Strana 440 od 518 PrvaPrva ... 340390430436437438439440441442443444450490 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4.391 do 4.400 od ukupno 5174
Like Tree15675Likes

tema: Prinove u kolekciji

  1. #4391
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Eco drive, OK
    Ali to je ipak kvarcna masina, ima Citizen i jaku kategoriju automatika koji su daleko iznad toga


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slažem se. Tako i piše: najbolji trenutno eco-drive. Što se tiče automatika imam Seiko SKX013J. Mada znam da ima mnogo mnogo boljih automatika. U jednom trenutku sam imao 12 satova u kutiji. Sad samo tri, osim ova dva još Casio G-Shock Tough Solar Steel. Neke sam prodao, neke poklonio a neke zamenio. Nego napisao bih nešto. Imam dobra iskustva sa kupovinom, prodajom i zamenom preko kp oglasa. Osim jedan slučaj. Ne znam da li da kažem ime čoveka, ipak neću. Pošto smo dva sata kupili jedan od drugog, poslao sam mu dva sata da ih pogleda pa jedan da kupi a drugi da vrati. Od satova i para ništa. Nije velika šteta samo 140€. Zatim me blokirao na kp i na svim mobilnim telefonima sa kojih sam ga zvao. Znam njegova dva broja, dođu mi drugari pa ga sa njihovog broja zovem. Čovek se naravno javi jer i dalje prodaje satove. Ali čim čuje moj glas prekida vezu i ponovo blokira svaki broj. Prestao sam da ga zovem. Dok smo bili dobri, dopisivali se i čuli više puta. Kleo se da je pošten čovek navodi da je operisao tumor na glavi. Zatim navodi da je jako pobožan pa sam mu zato verovao. Što se tiče njegovog zdravlja ne želim ništa loše da mu se dogodi. Pare sam prežalio. Nego da pitam admine da li da postavim njegovo ime, brojeve telefona i adresu? Ne bih to postavljao bez njihovog odobrenja jer je stvar ipak ozbiljna.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  2. #4392
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Da se ispravim, operisao je tumor na mozgu pa postao jako pobožan. Zato me je jako začudilo što me je prevario.

  3. #4393
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Jel to isti onaj sto ti je prodavao satove pa ste postali prijatelji!? Paracin bese


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4394
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat drjugovic kaže: Pregled poruke
    Nego da pitam admine da li da postavim njegovo ime, brojeve telefona i adresu? Ne bih to postavljao bez njihovog odobrenja jer je stvar ipak ozbiljna.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    Možeš postaviti njegove podatke u sledećoj temi - Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #4395
    Istaknuti član
    Član od
    1.8.2013.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    2.617
    Lajkovi
    23634
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat drjugovic kaže: Pregled poruke
    Narode, ne bih da budem dosadan, ali moj sat Citizen Promaster Navihawk A-T JY8030-83E je prvi među 15 najboljih Citizen Eco-Drive satova koji se mogu kupiti 2022. godine:
    Top 15 best Citizen Eco-Drive watches to buy in 2022:
    https://www.youtube.com/watch?v=KB5kuapHhQs
    Počinjem da se pitam da li nas troluješ.
    don Alberto and drjugovic like this.

  6. #4396
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Hahahah, i meni je prošlo kroz glavu, ali mislim da je to samo iskreno oduševljenje satom

    @drjugovic nemoj pogrešno da nas shvatiš, ne prozivamo te . Emocije koje preneseš ovde kad uzmeš bilo koji sat mislim da ne iskaže niko od članova

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  7. #4397
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Ne, nikako! Momak iz Paraćina je divan čovek i imamo izvanrednu saradnju. Na pimer za Navihawk sam mu poslao četiri sata i on mi uredno pošalje taj. Tako sam mu polao tri sata i on meni poslao SKX. Izuzetan! Ovaj što me je prevario je iz Niške Banje...
    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Jel to isti onaj sto ti je prodavao satove pa ste postali prijatelji!? Paracin bese


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #4398
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Možeš postaviti njegove podatke u sledećoj temi - Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci
    Obavestio bih našu malu zajednicu ljubitelja satova o problemu koji sam izneo. Naime odlučio sam da ne iznosim ime čoveka koji me je prevario. Niti njegovu adresu niti tri broja telefona koje imam. Čovek je bolestan i ja mu želim dobro zdravlje i dug život. Lično sam mu oprostio, neka mu i Bog oprosti. Nemojte mi zameriti na mom silnom pisanju jer mi zaista nije namera da "trolujem" ovaj naš najveći i najbolji forum. Pozdrav svima!

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    eee and Baron like this.

  9. #4399
    Stariji član Avatar korisnika dusan51
    Član od
    4.2.2012.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    1.039
    Lajkovi
    8310
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Tudor BB58
    Prinove u kolekciji-1654603995216.jpg
    eee, Baron, VLADAN P and 16 others like this.
    Vas Rolex impresionira druge,vas Grand Seiko impresionira vas.

  10. #4400
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    924
    Lajkovi
    7673
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Čestitke, odlična makina!
    dusan51 likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •