Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko SNA107 i SNA113

    Prije svega pozdrav svima, uzivao sam prelistavajuci forum, ali, eto javila se potreba i nesto da pitam.

    Dakle, zanimaju me ova 2 modela seika prije svega zbog titanijum narukvice. Pa se oko toga vrte i pitanja:

    - Da li je neko imao iskustva sa Seiko titanijum narukvicama iz ove serije, izdrzljivost, kvalitet izrade?
    - Sto se tice samog sata, mehanizma itd. ako ne grijesim kvalitet tu nebi trebao biti previse upitan, doduse ne ocekujem za sat ovog cjenovnog ranga nista posebno ali u osnovi to nebi trebalo biti previse lose?

    Sve ostale varijante satova sa titanijum narukvicom od iole renomiranom proizvodjaca su previse skupe za mene.

    Google pretraga nije nasla nista na srpskom vezano za ove satove, zanima me imate li ideju gdje bi se u Beogradu mogli pogledati Seiko satovi (predpostavljam Vitanov) ali znaci mozda jos neka preporuka, radnja i slicno gdje bi se mogao pogledati neki sat sa slicnom narukvicom?

    Hvala unapred na svakom odgovoru!

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Seiko SNA107 i SNA113

    Kompletan sat je izrađen od titanijuma,ne samo narukvica! Titanijum je jak i lagan metal! Lakše se grebe od čelika ali se lakše i skidaju ogrebotine! Ja imam 2 sata od titanijuma i nemam problema sa njima. Razlika između ova 2 modela je samo u veličini(SNA107 je veći za 3mm)-ostalo je isto! Pokreće ih 7T62 kvarcni hronograf/alarm-provjeren i dobar mehanizam(posjedujem Seiko sa 7T32 mehanizmom koji je iz '91 i još radi k'o nov)!

  3. #3
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SNA107 i SNA113

    Nisam znao da se titanijum lako sredjuje. Meni se kod titanijuma jedino nije dopadalo to sto je mekaniji i sto se lakse ogrebe. Znaci te ogrebotine mogu da se skinu?! To je bas lepa vest..

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Seiko SNA107 i SNA113

    Mogu i to šklolskom gumicom za brisanje(lakše ogrebotine)!!!

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •