Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
Like Tree1Likes

tema: Seiko SNDC89P2

  1. #11
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Smile

    Pozdravljam Simu hrabrog i ujedno zahvaljujem na pomoci.Uh, sada stvarno ne znam na sta odluciti.Prelistao sam citav forum i internet tako da ne znam na sta krenuti.Svi gore navedeni satovi kao sto rece izgledaju odlicno (stvar ukusa naravno) i otprilike su tu negde sa cenama.Evo sada cu jos jedan prijaviti koji mi je takodje k srcu prilegao jer sam ga i uzivo video New TISSOT²™ Chronograph Men's Wrist Watch T17.1.526.52 PRC200 | eBay Tissot prc200.Poznajuci sebe,istig trenutka bih porucio sve gore navedene da mi finansije to dozvoljavaju.Citizen je dosta hvaljen,a i ja sam prilicno zagrejan za njega.Steta je samo sto ne mogu naci ovde u Solunu sve te satove i videti ih uzivo kako bi pala konacna odluka.Uzgred sam hteo jos nesto pitati vezano za navadeni link i tissot sat koji se nudi bez kutije.Dali u to treba sumnjati ili ...?Jos jednom unapred zahvalan i odusevljen radom foruma kao i neprestanoj pomoci kod neodlucnih

    Ne znam samo da li poceti i sa mehanizmima mozgati.Mislim da bi tada sigurno jos vise zaglibio
    Poslednja ispravka: sima hrabri (14.11.2011. u 13:06) Razlog: spojene uzastopne poruke

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko SNDC89P2

    ja bih preskocio taj tissot s linka iz nekoliko razloga - slab feedback, samo jedna slika na kojoj se nista ne vidi, + ovaj model tossota je jedan od najkopiranijih satova.
    potrazi na forumu uputstva kako prepoznati replike satova. "obradjen" je i ovaj model.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SNDC89P2

    Upoznat sam i sa time tako da se dvoumim puno oko tog sata.Procitao sam dosta u vezi tog Tissot sata tako da ne znam sta sad.Upravo mi je stigao email za sat koji sam licitirao i izgubio na licitaciji.Prodaje ga iznova.eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices Sto se tice slika oni mogu dodati i slike originala,a da je sat sumnjivog kvaliteta.Ne znam sta mi je ciniti?

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Seiko SNDC89P2

    Obavezno kupuj samo od proverenih eBay prodavaca. Pogledaj neke od onih koje sam skoro pomenuo - imaju i Tissot satove. Mada je mozda najbolje da pogledas PRC200 i u Identico-u.
    No time to lose

  5. #15
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SNDC89P2

    Vlado,koliko vidis u ovoj temi sam naveo par satova za poredjenje,mada je dvoumljenje na krajudefinitivno spalo izmedju citizena i tissot-a.Svuda je ovaj tissot dosta skuplji u odnosu na ovaj sto sam napomenuo gore.proverio sam i njegov feedback tko da nema negativnih,mada nema ni mnogo prodatih satova.eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •