Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By sdbiba

tema: Tissot Le Locle defekt

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.5.2016.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Tissot Le Locle defekt

    Pozdrav drugari. Nadam ste da ste mi svi zivo/zdravo ... Naime, imam mogucnost da uzmem gore navedeni sat Tissot sa etom 2824, koja nazalost ima problem!Moje pitanje se konkretno svodi na to koliki je problem i shodno tome, da li sat vredi novce za koje mogu da ga uzmem (cukarac je osim tog problema u jako ocuvanom stanju, da ne kazem mint posto je koriscen). Problem je sledeci: kada se krunica izvuce, dobije neki "klampavi" hod... okretanjem krunice (kada pokusam da namestim tacno vreme) krunica nekad "potera" kazaljke,a vrlo cesto kao da obleti (okretanjem u prazno, bez pomeranja kazaljki)... Takodje je i sa brzom promenom datuma, nekad pomeri a vrlo cesto se krunica okrece u prazno, bez ikakvog uspeha da se datum prebaci. Sta je prouzrokovalo to ne znam... On meni sat ceni 100e. Kod mene u gradu nemam nekog proverenog casovnicara da mu licno sat odnesem i pitam za savet (po mojoj logici, savet se uvek trazi pre obavljenog posla, posle obavljenog posla to vise nije savet vec pogadjanje oko cene ) pa se nadam da me neko od vas moze uputiti u eventualni problem, velicinu kvara i oko toga da li se vredi cimati oko sata (uzimati, popravljati itd). Znaci ne pokusavamo da popravimo sat putem foruma, vec samo neki savet, ukoliko se neko sretao sa takvim problemom, kako i za koje novce je to resio i slicno...
    U svakom slucaju, kako god bilo, hvala unapred na uvek brzim i srdacnim odgovorima Ostajte mi dobro!

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika sdbiba
    Član od
    16.7.2009.
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Poruke
    5.397
    Lajkovi
    63864
    Reputacioni uticaj
    270

    Određen forumom Re: Tissot Le Locle defekt

    Zaobici sat u sirokom luku
    stanis likes this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.5.2016.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot Le Locle defekt

    Sta fali tom modelu nesto konkretno ili? Pitam zato sto nisam imao prilike da se sretnem sa tim modelom... Svakako je moja kupovina otpala, sat je prodat

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •