Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
  1. #11
    Mlađi član
    Član od
    23.4.2010.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine

    Citat marko78 kaže: Pregled poruke
    ne znam kako je u vezi sa narucivanjem preko britanskog amazona, ali imao si takav sat u identicu u T.C usce zimus za 24 hiljade, dok im je onaj hronograf sa zutom sekundarom bio oko 30
    Hvala... Au, 24.000, a u UK 150 funti U drugoj temi mi pominju da ima u NS mozda za 22.000, toliko bih vec dao.. Bio sam u Identicu u Knezu, rekli su da nemaju uopste PRC 200 modele, pa pretpostavljam da bi mi rekli da imaju u Uscu.. Naci cu ga nekako valjda..

  2. #12
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine

    Probaj u T.C Merkator, Beograd.
    Video sam pre par dana imali su ih, u radnji je zlatara i prodaja satova na 1.spratu nasuprot neke banke i prodajnog pulta Telekoma Srbije !

  3. #13
    Mlađi član
    Član od
    23.4.2010.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Probaj u T.C Merkator, Beograd.
    Video sam pre par dana imali su ih, u radnji je zlatara i prodaja satova na 1.spratu nasuprot neke banke i prodajnog pulta Telekoma Srbije !
    E hvala puno! Mogao bih sutra da svratim, ne znas slucajno kako se zove radnja mozda?

  4. #14
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine

    Ne možeš je promašiti!
    Kada se popneš na prvi sprat sa tvoje leve strane ćeš ugledati Telekomov pult, radnja o kojoj pričamo je nasuprot nje, istaknuti su Tissot satovi. Mislim da je prva radnja sa leve strane kada se popneš na prvi sprat, veoma je lako pronaći je!

  5. #15
    Mlađi član
    Član od
    23.4.2010.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Ne možeš je promašiti!
    Kada se popneš na prvi sprat sa tvoje leve strane ćeš ugledati Telekomov pult, radnja o kojoj pričamo je nasuprot nje, istaknuti su Tissot satovi. Mislim da je prva radnja sa leve strane kada se popneš na prvi sprat, veoma je lako pronaći je!
    Da, Zlatarna Celje, sad sam ih zvao.. imaju ovaj model, 25400.. malo mi mnogo Videcu jos negde ako ima jeftinije... hvala obojici!

  6. #16
    Novi član
    Član od
    11.6.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine

    S obzirom da sam ponosni vlasnik Tissot PRC200 modela u stainless steel - plavoj varijanti, doduse kvarcnog,mogu ti reci da je izbor sjajan i da nikako neces pogresiti. Sat je prelep i privuci ces mnogo pogleda, to ti garantujem

    E sad, sto se tice kupovine Tissot-a online, obrati paznju na sledece:

    Jedino Tissot ovlasceni distributer (tzv. authorized dealer) moze da ti izda originalnu medjunarodnu Tissot-ovu garanciju (koja mora da sadrzi i pecat ovlascenog distributera). E sad, tu postoji zackoljica: naime Tissot zabranjuje svim svojim ovlascenim distributerima da online reklamiraju cene Tissot modela, sto ce reci sledece - ukoliko si video bilo koji Tissot sat na netu da se prodaje po toj i toj ceni, znaj da prodavac nije ovlasceni distributer i da sat mozes da servisiras samo kod njega u nekom garantnom roku koji ti on daje i koliko ga daje (a ako narucujes preko Amazona ili eBay-a, nikako ti se ne isplati da 2 puta placas shipping radi servisiranja). Tissot-ova medjunarodna garancija traje 2 godine, i kao sto sam naziv kaze - vazi svuda, u kojoj god se zemlji nalazio, ukoliko tamo postoji Tissot servisni centar. Tako da smatram da ti je sigurnije da Tissot kupis kod ovlascenog distributera. Ako ti pak ne znaci puno garancija - onda slobodno pazari na Amazonu.

    Sto se tice eBay-a, nikako ne narucuj Tissot od prodavca koji je lociran u Kini (Hong Kong najcesce) - zato sto je 80% ili vise sansa da ce ti uvaliti odlicnu repliku.

    POzdrav

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Pomoc oko on-line kupovine satova
    By nvelja in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 940
    Poslednja poruka: 7.4.2022., 7:50
  2. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39
  3. pitanje u vezi kupovine sata
    By vladam5 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 22:14
  4. provjerena on line kupovine
    By ognjen in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.8.2009., 11:17
  5. Savet oko kupovine Cerruti satova
    By Rasheta in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.12.2008., 21:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •