Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree10Likes
  • 9 Post By umbra
  • 1 Post By umbra

tema: Seiko monster klub

  1. #1
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Seiko monster klub

    Smatram da je već odavno sazrelo vreme da se unutar tematskih foruma ustanove klubovi ljubitelja pojedinih modela.
    U ovom slučaju predlažem da prvi od takvih klubova ljubitelja bude SEIKO MONSTER KLUB! Puno tema, još više pojedinačnih postova i fotografija posvećeno je crnom i oranž monsteru i njihovim varijetetima. Većina toga rasuta je svuda po sajtu iako je najveći deo materijala svrstan pod Japanskim satovima. Nekim od najboljih tema, npr.(http://www.svetsatova.com/forum/f74/...zije-3662.html)... vreme je na tzv. hosting sajtovima već isteklo i veliki deo materijala je nedostupan i starim, ali što je još gore, i novim članovima sajta. Sve to možemo da osvežimo prebacivanjem svega vezanog za monstere u njegov klub ljubitelja, i da ovde nastavimo u budućnosti sa novim prilozima i svim mogućim detaljima i kuriozitetima vezanim za naše ljubimce.
    Ako zažive klubovi ljubitelja, svaki unutar svog tematskog foruma, uveo bi se daleko veći red i preglednost na prostorima sajta u celini! Opravdanja za ovakve klubove ima mnogo, a najvažniji je da se već odavno iskristalisalo puno fanova i kolekcionara mnoštva pojedinih modela raznih brendova! Ako admini podrže nešto ovako, neka ovo bude SEIKO MONSTER KLUB, ako ne neka slobodno obrišu temu. U svakom slučaju, zamolio bi ih da je ostave toliko da čujemo vaša mišljenja o tome. Pozdrav svima!
    Poslednja ispravka: umbra (13.5.2012. u 13:44)
    ...požuri polako...

  2. #2
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Seiko monster klub

    Hajde ljudi, dajte svoje mišljenje o MONSTER KLUBU!? I uopšte o klubovima ljubitelja. Lično mislim da je to prava stvar. Moderatori bi mogli ovde prebaciti sve važnije postove i teme vezane za monstere, a mi bi ih osvežili novim fotografijama. Bilo bi ovo mesto na kojem bi se sakupili svi oni koji u kolekcijama imaju barem jednog monstera, ovde bismo pokazivali jedni drugima kako izgledaju naši ljubimci na raznim kaiševima i narukvicama, kako bi mogli modifikovati standardne modele i time im dati svoj lični pečat, kakva su nam iskustva sa preciznošću, sa ronjenja, servisiranja i popravki! Ovde bismo o svemu tome, i još o mnogo čemu drugom, a da time ne zamaramo ostale članove! Imam ideje o susretima članova...i razmišljam...kako bi izgledalo kada bi velika većina gostiju na nekoj čardi nosila iste oklopnike na rukama i da li bi iko osim nas to primetio?!
    A zašto baš na ČARDI? Razmislite! Ko prvi odgovori ima od mene turu pića..................naravno na čardi!
    Poslednja ispravka: umbra (17.5.2012. u 0:41)
    Serb likes this.
    ...požuri polako...

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Seiko monster klub

    Podrazavam, inicijativu umbre, jako volim i cenim monstere, a mnogi clanovi imaju monstere (ja na moju veliku zalost jos nemam) Predlog za umbru, za pocetak osnuj grupu Monster, dok se admini ne jave. Inace mislim da bi trebalo da ima vise grupa i te grupe da ojacaju, za sad je grupa Citizen ima najvise clanova, steta je sto ne postoji jos grupa bilo brendova bilo pojedinih modela satova
    Poslednja ispravka: Serb (17.5.2012. u 0:57)

Slične teme

  1. Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781
    By dragon in forum Seiko
    Odgovora: 448
    Poslednja poruka: 11.11.2017., 8:22
  2. Seiko Monster satovi - sve verzije
    By dragon in forum Seiko
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 6.12.2015., 12:25
  3. Dva modificirana Seiko Monster
    By Jasmin in forum Seiko
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.7.2011., 11:06
  4. Seiko SKX781 - ORANGE MONSTER
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:07
  5. Seiko Orange monster
    By Templar in forum Seiko
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:16

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •