Samo jedna budala u starom gradu. Mumlao je nešto u stilu 'roleks, omega', na šta sam ja odgovorio kratko i jasno - posejdon i pokazao svoj sat. Tip je razočarano okrenuo glavu i otišao, jer verovatno zna da i najjeftiniji Q&Q može da sahrani ceo čopor njegovih igračaka. Inače, sem pomenutog, nisam video nikoga da nudi ove krševe. Mogu se kupiti jeftini kineski satovi nepoznatih imena, ali ih na ulici ima veoma malo, budući da policija radi svoj posao i prodavci zbrišu ako je patrola u blizini. Bilo je nekih falš krpa u malim i neuglednim radnjama, ali to je sve. Video sam nekoliko prodavnica sa sasvim normalnim satovima, kao i sa onim skupljim, ali ne mogu da uporedim cene, pošto me je mrzelo da preračunavam lire u evre. Ostali prodavci uopšte ne smaraju i ne vuku za rukav, jer im je nekim zakonom od pre nekoliko godina to najstrože zabranjeno. Imaju pravo da kažu 'izvolite' ako mu gledaš u izlog, i to je sve, ali nema dosadnog vučenja za rukav. Na plažama u Konjaltiju nema prodavaca kojekakvih gluposti kao u Grčkoj, jer su uglavnom hotelske, pa imaju obezbeđenje. Jedini prodavci koji tu mogu da prođu imaju dozvolu, a prodaju peciva i slično i nisu napadni.