Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Shmizla
  • 1 Post By milospinkfloyd

tema: Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Post Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu

    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-kruna-uspeha.jpg

    Prepoznajući značaj obrazovanih, svestranih mladih ljudi, porodična firma „Petite Genève“ Petrović, odlučila je da nagradi izuzetne studente Univerziteta u Beogradu, na samom kraju njihovih studija. Nagrada u vidu časovnika Rolex, priznanje je za odličan uspeh tokom studija, ali i dostignuća koja ukazuju na to da je reč o pojedincima koji imaju potencijal da doprinesu opštem znanju i dobrobiti.

    Nagrada „Kruna uspeha“ dodeljuje se jedanput godišnje. Za nagradu mogu konkurisati studenti Univerziteta u Beogradu koji su, bez ponavljanja ijedne godine studija, diplomirali sa prosečnom ocenom višom od 9,00. Prijavljeni kandidati kao zadatak dobijaju pisanje eseja na temu koju izabere komisija, nakon čega sledi i intervju sa članovima komisije.

    Tokom predhodnih pet godina kroz konkurs je prošlo više od 200 sjajnih studenata,
    njih deset je dobilo nagrade, a sada su im se pridružila još dva dobitnika. Odnosno Ana Cogoljević (Arhitektura) i Goran Tomića (Hemija), koji su postali ponosni vlasnici časovnika Rolex, dar porodične firme Petite Geneve Petrović.

    Ove godine članove komisije su činili: Miša Lukić - predsedniku upravog odbora Publicis Grupe Srbija, prvi dobitnik nagrade ’Kruna uspeha’ Borko Kovačević i Vigor Majić – direktor istraživačke stanice Petnica. Proteklih godina, kao i ove, učestvovala je i ambasada Švajcarske federacije na čelu sa njegovom ekselencijom gospodinom ambasadorom Ervinom Hoferom.

    Kao i predhodnih godina, diplomci su i sada prošli kroz 3 kruga konkursa. Prvi je
    obuhvatao rangiranje na osnovu pristiglih dokumenata. U drugom krugu kandidati
    su birali jednu od tri teme i pisali esej, a poslednja faza obuhvatala je razgovor sa
    komijiom.

    TEME ESEJA:
    Svet se ubrzano menja
    Gde sam ja 2020. godine
    Biti tačan znači biti odgovoran

    Najveći broj prijava, ove godine je pristigao je sa Fakulteta Organizacionih Nauika i
    sa Hemijskog fakulteta, a 90% prijavljenih kandidata imalo je prosek viši od 9.8.

    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-ana-cogoljevic-i-goran-tomic-dobitnici-2011.jpg

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu

    Retrospektiva predhodnih dodela nagrada "Krune uspeha":

    2006. godina
    Valentina Cvetković diplomirala je na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu sa prosečnom ocenom 10,00.
    Borko Kovačević diplomirao je na Fakultetu organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu sa prosečnom ocenom 9,26.
    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-kruna-uspeha-2006.jpg

    2007. godina
    Ksenija Obradović diplomirani je inženjer elektrotehnike, a studije na Elektrotehničkom fakultetu okončala je sa prosečnom ocenom 9,33.
    Marko Jovanović, diplomirani pravnik i master međunarodnog prava, sa Pravnog fakulteta u Beogradu.
    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-thumb_08.jpg

    2008. godina
    Sandra Aleksić diplomirala je na Medicinskom fakultetu u Beogradu sa prosečnom ocenom 9,94
    Dragan Hrnčić diplomirao je na Medicinskom fakultetu u Beogradu sa prosečnom ocenom 9,83
    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-slika_14.jpg

    2009. godina
    Jelena Potić iz Beograda diplomirala je na Medicinskom fakultetu sa prosečnom ocenom 9,91.
    Vladimir Marković diplomirao je na Fakultetu za fizičku hemiju pola godine pre roka, sa prosečnom ocenom 9,97.
    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-slika_17.jpg

    2010. godina
    Tijana Rakić diplomirala na Farmaceutskom fakultetu
    Srđan Kostić diplomirao na Rudarsko – geološkom fakultetu.
    Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu-thumb_24.jpg

    Nadradu „Kruna uspeha“ do sada su osvajali izuzetni diplomirani studenti Univerziteta u Beogradu. Rolex časovnici, dar porodične firme „Petite Geneve“ Petrović, dodeljeni su ovim mladim ljudima sa željom da ih sećaju na dane provedene na matičnim fakultetima Univerziteta u Beogradu, ali i da ih opomenu da je vreme u kome će nastaviti da rade na sebi i ostvariti svoje najbolje lične i profesionalne uspehe, tek pred njima.

    Izvor

  3. #3
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu

    Eh da sam znao za ovo, vise bih vremena za knjigom provodio Naravno sve cestitke dobitnicima, zasluzili su..
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Dodeljene nagrade “Kruna uspeha” za 2011. godinu

    ja imam prosek za sad 6.8, ali sam zasluzio rolex vise nego svi oni zajedno, i vise znam o rolexu vise nego svi oni zajedno. i ne znam kako im nije u interesu mene da caste jednog submarinera u celiku ja bi im bio zahvalan do kraja zivota, nosio bi majicu sa natpisom "rolex" sve dok ne zavrsim fax ako treba
    boing likes this.

Slične teme

  1. Baselworld 2011
    By milan zmaj in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 17.11.2011., 20:36
  2. Baselworld 2011
    By milan zmaj in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 1.3.2011., 19:47
  3. Kako utvrditi godinu proizvodnje modela.
    By vrhovac in forum Omega
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.12.2010., 5:45
  4. Facebook i proizvođači satova, godinu dana kasnije
    By Vladan Stevanovic in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.12.2009., 21:58

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •