacin nego svajcarci.
    stanis and bokanegra like this.

  3. #13
    Mlađi član
    Član od
    24.7.2019.
    Poruke
    73
    Lajkovi
    78
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Grand Seiko u Beogradu?

    Evo da osvezim malo ovu temu.
    Danas sam bio u toj radnji i prvi put u zivotu video i na ruku stavio Grand Seiko...
    Satovi su u najmanju ruku neverovatni.
    Taj nivo detalja, obrada, osecaj u ruci i na ruci...
    Jednostavno neverovatno.
    Takodje ne mogu da ne kazem koliko je sjajna gospodja koja tamo radi! Konacno prodavac od kog covek nesto nauci i cuje novo!
    Uglavnom odustajem od kupovine Longines-a i odricem se skoro svih hedonistickih troskova, ja GS moram imati, ono je jedno savrsenstvo

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    GR-ĆU, StariAS, mizzy and 3 others like this.

  4. #14
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Grand Seiko u Beogradu?

    Ha, i ja sam izasao otuda sa istim utiskom
    Can'tStand'Ya and Bojan Savic like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •