Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    20.10.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi
    Poruke
    9
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Citizen automatic vintage

    Dobar dan,potrebna mi je pomoc. Nasao sam stari sat koji je deda nosio,ovo su njegove slike. Sat trenutno ne radi pa me zanima okvirno koliko bi kostala popravka i ciscenje,kao i da li je moguce sat ispolirati da ne bude zlatne boje!? Unapred hvala na odgovorima i ukoliko neko zna nesto o vrednosti sata neka napise.
    Priložene slike Priložene slike Citizen automatic vintage-image.jpg   Citizen automatic vintage-image.jpg   Citizen automatic vintage-image.jpg  
    Poslednja ispravka: tesanovic (19.2.2013. u 14:13)

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Citizen automatic vintage

    zdravo sugradjanine

    sat koji imas mozes da sredis kod baneta u gradu, on ti je najbolji u HN.
    ciscenje je nekih 6 eura a popravka zavisi sta mu je ali ne bi trebalo da bude vise od 15.
    poliranjem ne mozes da mu skines pozlatu do kraja (nije prava pozlata) i to ti ne bih savjetova da radis jer ces ga samo upropastiti.
    Vrijednost ovog sata novcano nije velika, vise vrijedi to sto ti je od djeda, zato ga sredi.
    Eto.
    Daj jos koju sliku ako hoces vise inf.
    Roberto: Enzo, really, 10,000 dollars, whatcha going to do with that money?
    Enzo: Buy a rosary for mama, a new dress for Angelica and you... you get yourself a suit that fits. But most important...
    Roberto: Yes?
    Enzo: We find the Frenchman. We find Jacques Mayol.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Citizen automatic vintage

    U njemu se nalazi automatski Miyotin mehanizam calibar 8225, ako dobro videh na fotografijama. Ja imam jedan takav mehanizam, u pitanju je 8215 u jednom Q&Q modelu takođe neispravan, stim što je kod mene otišla glavna (pokretajuća) opruga, tako da mu popravke nema, bar tako kažu tamo gde sam ga nosio. Ako nije nešto ozbiljnije verovatno se može popraviti. Jovan već reče kuda da ideš, svrati pa ćeš videti. Poz.
    Mišić M.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •