Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 100 od ukupno 108
Like Tree187Likes

tema: Ambasadori brendova satova

  1. #91
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Ovo im je dobar potez, CR7, haha Mr feminizirani, pravi izraz, da ne bude nesto teze, to samo mislim na njegov izgled sto se tice terena skidam kapu. Ali Tag je napravio super marketinski potez.
    Jel on bio ambasador Franck Muller-a? gledao sam neki FM, negova LE pa predpostavljam da jeste
    A evo ga
    Ambasadori brendova satova-franck-muller-ronaldo.jpgAmbasadori brendova satova-franck-muller-cristiano-ronaldo-watch-4.jpg

    Ovaj je bas pravi za njega, vidi sedmica od dijamanata
    Poslednja ispravka: Dragojlovic Darko (28.4.2014. u 13:53)
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  2. #92
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Preteče me RUS na pola pisanja... LINK

  3. #93
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Nego, jel ovaj otvoreni rukav na kosulji neki novi fazon ili ja imam zastarela shvatanja ? Sto bi reko moj deda, "u moje vreme je tu bilo dugme"
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #94
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Au, ja na to nisam ni obratila pažnju. Mora da je neka nova moda i dizajn.

    Samo bih pridodala da je po meni ovo jako dobar napredak za Ronalda. Ukoliko se prisetimo da je u pređašnjem periodu nosio upadljive i dizajnerski "čudne" satove + to da je bio ambasador Time Force satova.... Moramo priznati da je TAG odličan izbor.

  5. #95
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Ipak sam ja siguran da je tu tag bolje prosao, ronaldo je nenormalno poznata faca, za koga god da se odlucio dobija dobre pare a za sat mu je svejedno posto fabriku satova moze da kupi.
    Zenith and Speedy LORD like this.
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  6. #96
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Iako mi je Ronaldo neverovatno antipaticna osoba, i ne podnosim ga najbolje (ali ga kao fudbalera postujem), cinjenica je da je TAG ovim potezom itekako povecao prodaju... Kao sto svi znamo, za vrhunske svajcarske firme je malo ko cuo, a sada ce videti Ronalda sa TAG-om, raspitati se verovatno, poglej, stvarno ima taj TAG, daj zapakuj mi 2-3... Heuer, ako se ne varam, dosad nije ni imao neke ozbiljne face za marketing, ne racunajuci to da je spoznor F1
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #97
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Jadni oni koji su za TAG prvi put culi kad su videli da ih feminizirani dingospo nosi.

    Inace nije samo Heuer bio sponzor F1, bili su to i dosta posle sjedinjavanja sa kompanijom TAG. Do pre jedno 7-8 godina cini mi se je TAG Heuer bio zvanicni merac vremena u F1.

    E sad, imao je Heuer mnogo poznatih faca u svoje vreme, tako da ipak mislim da se varas.
    Iza njih su stajali brojni sampioni Formule 1 i drugih automoto trka, recimo Jo Siffert, Derek Bell, Clay Regazzoni, Jacky Ickx, Mario Andretti, Steve Mcqueen .... Bilo je tu jos dosta onih vrednih pomena, ali ne vredi da ih sve nabrajam ovde.

    Cudi me da kao ljubitelj F1 nisi znao ovo.

    Salim se ja malo naravno... Procitaj malo ovu zanimljivu temu koju je postavio Walter, ima stvarno zanimljivih podataka.
    Heuer Chronographi u Istoriji Auto Sporta
    Poslednja ispravka: RUS (29.4.2014. u 13:57)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #98
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Nešto mi sada pada na pamet...
    Da možda ovaj potez TAG-a nema veze sa Jean-Claude Biver-om koji je od nedavno preuzeo rukovođenje ovim brendom iz LVMH grupe? Nešto mi se čini da ovo može biti njegova ideja... On je odličan stručnjak za marketing i medijsku pompu. Ko će ga znati...

  9. #99
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    Slazem se sa Darkom.
    S obzirom da zaradjuje apsolutno nenormalan novac (najbolji je,na terenu sve govori) i da skoro svakog meseca dobija od Ferraria auto na poklon, potpuno mu je svejedno koji ce sat reklamirati tako da sam ubedjen da ga je njegova Irina Shayk nagovorila na ovaj potez.
    U svakom slucaju,cinjenica je da Tag Heuer nije mogao dobiti boljeg ambasadora.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  10. #100
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Ambasadori brendova satova

    @ RUS

    Pogresio sam i pomesao Heuer i TAG. Sad su to iste kompanije ali sam mislio na TAG, Heuera se secam sa nekih snimaka iz Monaka TAG jeste bio oficijelni merac vremena do skoro cini mi se, i to je bio valjda 16 godina zaredom... posle su dosli Rolex, Hublot, itd. Sa tvojom konstatacijom da su jadni oni koji su za TAG culi tek od ovog lika se apsolutno slazem, ali ih je prilicno bogami... Apsolutno ne sumnjam da postoji izvestan deo stanovnistva koji ce TAG kupiti bas zbog Ronalda, a ne zbog toga sto je vrhunski sat. Znas vec, postoje ljudi koji bi Ronaldu rado polizali cipele i onda nikad vise ne oprali zube >.<
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.1.2012., 11:09
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.1.2012., 11:09
  3. VAŽNO - Sekcija Prodaja satova je zamenjena Berzom polovnih satova
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.9.2011., 16:18
  4. Novi ambasadori Maurice Lacroix-a
    By dragon in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.1.2010., 15:37
  5. Zanimljiva lista Top 10 brendova iz sveta satova
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.1.2010., 23:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •