Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
Like Tree271Likes

tema: Najstariji sat u vašoj kolekciji

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Najstariji sat u vašoj kolekciji

    IWC Schaffhausen zamalo u smece ?! Jaooo...

  2. #32
    Mlađi član
    Član od
    8.4.2011.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    31
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Najstariji sat u vašoj kolekciji

    imam isti! ovo je navodno njihov najbolji mehanizam! zvali su ga VOSTOK PRECISION, ima i neki ruski naziv.
    pogresio sam...ovaj post je trebao da bude odgovor na slike VOSTOK sata koje je postavio jedan clan na prvoj strani
    Poslednja ispravka: stula (20.10.2013. u 15:35)

  3. #33
    Mlađi član
    Član od
    8.4.2011.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    31
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Najstariji sat u vašoj kolekciji

    Najstariji sat u vašoj kolekciji-img_1593.jpgNajstariji sat u vašoj kolekciji-img_1592.jpgevo i nekih od mojih matoraca Lancet je valjda isto sto i Langendorf a koliko sam uspeo da izguglam, takav slican sat se pojavljuje u filmu Pulp fiction ko je gledao film, nije zaboravio scenu gde Christofer Walken objasnjava gde je nejgov prijatelj drzao sat
    O Marvinu znam jako malo, znam da je u artdeco stilu i da je kompletan u celiku i sto je najbitnije - da radi ako neko nesto zna vise, neka podeli sa mnom
    E a o ovom najmanjem najmanje i znam! Tacnije ne znam nista na ciferu pise Jungovic pa pretpostavljam da je to potpis nekog od nasih casovnicara, masina ima neku oznaku ali mi je nepoznata. Ako je neko cuo za nesto slicno, bio bih mu zahvalan na informacijama
    esdy_11192 likes this.

  4. #34
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Najstariji sat u vašoj kolekciji

    Ne tvrdim ništa ali taj sat sa natpisom Jungović može imati veze sa ovim-Puls - Aja Jung: Raj u potkrovlju

    Citat iz teksta-
    ''Pre nego što će nas ponuditi kafom, spontano je potekla uzbudljiva priča o porodici Jung, pa kasnije Jungović, i samoj kući.
    — Aja je moje pravo ime koje sam dobila po rođenju, čudno jeste, ima jevrejsko poreklo, retko je danas i u Izraelu, a Jung je porodično prezime koje sam vratila. Poreklo nam je iz Diseldorfa, moji preci bili su zlatari, juveliri, časovničari, trgovali su najfinijom robom, kristalima. Moj čukun-čukundeda zvao se Karl Jung, kao i čuveni švajcarski psihijatar. Došao je davno u Kragujevac, koji je tad bio trgovački centar. Kasnije je jednog sina poslao u Beograd, nažalost, a drugog u Ženevu. To je takođe jevrejski običaj da se deca pošalju na različite strane, pa ako jedan hramlje, da drugi može da ga povuče. U Ženevi još postoji ta radnja Jung, a kod nas je sve sravnjeno s ratom i komunizmom.''
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •