Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree3Likes
  • 3 Post By gygy-t9

tema: ARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika gygy-t9
    Član od
    17.1.2012.
    Poruke
    95
    Lajkovi
    92
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom ARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku

    Lutajuci po sajtovima vezanim za satove natrcao sam na ovu kompaniju koja me je malo zainteresovala i sa interesantnom kolekcijom satova namenjenim za oruzane snage NATO-a i nemacki bundesver zeleo sam da i vama predstavim.
    Arctos Elite - German Military Watches
    Naravno sve u duhu vojne tradicije i ova kompanija je relativno mlada "mlada' onovana jos 1923 sa namerom da prave rucne i dzepne satove,sto je jos interesantnije i sami osnivaci nisu imali mnogo iskustva u tome.
    Iako je firma u pocetku imala drugaciji naziv po svojim osnivacima i sa jako interesntnom istorijom,danas ta firma po meni ima dosta lepih uspeha i jos sto je lepse lepih modela satova,koji su namenjeni najostrijim i najspecificnijim vojnim kategorijama,same satove mahom gone svajcarski mehanizmi,koji su u zavisnosti od modela do modela doradjivani po arctos specifikacijama,naravno tu je i neizbezna ETA 2824;2893i itd.Jos ono sto cini istoriju ove firme jeste da je i sama u pocetku pa i kasnije koristila svajcarske mehanizme.Da sad ne pisem o istoriji firme mislim da su satovi i njihov izgled i funkconalnost glavni aduti koji nas interesuju,samim tim vam prilazem neke interesantner slike skinute sa njihovog sajta koji i preporucujem i vama

    ARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku-blackwave.jpgARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku-elitegmt.jpgARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku-nato.jpgARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku-sekm.jpgARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku-taucher.jpgARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku-gpw1.jpg

    pa nadam se da do sada nije niko jos predstavio ove vojne satove namenjene,kopnenim i pomorskim snagama.
    GIvan, tvrtko and skydrummer like this.
    woodman

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.012
    Lajkovi
    58461
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: ARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku

    Izgledaju odlicno,posebno mi privukao paznju NATO GMT. Da li mozda znas koliko kostaju?

  3. #3
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: ARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku

    kostaju od 1200 dolara pa na gore...mislim skuplje...odlicni su satovi......

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika gygy-t9
    Član od
    17.1.2012.
    Poruke
    95
    Lajkovi
    92
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: ARCTOS satovi za NATO i nemacku vojsku

    upravo sam nasao negde neku okvirnu cifru svih modela ali izgleda da uopste nisu namenjeni civilnom trzistu sa ovim brojkama,pa zato i nisam predstavio...predpostavljam da su jos i skuplji nego sto se trenutno misli,potrazicu jos neke dilere ove kompanije pa cu videti sta je i kako je i uporedi cu sve.
    woodman

Slične teme

  1. Nato Strap ( nato kaiš )
    By Templar in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.5.2013., 15:03
  2. Sivi NATO kaiš
    By zare in forum Prodaja dodatne opreme za satove
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.4.2012., 13:28
  3. Nato strap
    By tolarbo in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.11.2010., 2:01
  4. Nato Strap ( nato kaiš )
    By Templar in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.8.2010., 17:12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •