Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Bernie Ecclestone ostao bez sata



    Veliki gazda najbržeg cirkusa na svetu, Forumule 1, opljačkan je pre nekoliko dana u centralnom Londonu ispred glavnog sedišta F1. Bernie Ecclestone-a je, dok je bio sa svojom devojkom, presrela grupa razbojnika zahtevajući od njih da predaju sav nakit i novac koji poseduju a prilikom pljačke razbojnici su naneli povrede glave ovom 80. godišnjem dekici dok je njegova 31. godišnja devojka Fabiana Flosi prošla bez povreda.

    Bernie je između ostalog ostao bez sata koji je nosio u tom trenutku dok je njegova devojka morala da se oprosti od skupocenog nakita. Prema određenim izvorima, sat koji je Bernie Ecclestone nosio bio je zlatni Jaeger-LeCoultre Master Geographique a procenjuje se da je ukupna vrednost nakita koju su pljačkaši odneli oko 235000€.



    JLC Master Geographique je izrađen od 18 karatnog rozog zlata i u njemu se nalazi in-house mehanizam na automatsko navijanje, kalibar 929 koji se sastoji od približno 300 delova. Mehanizam ima 38 rubina i rezervu snage od nekih 40 sati a neke od funkcija koje sat poseduje su indikator rezerve snage, funkcija prikaza druge vremenske zone kao i dan/noć indikator.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Uh.....vrijednost robe je k'o da su banku opljačkali!!!

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    procitao sam vest neki dan i nije pisalo koji sat je nosio a zivo me zanimalo! i reko dal da postavljam temu ili ne kad ono evo informacije jedina pozitivna stvar u ovoj nesreci je sto su ga bas njemu ukrali (kupice drugi, sutra vec)

    PS nego, citao sam u novinama takodje, Alen Iverson je presao nedavno u besiktas i u zamenu za neki broj na dresu je tom timskom kolegi darovao neki "skupocen sat" (isto ne pise koji) da li mozda neko zna koji sat i to me jako zanima

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika simke
    Član od
    5.11.2010.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    86
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Posto je covek milijarder, znaci hiljade miliona, to je kao da su meni ukrali 50 din.
    Tako da se nesto nisam nasekirao
    Inace sat je fantastican

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    17.1.2009.
    Poruke
    98
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Mene samo zanima šta će uraditi sa samim satom, jer ih nije sgurno puno ponuđeno na tržištu.
    Prelijep sat, sigurno se mlada dama upecala na njega. Šta mislite, sladak par ili se meni to samo čini?

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Zamisli da sat pretope u zlato hahaha.Bas su sladak par,njoj cista ljubav iz ociju viri...

  7. #7
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Ako iz kalkulacije izuzmemo sat sa cenom od ~15K EUR, dolazimo do zaključka da je ova mlada, do ušiju zaljubljena dama, imala nakit u vrednosti od ~220K EUR.
    Ne kažu za džabe da ljubav nema cenu

    Pozdrav.

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Ih kakvi ste vi, a ja mislio da samo satovi nemaju cenu

  9. #9
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Bernie Ecclestone ostao bez sata

    Prodajem jeftino JLC Master Geographique , nije nošen puno tek stigao iz Londona
    šalim se naravno hehehe


    On je još i izjavio kako su mu uzeli novčanik ali na sreću on nikad ne nosi puno novaca i ne nosi skup nakit,
    za njega je ovaj sat verovatno onako običan za svaki dan hehe.

    “They took our watches and a few other bits and pieces but I never carry much money or expensive jewellery.


    Sat je zaista prelep a izbor devojke tek , pa on joj moze biti pradeda ! svaka mu čast .

    Poslednja ispravka: Templar (1.12.2010. u 6:02)

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •