Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By zoran petrovic

tema: pomoc oko godista i vrednosti sata

  1. #1
    Novi član
    Član od
    25.4.2011.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom pomoc oko godista i vrednosti sata

    posedujem stoni sat marke A.H. RODANET...Nasao sam nesto na netu o njemu ali me buni ovaj pecat u sredini gde pise AD MOUGIN DEUH MEDALLS...postavio sam slike pa bih zamolio poznavaoce ovih satova za pomoc oko godista,vrednosti i verodostojnosti ovoga sata...unapred hvala...
    Priložene slike Priložene slike pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2103%5B1%5D.jpg   pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2101%5B1%5D.jpg   pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2102%5B1%5D.jpg   pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2105%5B1%5D.jpg   pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2106%5B1%5D.jpg   pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2107%5B1%5D.jpg   pomoc oko godista i vrednosti sata-img_2104%5B2%5D.jpg  
    nokru likes this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: pomoc oko godista i vrednosti sata

    Radi se o francuskom osmodnevnom satu sa zvonom u pola i puni sat, AD Mougin sat spada u ondašnje satove više kvalitete, a datira oko 1880. godine.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    31.7.2020.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pomoc oko godista i vrednosti sata

    poštovanimoje ime je slavko sremački. Ja sam novi član. molim vas za pomoć. Pre nekoliko dana na tavanu stare kuće našao sam drvenu kutiju starog zidnog sata. kutija je u lošem stanju i nema satni mehanizam. na poleđini kutije postoje jasne oznake za koje ne mogu pronaći značenje. Pretražio sam na Internetu šta znače oznake i tek sam saznao da je to sat Gustava Beckera. da li neko može da mi pomogne da pronađem značenje svih oznaka na satu i u kojoj godini je sat napravljen. koji je model sata iz kataloga gustav Becker. veoma zahvalan, srdačan pozdrav.
    pomoc oko godista i vrednosti sata-photo7947.jpgpomoc oko godista i vrednosti sata-photo7930.jpgpomoc oko godista i vrednosti sata-photo7954.jpgpomoc oko godista i vrednosti sata-photo7933.jpgpomoc oko godista i vrednosti sata-photo7944.jpgpomoc oko godista i vrednosti sata-photo7939.jpgpomoc oko godista i vrednosti sata-photo7942.jpg

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •