Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
Like Tree5Likes

tema: Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova

  1. #11
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova

    Raketa je postavio pravio pitanje. Pitanje za institucije ove drzave. Ali, cini mi se, da je situacija ista i kod suseda i u citavom regionu. Sve u svemu, Evropa ce nas naterati da resimo taj problem, ipak se satovi prave u Swiss ili Nemackoj, a oni ce svakako insistirati na zastiti prava.
    Veliki je ovo forum, preko 3000 clanova, ubedjen sam da medju njima ima i neki trzisni inspektor, policijski inspektor iz oblasti privrednog kriminala i poneki sudija, pa bi bilo lepo da cujemo i njihova misljenja na ovu temu.
    Mozda ima i po koji politicar, koji moze da nam kaze zasto je drzava pasivna.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  2. #12
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova

    ^
    Ne mogu da verujem sta pisem! Sad bih sebe banovao ali cu prepustiti tu cast Dragonu
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova

    Citat d1d kaže: Pregled poruke
    ...
    Mozda ima i po koji politicar, koji moze da nam kaze zasto je drzava pasivna.
    Iako nisam političar, mogu da ti dam odgovor koji se odnosi na pirateriju uopšte, a čuo sam od kompetentne osobe - čuva se socijalni mir, a Evropa se nešto nije pretrgla od teranja domaćih političara da rade svoj posao u ovom domenu. Koliko mi je poznato, a verujem da ima stručnjaka za IT koji će ovo potvrditi, jedino je Microsoft malo skakao po kičmi domaćim političarima, pa s vremena na vreme ima akcija 'lova' na nelegalan softver, mada su i one kratkog dometa.

    Uostalom, ako je i dalje moguće kupiti najnovije filmske hitove za stotinak dinara, novopazarski džins za desetak evra, 'firmiranu' garderobu i parfeme po veoma sličnim cenam i mnogo toga, satovi predstavljaju samo delić piratizovane robe koja se kod nas može lako nabaviti.

    Naravno, kao ljubitelji satova, mi ćemo svakako prvo njih primetiti, ali prodaja kopija svakojake robe je kod nas uzela maha i predstavlja domen u koji država ne sme da dirne, jer bi joj to nanelo štetu na unutrašnjem planu. Poenta je da se siva ekonomija svesno toleriše.
    sima hrabri likes this.

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova

    Citat d1d kaže: Pregled poruke
    ^
    Ne mogu da verujem sta pisem! Sad bih sebe banovao ali cu prepustiti tu cast Dragonu
    ma, svaka ti je bila na mestu, nije trebalo da brises...!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova

    ^ Jes', pa da i mi sto je "lajkujemo" budemo banovani
    No time to lose

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kako prepoznati kopije (replike) satova
    By tolarbo in forum Svet Satova za neupućene
    Odgovora: 622
    Poslednja poruka: 16.2.2024., 8:31
  2. Da li postoje replike digitalnih satova?
    By Vilenjak in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.3.2011., 18:03
  3. on-line prodaja satova
    By milan zmaj in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 0:49
  4. Breitling kopije / replike satova ?
    By Corsair in forum Breitling
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 4.11.2009., 20:51

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •