Pozdrav, ja sam Mario iz Zagreba. Već neko vrijeme pratim forum, a i član sam hrvatskog foruma Portal satova. Ovo je moj Seiko 5 sa 7009-3120 mehanizmom iz 6.mj 1990. Zanimljiva je priča tog sata, naime moj stari ga je dobio za imendan 1990. godine i otada mu je stalno bio na ruci do prije 5-6 godina kad je stao. Stari radi u raznim uvjetima i nije previše pazio na sat pa je s njim tokario, brusio, vario i sl., pa su na satu ostali tragovi vremena i posla. Ja sam ga pronašao prije par mj i odnio ga kod urara. Promijenjeno mu je staklo, očišćen mehanizam, napravljen servis i stavljen kožni remen. Do sad nisam uspio naći na internetu konkretan primjerak pa ne znam da li da mislim da je rijedak ili jednostavno nitko tko ima ovakav sat ne stavlja slike Znam da nema preveliku cjenovnu vrijednost, ali je vrlo velika sentimentalna tako da sat ostaje uz mene "dok sam živ". U kolekciji, ako ju tako mogu nazvati imam još Tissot Quickster T095.417.36.057.02, Casio G-shock kockicu solar rc i jednu Festinu koju sam kupio prije 10 godina dok još nisam znao ništa o satovima. Pozdrav!