Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
Like Tree1Likes

tema: Italijanski satovi

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    @ivo, a kako su bili povezani Paneraiom?

  2. #12
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    posle malo detaljnijeg razgledanja moram da se ispravim i priznam da mi se sve vise svidjaju. onako na prvu loptu su mi bili nista posebno, ali vidim da ima vrlo interesantnih modela.

  3. #13
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    evo i nekoliko slika:

    Italijanski satovi-010.jpgItalijanski satovi-046.jpgItalijanski satovi-075.jpgItalijanski satovi-085.jpg



    Italijanski satovi-007.jpgNaziv: ann.jpg, pregleda: 415, veličina: 1,7 KB ovaj poslednji je Tom Cruise-ov


    off topic

    @sone bg

    ma kakav Fiat, Alfa je pravi Italijan. Slazem se da nije mozda najkvalitetnija ali svakako 'ima dusu' (oni koji su je nekad imali znace o cemu pricam)

    pozdrav
    Vukas likes this.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    Meni su oduvek bili lepi! Ima ih na 24chrono.

    @crane, Bvlgari će uvek biti modni brend i ako se trude da naprave zaista dobre satove. Valjan mehanizam, lep dizajn, visoka cena kao i sve njihovo!

  5. #15
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    @ Angel
    iskreno nisam znao za Anonimo satove dok ih dragon nije pomenuo ovde, na prvi pogled su mi bili nekako nezanimljivi, ali procitah malo o njima, pogledao ih malo detaljnije i brzo promenio misljenje...
    eto jos nesto novo da se nauci ovde na forumu

  6. #16
    Časovničar Avatar korisnika ivourar1
    Član od
    31.10.2008.
    Lokacija
    tratinska 18, zagreb
    Poruke
    63
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke
    @ivo, a kako su bili povezani Paneraiom?
    pa oni su navodno obitelj koja je bila vlasnik Paneraia i koja je proizvodila satove za talijansku mornaricu. te su dobili ponudu koju nisu mogli obiti i prodali su firmu Panerai dotičnoj Richmond grupi. prodali supravo na ime i tehničku arhivu, modele.
    obitelj je ostala u satovima i osmislila (nastavila) sličan koncept satova i nazvala ga Anonimo.

    Anonimo je razvio poseban sat iz Dino Zei kolekcije - San Marco, koji koriste talijanska mornarica i specijalne vojne postrojbe koji su u tom satu pronašli posebnu izdržljivost kakvu su i tražili.

    Anonimo i "Istituto Nazionale di Geofisica e Vulcanologia di Roma", zajedno su obavili testiranja na Anonimo satovima i dobili su iznenađujuće rezultate. Anonimo satovi mogu izdržati čak i veći pritisak, u nekim slučajevima i preko 100% više opterećenja od predviđenog.

    Ove godine Anonimo se odlučio ući u svijet jedriličarstva. Brod za Anonimo dizajnirao je poznati Rolf Vroljik (prijašnji dizajner za Alinghi), a tim vodi manager Riccardo Simoneschi. Anonimo nije slučajno ušao u svijet jedriličarstva. Anonimo satovi se savršeno uklapaju svojom tehnologijom i dizajnom u taj svijet,a voda je glavni element gdje se Anonimo savršeno uklapa i najbolje ističe.

    dakle sve je po prilici isto, kao što sam i napisao, sad (familia) obitelj ima lovu i rade za svoj gušt.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    Citat crane kaže: Pregled poruke
    @ Angel
    iskreno nisam znao za Anonimo satove dok ih dragon nije pomenuo ovde, na prvi pogled su mi bili nekako nezanimljivi, ali procitah malo o njima, pogledao ih malo detaljnije i brzo promenio misljenje...
    eto jos nesto novo da se nauci ovde na forumu
    Tako crane i ja, taman pomislim sada znam nešto o satovima kad izađe neka interesantna novina!
    Ovo nam je prva stranica učenja, tek sledi najbolje!

    Citat ivourar1 kaže: Pregled poruke
    Anonimo je razvio poseban sat iz Dino Zei kolekcije - San Marco, koji koriste talijanska mornarica i specijalne vojne postrojbe koji su u tom satu pronašli posebnu izdržljivost kakvu su i tražili.

    Anonimo i "Istituto Nazionale di Geofisica e Vulcanologia di Roma", zajedno su obavili testiranja na Anonimo satovima i dobili su iznenađujuće rezultate. Anonimo satovi mogu izdržati čak i veći pritisak, u nekim slučajevima i preko 100% više opterećenja od predviđenog.
    Toga se sećam ali nekako svi imaji iste reklame pa nisam ni obraćao pažnju! Vojska, jedrilice itd, ali sam tada bio pronašao sat čini mi se iz 1. svetskog rata, to mi je bilo interesantno!

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    Sad sam se setio još jednog proizvođača, Enzo Mechana čiji satovi postaju sve popularniji a mislim da se tu i tamo spominjao na forumu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    Mlađi član Avatar korisnika nikche
    Član od
    24.3.2009.
    Lokacija
    Niksic, Crna Gora
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    Dodao bih jos Pryngeps ! Stara skola italijanskog dizajna.
    Citat Vladan Stevanovic - Admin kaže: Pregled poruke
    Na rukama džip-era, i dalje suvereno vladaju Rolex (Ro-motherfucking-lex) i Breitling (Instruments for professional posers)

  10. #20
    Novi član
    Član od
    28.2.2011.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Italijanski satovi

    Zanima me zna li neko nesto vise o Chotovelli satovima ili je mozda neko imao iskustva. Takodje me interesuje gde u blizem okruzenju imaju da se kupe.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. italijanski proizvodjaci
    By el.loco in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 8.7.2010., 20:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •