Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
Like Tree314Likes

tema: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

  1. #31
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    Citat Мини Маус kaže: Pregled poruke
    Ako cete iskreno, ni meni se ne svidja sto "ta vrsta zabrane nije deo pravilnika". Ja sam iskljucivo za to da odluku donosi neko ko je ADEKVATAN za takve stvari, da tu uopste ne odlucuju bilo kakvi i bilo ciji glasovi, odnosno like - ovi. Tako da se slazem sa vama da od sledeceg meseca to bude ukljuceno u pravilnik. Jer smatram da to nije fer ocenjivanje uopste. Sa jedne strane sam to iskoristila (i u tom slucaju, naravno da nisam zadovoljna), a sa druge strane da opomene na vasu malu gresku.

    Hvala vama na razumevanju.

    Imam jos nesto da dodam... Sto se tice like - ova, mogu oni da ostanu, a vi bi ste mogli na primer da izaberete pet slika sa najvise like - ova, i onda od tih pet VI izaberete jednu kao pobednicku... Opet bi tako bilo postenije, nego ovako...
    Mini, hvala što si nas opomenula na našu malu grešku, ali napominjem da nije ideja da okupimo stručni žiri koji će izabrati pobedničku fotografiju jer ovo ipak nije forum koji se bavi fotografijom. Ideja je da podstaknemo što više članova da učestvuju bez obzira na njihovo znanje iz oblasti fotografije, i da ostali članovi glasaju za fotografiju koja se njima najviše dopada.

    U tom smislu pravila za odlučivanje pobednika će ostati ista. Na kraju krajeva nagrada za konkurs je zaista simbolična, i stoga nisam ni očekivao da ćemo doći u ovu situaciju.

    U svakom slučaju mislim da je sve razjašnjeno u ovoj temi i ne bih da nastavljamo diskusiju po ovom pitanju i da idemo dalje u off-topic.

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    Sta znam Vladane ti si glavni i ti odlucijes ali mozda je malo tesko sprijeciti da se na ovaj nacin pobijedi na konkursu kad svaki registrovani clan moze da glasa mozda i gost moze ja ne znam tacno kako to ide, nije mi jasno u cemu je tu satisfakcija kad na taj nacin pobijedis, ja postavim sliku pa neka glasa ko hoce i kome se svidja. Stvarno mi nije namjera da nekog vrijedjam niti mi je krivo da neko drugi pobijedi samo neka bude zasluzeno kako je i ranije bilo na starom konkursu, kada je pobijedila slika koja to stvarno zasluzuje. I nagrada je simbolicna pa ne znam cemu sve ovo, bitno je da se postavi sto vise dobrih fotki

    Edit: da sam vidio tvoju poruku ne bih pisao necu vise ici u OFF. Izvinjavam se
    Poslednja ispravka: Dragojlovic Darko (22.4.2013. u 17:40) Razlog: slovna greska i zaboravio sam nesto da napisem
    Vladan Stevanovic likes this.

  3. #33
    Novi član
    Član od
    13.4.2013.
    Lokacija
    Pozarevac
    Poruke
    3
    Lajkovi
    58
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    Ok... No problemo... Za ubuduce, dogovoreno.

  4. #34
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    Jednostavno pravilo koje pomaže da se ovakve stvari ne događaju, odavno primenjivan na sajtovima na kojima se glasa i ocenjuje...može glasati samo član koji ima određen broj postova...recimo 50! To automatski eliminiše mogućnost glasanja novoregistrovanog člana...i svi zadovoljni! A ako samo zbog glasanja napiše 50 komentara, zaslužio je da ga smatramo ravnopravnim članom...

    Izvinjavam se na of-u, zaista mislim da ovo može pomoći Vladanu!
    Poslednja ispravka: umbra (23.4.2013. u 21:20)
    vladas, sima hrabri, Neša and 3 others like this.
    ...požuri polako...

  5. #35
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    Koliko znam, softver ne daje te mogućnosti, tako da na ovom konkursu može učestvovati i glasati svako, premda se u satove i fotografiju razume isto koliko i krokodil u nacrtnu geometriju.

    Odluka vlasnika foruma je konačna i svakako da će se poštovati, premda se pojedincima mogu dodeliti i odgovarajući rep poeni, pa da postavimo dva rekorda u isto vreme.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  6. #36
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    SatFoto - Foto konkurs za april mesec na temu "Satovi u mraku" je završen.

    Predstavljam vam sliku sa prikazom konačnih poena (LIKE-ova):

    SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs-satfoto-lajkovi.png

    Kao što smo već i napomenuli u ovoj temi, ovoga meseca ćemo dodeliti dve nagrade prvoplasiranom i drugoplasiranom članu, tako da nagrade osvajaju Mini Maus i 23jewels.

    Čestitamo!

    Zahvaljujemo se svima koji su dali svoj doprinos ovoj akciji i ujedno vas pozivamo da učestvujete u novom konkursu na temu "Satovi u prirodi".

    Pozdrav!

  7. #37
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs

    Nagrade - SatFoto - SATOVI U MRAKU:

    23jewels

    SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs-satfoto-svet-satova-nagrada-1.jpg

    MiniMaus

    SATOVI U MRAKU - SatFoto - Foto konkurs-satfoto-svet-satova-nagrada-2.jpg

    Pozz svima!

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •