Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
  1. #11
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Tissot satovi sa ETA C01.211 mehanizmom

    @vladas - ja sam u stalnoj potrazi za satom
    Medjutim, posto sam prije dva dana kupila zodiac bojim se da sam ispucala kredite za neko vrijeme
    Ipak, kao sto rekoh, ovaj Hamilton sat mi se posebno dopada, a, takodje, moram da se slozim sa tobom da je savrsen sa metalnom narukvicom. tako da se nadam da cu ga u neko skorije vrijeme i kupiti.
    Mislim i da je vrijeme da promijenim misljenje o on-line kupovini, s obzirom da citam samo pozitivne komentare.
    veliko hvala na savjetima.

    Svako dobro u 2010. tebi i svim ostalim "forumasima"
    Jovana

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Tissot satovi sa ETA C01.211 mehanizmom

    Sada vidim da si ga predstavila na OranJe thread-u , cestitam, super je . Nazalost - ne mogu da vidim slike iz priloga, nadam se da ces postaviti jos koju?

    I svakako hvala na cestitkama, takodje i tebi i svim dragim forumasima zelim mnogo zdravlja, ljubavi, srece i satova u Novoj Godini!

  3. #13
    Član Avatar korisnika skydiver
    Član od
    20.11.2008.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    251
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Tissot satovi sa ETA C01.211 mehanizmom

    Citat JovanaM kaže: Pregled poruke
    ...P.S. Sto se tice stowe: lijep je, ali je ovako sa crnim kaisem preklasican za mene. ipak mislim da bi sa nekom veselijom bojom kaisa bio bas super.
    Ako je kod Stowe problem kaiš, postoji i ova opcija
    Tissot satovi sa ETA C01.211 mehanizmom-b28.jpg
    ali kako videh gore tražiš automatik, pa je to možda veći problem. Ali sat je mhmhmmm

  4. #14
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Tissot satovi sa ETA C01.211 mehanizmom

    @ Vladas - hvala
    Imala sam problem sa postavljanjem slika, ali mislim da su u drugom pokusaju u istoj temi slike vidljive (ili, makar jesu meni )

    Zodiac je simpatican sat, odavno sam razmisljala o njemu. A popust od 30% nisam mogla da odbijem. Mislim da je sat dosta dobro uradjen, sto se tice kucista. Sto se tice kvaliteta mehanizma, ne znam. u svakoj specifikaciji na netu pise swiss quartz i nista vise. Isto tako nema krunicu na saraf iako je vodotporan na 100 metara. ali, dobro, sta vise ocekivati od sata koji kosta 90 eura. Ono sto ovom zodiacu daje dozu "neozbiljnosti" jeste kaucuk narukvica, pa cu je vjerovatno zamijeniti nekom koznom ili metalnom.

    @ skydiver - i sa metalnom narukvicom stowa je i dalje klasicna za mene.
    I, da, poslije ovoliko kvarcnih modela stvarno bih voljela da sledeci bude sa automatik mehanizmom.
    Ali, hvala, svejedno.

    Veliki pozdrav za sve, posto vise necu pisati u 2009. godini , zelim svima da se zahvalim na misljenjima, predlozima i savjetima. Bilo je zadovoljstvo druziti se sa vama. Sa novim temama i dilemama vidimo se u 2010.
    Jovana

  5. #15
    Novi član
    Član od
    17.11.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot satovi sa ETA C01.211 mehanizmom

    Postovani forumasi, pozdrav svima.

    posto je od startovanja ove teme proslo skoro 5 godina, ima li u medjuvremenu nekih novina, nekog update-a ili konkretnog iskustva clanova vezano za mehanizam ETA C01.211? Da li su pristigle neke nove informacije vezano za/ili protiv ovog mehanizma (dobre lose strane).
    Kako se proteklih godina pokazao u exploataciji?!

    Pitam iz razloga sto je meni zapao za oko novi Tissot seastar 1000 chrono, a upravo on ima gore pomenuti mehanizam.

    Bilo bi lepo a i koristno procitati iskustvo ili saznanje nekog od clanova foruma.

    Unapred zahvalan

    bahus

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kupujem sat sa automatic 7750 valjoux mehanizmom
    By mladja in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.11.2009., 0:24
  2. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •