Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 23
Like Tree90Likes

tema: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

  1. #11
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Heuer Autavia, legenda auto-moto sporta.
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-heuer-autavia-collection-manila-03.jpg
    Narocito ovaj model
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-hajs1ie0.jpg
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #12
    Član Avatar korisnika SanelMNE
    Član od
    18.3.2012.
    Poruke
    131
    Lajkovi
    599
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Dodao bih ova cetiri modela:

    Longines Master Collection,
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-longines_mastercollection.jpg

    Seiko Flieger,
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-seiko7s26-02j05military.jpg

    Tissot Visodate,
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-tissot-heritage-visodate-automatic.jpg

    Tissot Le Locle
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-tissot-le-locle-automatic-watch-e1301915349515-650x584.jpg

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Tissot Visodate mi je jedan od najljepsih dress satova, na nekim sajtovima sam u specifikacijama vidio da je precnik 42 a u nekima 40mm. Mislim da je prije ovo 40mm tacno ili ga ima u dvije velicine

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Tacan precnik je 40mm, a sa krunicom je 42mm.
    VLADAN P and DrAgod like this.

  5. #15
    Stariji član
    Član od
    13.9.2011.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    986
    Lajkovi
    4298
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Seiko Bell-Matic u nekoliko verzija

    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-bell-ma.jpg10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-seiko-bell.jpg10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-seikobellmatic4005-7000.jpg10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-seikobell-matic_4006-6021_02.jpg

    Seiko Bullhead
    10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova-pict1.jpg

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    1-Orient Mako
    2-Citizen Nighthawk
    3-Seiko SKX 007
    4-Seiko Monster
    5-Seiko Spork
    6-Seiko 5 serija
    7-Casio Edifice serija
    8-Komandirskie
    9-Amfibia
    10-Tissot Visodate
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  7. #17
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Tissot Visodate je ubedljivo najlepši sat u ovoj konkurenciji, a ja i dan danas žalim što ga nisam kupio na našoj berzi...

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Tissot Visodate je ubedljivo najlepši sat u ovoj konkurenciji, a ja i dan danas žalim što ga nisam kupio na našoj berzi...
    Bio sam brži
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    DrAgod je kriv sto si zakasnio

  10. #20
    Član Avatar korisnika SanelMNE
    Član od
    18.3.2012.
    Poruke
    131
    Lajkovi
    599
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: 10 legendarnih satova koji nisu iz klase luksuznih švajcarskih satova

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Tissot Visodate je ubedljivo najlepši sat u ovoj konkurenciji, a ja i dan danas žalim što ga nisam kupio na našoj berzi...
    Slazem se u potpunosti, i ja takodje zalim! Sefe pomjeri se od te cigle hocu ja malo da udaram glavom!
    Vladan Stevanovic likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •