Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree16Likes
  • 16 Post By Shmizla

tema: Hamilton Pan Europ H-30 satovi

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Post Hamilton Pan Europ H-30 satovi

    Švajcarski proizvođač satova, Hamilton, se ove godine ponovo okrenuo svojoj istoriji i jednom od svojih starih modela. Na ovogodišnjem Baselworld sajmu satova i nakita je predstavio automatik verzija ovog sata iz 1971. godine. Kada je časovnik prvobitno predstavljen pokretao ga je mehanički hronograf mehanizam (Caliber 11), dok ove godine Hamilton Pan Europ satove pokreće automatski mehanizam.

    Naziv: Hamilton-Pan-Europ-H-30-satovi-watches-4.jpg, pregleda: 466, veličina: 118,0 KB

    Novitet Hamilton-ove ponude, Pan Europ H-30, poseduje upečatljiv sportski izgled i dostupan je u dve varijante – plavoj i sivoj. Tačnije, kod novog modela je moguće odabrati vreziju za plavim ili sivim ciferom, a oni se isporučuju na NATO ili crnom kožnom kaišu. Kućište izrađeno od čelika je jastučastog oblika šta je karakteristično za sportske hronograf satove iz sedamdesetih godina prošlog veka. Unutar kućišta prečnika 42mm se nalazi satni mehanizam H-30 koji ima autonomiju rada od približno 80 časova. Pomenuti kalibar obezbeđuje prikaz sati, minuta, sekundi, a indikator dana i datuma je smešten na poziciji “3h”.


    Naziv: Hamilton-Pan-Europ-H-30-satovi-watches-4.jpg, pregleda: 487, veličina: 146,6 KB


    Hamilton Pan Europ H-30 satove će distributeri imati u ponudi od juna ili jula meseca ove godine, po cenama od 1.095,oo USD za model sa NATO kaišem, a 1,145,oo USD za verziju sa kožnim kaišem.

    Hamilton

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Hamilton Pan Europ H-30 satovi

    Jako interesantan sat....mislim da ce ljubitelji Hamiltona vise pisati od mene, mada me bas,bas zainteresirao. A i cenovno nije preteran. Mogao bi se uklopiti. Ja bi ipak uzeo na kozi, lako dokupim takav nato. Velicina i oblik kucista mi takodje odgovara, volim i tamnije cifere, crveni detalje na sekundari a ova je cela takva....crveni podeoci od 0 do 15....jedino ne znam bas puno o tom mehanizmu.
    Inace sve u svemu interesantan sat.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Hamilton Pan Europ H-30 satovi

    I meni se jako dopada ovaj dizajn, svidjao mi se i paneurop hrono model ali ovo jos vise jer vise volim cistiji cifer. Bas prije neki dan sam citao o njemu i ni ja nisam znao nista o ovom mehanizmu, ali nasao sam nesto na njihovom sajtu Hamilton Calibers | Hamilton University. A i cijena ce predpostavljam biti malo niza vrlo brzo po pojavljivanju na trzistu, kako to uvjek biva sa njihovim satovima, jer je ovih 1000$ retail price
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Hamilton Pan Europ H-30 satovi

    Dobar link.
    Da,unaprijeđeni Eta mehanizmi.
    Koristi ih i Tissot i Certina.

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Hamilton Pan Europ H-30 satovi

    Meni se dopaju, jedino bi ovogm model umesto crnog postavio neki braon kais. Crno i teget mi nikako ne ide! Bez obzira na ovaj crveni detalj.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •