Strana 272 od 518 PrvaPrva ... 172222262268269270271272273274275276282322372 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.711 do 2.720 od ukupno 5174
Like Tree15675Likes

tema: Prinove u kolekciji

  1. #2711
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16456
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    Menjam i ja za Pateka ) moze i za Monstera, necu da se zalim Ja sam ga platio ispod 100 pre nekoliko meseci, suoer je sat. Kod nas je u tom trenutku bilo ili ga ima po 100e, ili ga nema. Al to kod nas, na ebayu i amazonu je i tada bila neka ogromna suma. Ja mislim da nece drzati cenu, nekako mi ne ide ta prica za Casio. Pitanje je i koliko se pravi komada, stelt bi trebalo da je limitirana serija al opet, nepoznato je koliko se komada pravi uopste
    Neka tebe.

    Cak razmisljam o keramickoj Daytoni u djorku..

  2. #2712
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Sva cast svima na prinovama.Sutra i meni stize jos jedna,pazario za male novce.Kacim slike sutra.Pozdrav svima.To ce mi biti prvi sat na navijanje,tako da ce mi trebati neki savet kako i sta.

  3. #2713
    Novi član
    Član od
    30.9.2019.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    52
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Prinove u kolekciji-img_20200515_175253.jpgPrinove u kolekciji-img_20200515_175323.jpg

    Posle nekoliko meseci cekanja, trud se konacno isplatio. Prosle subote stigao je prvi sat koji sam kupio za sebe. Ispunjava nekoliko kriterijuma kojima sam se vodio pri kupovini, a to je da bude Swiss, automatik i diver koji moze da bude sporty, ali i da iznese neku formalniju priliku. Finansije su mi dozvolile kupovinu sad pa ko zna kad i resio sam da ga ugrabim. Nadam se da cu u narednim godinama imati jos prilike da prosirim kolekciju, a do tada uzivam u ovom lepotanu.
    eee, bezbi, Misfit and 17 others like this.

  4. #2714
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Evo,drage kolege,da se pohvalim jednom prinovicom.Chunlei,kineski,iz 80 ih godina.19 rubina.Mehanicki navijac,a i moj prvi navijac.Sad,nemam opciju kao sto je bilo pre da okacim sliku.Ne znam sta se desilo na sajtu!?
    Poslednja ispravka: ZAGORICIKO (18.5.2020. u 13:12)
    VLADAN P likes this.

  5. #2715
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    777
    Lajkovi
    3128
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat aleksandar88 kaže: Pregled poruke
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_20200515_175253.jpg
Viđeno:	124
Veličina:	326,4 KB
ID:	148136Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_20200515_175323.jpg
Viđeno:	145
Veličina:	344,6 KB
ID:	148137

    Posle nekoliko meseci cekanja, trud se konacno isplatio. Prosle subote stigao je prvi sat koji sam kupio za sebe. Ispunjava nekoliko kriterijuma kojima sam se vodio pri kupovini, a to je da bude Swiss, automatik i diver koji moze da bude sporty, ali i da iznese neku formalniju priliku. Finansije su mi dozvolile kupovinu sad pa ko zna kad i resio sam da ga ugrabim. Nadam se da cu u narednim godinama imati jos prilike da prosirim kolekciju, a do tada uzivam u ovom lepotanu.
    Cestitke Aleksandre, jako lijep sat. Prije par mjeseci sam htijo isti takav sat ali zbog narukvice sam odustao. Sad sam opet počeo da ga gledam. U zdravlju da ga nosiš i poslije napisi svoja iskustva. Interesuje me tvoje mišljenje o narukvici.

  6. #2716
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat Ivke1 kaže: Pregled poruke
    Cestitke Aleksandre, jako lijep sat. Prije par mjeseci sam htijo isti takav sat ali zbog narukvice sam odustao. Sad sam opet počeo da ga gledam. U zdravlju da ga nosiš i poslije napisi svoja iskustva. Interesuje me tvoje mišljenje o narukvici.
    Ivke druže zar ti se baš toliko ne sviđa narukvica? Meni je skroz korektna, već 6-7 god ga ne skidam sa ruke praktično, vjerovatno ne znam za bolje.

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

  7. #2717
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    777
    Lajkovi
    3128
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat Baron kaže: Pregled poruke
    Ivke druže zar ti se baš toliko ne sviđa narukvica? Meni je skroz korektna, već 6-7 god ga ne skidam sa ruke praktično, vjerovatno ne znam za bolje.

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    Da budem iskren kad sam išao da gledam sat imao sam Daytonu na ruci i moguće da je to razlog sto mi je u tom momentu narukvica izgledala nekako lagano, kao da je šuplja. Sat odličan, cifer takodjer. Ne kopira Rolex, ima nešto svoje. Svaki put kad ga vidim poželim da ga kupim. Moram otići još jednom probati. Npr. na mom Breitlingu kopča kao da je od Festine, narukvica odlična.
    Poslije čujem da dobar broj Breitlinga imaju takvu kopču. Moram ga još jednom probati.

  8. #2718
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat ZAGORICIKO kaže: Pregled poruke
    Sad,nemam opciju kao sto je bilo pre da okacim sliku.Ne znam sta se desilo na sajtu!?
    Ne bi trebalo da ima ikakve razlike
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #2719
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16456
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji



    Vintage DW-9500
    bezbi, VLADAN P, taunus and 8 others like this.

  10. #2720
    Novi član
    Član od
    30.9.2019.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    52
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prinove u kolekciji

    Citat Ivke1 kaže: Pregled poruke
    Cestitke Aleksandre, jako lijep sat. Prije par mjeseci sam htijo isti takav sat ali zbog narukvice sam odustao. Sad sam opet počeo da ga gledam. U zdravlju da ga nosiš i poslije napisi svoja iskustva. Interesuje me tvoje mišljenje o narukvici.


    Nisam siguran da mogu previse da ti pomognem po ovom pitanju jer nisam bio u posedu kvalitetnijeg sata od HydroConquesta pa da imam sa cime da uporedim narukvicu. Verujem da posle Daytone sve ostalo izgleda dosta slabije . Moja jedina zamerka na sat, ali to je stvarno sitnica i ne kvari mi uzivanje ni najmanje odnosi se bas na jedan deo narukvice, tacnije kopcu. Poprilicno tesko se otvara, e sad mozda je do toga sto ja imam nekako zenskastu saku i prste pa se malo mucim sa kopcom, ali mislim da su to trebali bolje da rese. Mora malo jace noktom da se potkaci da bi se otvorila. Ostatak je fenomenalan, uhvatim sebe svaki cas, kada ga nosim, da gledam u cifer, kazaljke nacin na koji se boja menja kada se presijava na suncu, ma lepotan .

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •