Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 26 od ukupno 26
Like Tree47Likes

tema: Tudor Heritage Chrono Blue

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Tudor Heritage Chrono Blue

    Mislim da je Hadžija sve rekao (tj.napisao)
    Dragojlovic Darko likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #22
    Član
    Član od
    18.11.2012.
    Lokacija
    Kenngurija
    Poruke
    148
    Lajkovi
    727
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Tudor Heritage Chrono Blue

    Pa sta je to toliko specijalno oko Tudor Brenda osim sto je u vlasnistvu Rolex-a?Slazem se placa se i ime,ali iza tog imena i treba da stoji nesto vise osim dobrog dizajna i prosecnog mehanizma.Kuciste i narukvica nista nisu nesto specijalno izradjeni pa da bi mogli da opravdaju visoku cenu.
    Tudor kao brend je u sustini poor man Rolex tkao je bilo sve do pre nekoliko godina kada su izbacili black bay onda su profesionalci iz marketinskog odeljenja resili da naprave drugaciju pricu.

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Tudor Heritage Chrono Blue

    Hadzija sve sto si napisao potpisujem, ETA Top ne moze biti bas prosjecan mehanziam, a i Tudor ne moze da ne bude u modi, imaju itekako i svoju istoriju, steta sto su dugo bili u sjenci "starijeg brata" nadam se da ce se to polako promijeniti( odnosno ovi modeli dokazuju da se to vec polako mijenja)

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Tudor Heritage Chrono Blue

    Kengur,
    Ima na forumu video recenzija Pelagosa. Gazdan Vladan je oduševljen satom pa mislim da ipak nije precijenjena konfekcija.

  5. #25
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Tudor Heritage Chrono Blue

    Ja se slazem sa jednim delom ovog sto je kengur napisao.
    Jeste da je Top Eta u pitanju, ali svakako da su precenjeni. Doduse da sam u mogucenosti, cena me ne bi sprecila posto mi se pojedini modeli mnogo svidjaju.


    Slazem se ja, generalno gledano to su odlicni satovi, ali to sto su u Rolexovom vlasnistvu MNOGO utice na cenu.

    A to da ce se pribliziti Rolexu i izaci iz senke, nema nista od toga. Ruku na srce Rolexova strategija i jeste da oni cine pristupacniju verziju njihovih modela, tako da od nekog izjednacavanja sa njima nema nista.
    Poslednja ispravka: RUS (10.10.2013. u 12:10)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #26
    Član
    Član od
    18.11.2012.
    Lokacija
    Kenngurija
    Poruke
    148
    Lajkovi
    727
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Tudor Heritage Chrono Blue

    Koja istorija je u pitanju?Pogledao sam recenziju Pelagos-a pre nekoliko meseci od gazde Vladana kao i na nekoliko stranih foruma i nista me nije odusevio taj model, kuciste od titanijuma i najobicniji mehanizam,dizajn poprilicno prosecan za $4000,cak sam imao prilike u Kong Kong-u da uzivo isprobam Black Bay,Heritage Crono i Pelagos utisak koji sam stekao je prosecan,kao sto sam vec napisao nista specijalno u odnosu na cenu.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •