Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 28
Like Tree32Likes

tema: Prodavci satova

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Hehhehe i ja jedan dan onako smoren, setam deltom i udjem u jednu prodavnicu , pitam jel imate neki mehanicki sat, kaze prodavacica, ma sta ce ti to ionako je to zastarelo, cak i kasni a ovi sa baterijom ne kasne, bolji su duplo Aj sve to sto kaze, nego sa takom sigurnoscu je to rekla, pomislio bi covek da je u najmanju ruku prvi inzinjer roleksaSta cu izadjem jos smoreniji

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Hahaha, pa ja sam identičnu situaciju imao u Čačku, samo je ovo bila gazdarica, tačnije žena vlasnika (starija gospođa ) tako je iziritirao nekakav moj komentar da je šteta što u prodavnici nema više mehaničkih satova (ja isprobavao onaj Roamer Mars valjda...) da sam bio fasciniran koliko je negativan odnos prema mehanici....a ona to posmatra iz trgovačkog ugla, kao žalile se mušterije nije im tačan sat, te skupo osiguranje, povlači robu za nekoliko stotina hiljada pa joj dreždi u radnji itd....ja pobegoh glavom bez obzira, znaju žene u tim godinama da budu nezgodne.... Kad malo razmislim, verovatno su mehanički satovi bili izvor porodičnih svađa...(šta da radim, struka je struka) pa se naježi kad ih neko pomene.
    vladas and Serb like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #13
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    ja sam otisao kod jednog sajdzije pre koju godinu, par dana posto je moj drugar, inace sve se sasvim slucajno desilo, odneo nekakav automatik sat koji je kupio u italiji tih dana na ekskurziji od crnca za cca 40 evra, eberhard i co, pitam ja tog sajdziju sta ima u ponudi od automatika i on meni naravno daje neke seiko 5 modele i kaze evo imam jedan jako skup sat, vredi 5.000 evra, i isti onaj od drugara pokazuje i nece da mi ga da da ga drzim u ruci da ga ne bih ukrao , ja se smejem i ne verujem, a eberhard se pokvario posle dva dana pa ga je drugar odneo kod doticnog, valjda mu je eberhard posluzio kao image maker, za neupucene je izgledao veoma glamurozno i imao je stakleni otvor kroz koji se video mehanizam
    DrAgod likes this.

  4. #14
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Ja sam tako pre par godina bio u potrazi za mehaničkim satom, pre nego što sam počeo da sakupljam satove, uglavnom ruske mehaničke, pre svega zbog niske cene. A nakon što je ne Seiku pukla narukvica, i on aterirao na beton. Bukvalno, u skoro svakoj prodavnici gde sam pitao su me gledali kao da im pričam o hadronskom kolajderu. Eventualno je bilo to neko šturo objašnjenje da nemaju mehaničke, već samo satove koji se sami navijaju i satove na baterije.
    DrAgod likes this.

  5. #15
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Ovih dana sam pomoću googla otkrio dve stvari, ovaj predivni sajt sa dosta ljubitelja i poznavaoca satova i prodavaca pa mi je preko potrebna Vaša pomoć!

    Na jednom od sajtova Kupujem Prodajem prodaje se Tag Heuer, prodavac je Angel Watches, i ako ima dobre ocene voleo bih da cujem Vaša mišljenja i iskustva ako ste ih imali s njim?


    Unapred zahvalan na odgovoru,

    S poštovanjem Dragan Petrović

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Trebalo bi da sa njim sve bude O.K.
    Bez obzira ko je prodavac savet je da sat pre kupovine proveriš kod časovničara.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #17
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Veoma sam Vam zahvalan na jako brzom i kvalitetnom odgovoru i sam prodavac je insistirao na proveri po mojoj zelji ali ja ne bih znao gde da odnesem sat ako ga budem kupio?

  8. #18
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Najbolje ovde -

    Časovničarska radnja Srba Mihajlović

    Terazije 5, 11000 Beograd, Srbija
    Tel.: +381 11 322 8231


    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #19
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Zato sam Vas kontaktirao, on kaže da mu je zvanični serviser taj Srba mislio sam da su u dogovoru ipak velike su pare u pitanju zato me je i strah!

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Prodavci satova

    Uvek kad kupujes tako jak brend obavezno proveri kod pouzdanog casovnicara kako bi izbegao neprijatne situacije do koje uvek moze vrlo lako doci kad je takva kupovina u pitanju.Obavezno!
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

Slične teme

  1. Odgovora: 597
    Poslednja poruka: 6.6.2022., 6:55
  2. VAŽNO - Sekcija Prodaja satova je zamenjena Berzom polovnih satova
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.9.2011., 16:18

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •