Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 41
Like Tree10Likes

tema: Sinn satovi

  1. #1
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Drugar koji zivi u Kanadi je preko ovog sajta nedavno kupio ovaj Sinn. Malo je reci da je prezadovoljan. Inace, misli da salju i za evropu. Evo link-a:

    http://www.watchbuys.com/store/pc/vi...9&idcategory=0

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Drugar ti je jedan od retkih u poslednje vreme koji je zadovoljan sa ovim prodavcem obzirom da ima mnogo kritika i zamerki na njihov rad. Pritom, watchbuys je autorizovan prodavac za SAD i verovatno Kanadu, postoje i bolje opcije za kupovinu Sinn satova za nas sa Starog kontinenta.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    5.4.2009.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Što se tiče Sinna , za Eastern Europe je uvoznik sinnwatches.com . Što se tiče pouzdanosti , Sinn je dugi niz godina jedan od pouzdanih proizvođača. Ono što se piše po stranim forumima se treba uzeti sa rezervom , jer relativno mali broj vlasnika uopče posječuje te forume. S druge strane , vlasnici koji imaju problema s Sinnom žele to što jače naglasiti. Ne kažem da nema problema (pogledajte malo probleme sa Omegom i CO-axial - om). Evo jedna (tj dva) primjera koji su mi se urezali u pamčenje je habanje metalnog remena i gulenje Tegiment sloja , što se jednom takvom proizvođaču nebi smjelo događat.
    Poslednja ispravka: dragon (2.7.2010. u 11:57)

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    2 Nono
    Ovaj info za gulenje tegiment sloja i Sinn prvi put čujem! Naletao sam tu i tamo na informacije da se dešavalo kućišta da korodiraju, ali ne na ovo. U pravu si, jednom takvom proizvođaču to ne bi smelo da se događa.
    Poslednja ispravka: dragon (2.7.2010. u 11:57)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    5.4.2009.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    @ dragon

    pardon još jednom na OT: Neznam jel smijem stavljat linkove, ako se kosi sa pravilima , obrisi. Tu su dva primjera o kojima sam govorio

    http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=239334

    http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=247731

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    @nono
    Moram te ispravit' ali i obradovati(znam da voliš i poštuješ Sinn):ni na jednom satu nema ništa sumnjivo što se tiče Tegiment tehnologije! U1 model ima samo Tegiment bazel,a kućište i narukvica su njihov U-boat čelik.Model 757 ima kućište i bazel obrađeno Tegiment tehnologijom ali ne i narukvicu!
    Sve su fino opisali na: http://www.sinn.de

    Pozdrav od Hadžije
    Poslednja ispravka: dragon (2.7.2010. u 11:58)

  7. #7
    Mlađi član
    Član od
    5.4.2009.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Pa kolega , drago mi je ako sam u krivu .. ali iskreno . I mene je to malo isto mučilo. ali daj samo na sekundu baci oko na link: http://www.sinnwatches.com/proddetail.php?prod=si099
    Pri kraju piše "Steel tegimented bracelet." ... sad mi je još veča zbunjola. Ali inače , vjerujem da je ovo bio izoliran slučaj ( tj dva) jer bi i sami o tome problemu čitali malo više.
    Moderatori , sorry još jedanputa na OT , hadzi mislim da je bolje da se prebacimo na neku sinn temu da ne spamamo tu

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Vidio,al više vjerujem zvaničnoj stranici Sinn-a(ne vjerujem da bi preskočili da napišu šta su sve "Tegimentovali")!
    @dragon
    Sorry,ponovo,i od mene za OT! Šta da se radi kad je informacija vrlo zanimljiva!

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Pošto vidim da su Sinn satovi dosta popularni, evo zvanična tema za ovog proizvođača pa pišite i diskutujte o onome što vas interesuje.


    [off topic]

    Prilikom diskusija, kao recimo sada, može da se linkuje do drugog foruma u cilju kvalitetnije diskusije i pružanja adekvatnih informacija i tu zaista nema problema.
    Citat Pravilnik Foruma kaže:
    Linkovi ili reference na konkurentne forume/sajtove iste ili slične sadržine mogu biti korišćeni u postovima sa vremena na vreme, samo ako oni sadrže informacije relevantne za temu o kojoj se raspravlja.
    Kada je reč o opisima tj. reviewima satova kao i slikama poželjno je postavljanje na sam forum Svet Satova kako bi se napravila baza i kako bi ljudi odmah mogli da pročitaju i vide o čemu se diskutuje. Ukoliko je opis nekog sata poduži može da se linkuje do drugog foruma u zavisnosti da li administracija to dozvoli i onako kako sam već objasnio... Kraći opis odnosno preview sa par slika se postavi na naš forum a zatim link do pune recenzije. Mada smo i tu fleksibilni.

    [/off topic]
    Poslednja ispravka: dragon (2.7.2010. u 12:45)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: breitling superocean chrono

    Meni se poslednje vreme sve vise dopadaju ovi Nemacki proizvodjaci. Iskreno mislim, da ipak uzimaju deo kolaca, i da pomalo smetaju poznatijim i mnogo skupljim brendovima. Naravno internet cini svoje, ljudi se sve vise informisu, i dolaze u situaciju u kojoj sam i ja. Da li platiti brend tri ili vise puta skuplje, ili kupiti isti mehanizam u nekom manje poznatom kućistu. Pre ili kasnije a posebno u vreme krize ljudi se odlucuju za onog ko nudi vise za manje para. To je moje misljenje.

Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sinn - katalog 2010/2011
    By eee in forum Sinn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.11.2010., 3:10
  2. Sinn Modell 6000 Finanzplatzuhr
    By dragon in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.10.2009., 20:41
  3. SINN 144,pomoc!!
    By yasig in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.8.2009., 22:48
  4. Sinn U1w vs. U2s
    By Vladan Stevanovic in forum Dueli satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.6.2009., 20:28

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •