Strana 50 od 457 PrvaPrva ... 4046474849505152535460100150 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 491 do 500 od ukupno 4569
Like Tree12244Likes

tema: Fotografije satova iz vase kolekcije!

  1. #491
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Deo moje kolekcije

    ok, postavicu uskoro, tissota (prs 516) mozda i danas a taga za par dana jer mi nije tu. ako se dokopam caletovih i kevinih satova postavicu i njihove (rolex, omega, girard, cartier...)

  2. #492
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Deo moje kolekcije

    Svima mala napomena...
    Obzirom da je reč o temi koja nosi naziv "slike satova iz vaše kolekcije" nadam se da će slike re*lika ostati samo u ovoj temi i da se neće pojavljivati u drugim delovima foruma i da se neće pisati recenzije o njima.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #493
    Novi član Avatar korisnika 7s36
    Član od
    9.10.2010.
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    24
    Lajkovi
    4
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Zdravo svima, ovo bi mi bila prva poruka na ovom forumu. Vlasnik sam casio, tissot i seiko sata. Za početak ću okačiti slike seika ujedno i najvrednijeg.
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-dsc01207.jpg
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-dsc01213.jpg
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-dsc01212.jpg

    Znam nisu baš neke slike, napravljene su sa telefona

    Evo ga i blog sa mojim pregledom sata, ako nekoga interesuje, slike su u većoj rez. Jako sam zadovoljan sa njim
    vladas likes this.

  4. #494
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Zdravo Nikola i dobro dosao na forum (pretpostavljam da je Nikola, po imenu na blogu ).

    Seiko je fenomenalan a videces da na forumu ima dosta postovalaca ove firme (ukljucujuci i mene).

    Pregled sata na blogu ti je odlican , mada bih imao par sitnih primedbi (npr. vezano za rucno navijanje mehanizma).
    Bilo bi super kad bi na slican nacin opisao i ostale satove iz kolekcije!

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  5. #495
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Dobro došao Nikola!

    Odavno je poznato da Seiko pravi vrlo kvalitetne satove pa tako i ovaj tvoj potvrđuje to pravilo!
    Zamjerka na opis(vidim da ju je i @vladas naveo) se odnosi na manuelno navijanje 7s26/36 mehanizma - on nikad nije imao manuelno navijanje nego samo automatsko!
    To nije zato što je toliko dobar nego zbog toga što je to komplikovanije napraviti!
    6R15 je automatski mehanizam koji posjeduje i manualno navijanje i hack funkciju -ovo je mnogo bolji i savremeniji mehanizam od 7S26/36 ! Inače,2 dodatna rubina na 7s36 ne znače ama baš ništa!

    Pozdrav

  6. #496
    Član Avatar korisnika vlax
    Član od
    30.11.2009.
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    146
    Lajkovi
    1257
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Red je da i ja predstavim svoju kolekciju:

    1. Tissot PRC200 - kupljen prosle godine bas posle konsultovanja na ovom forumu

    Fotografije satova iz vase kolekcije!-photo011.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo006.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo013.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo004.jpg

    i dva modna sata, ali meni jako draga, inace dobijena na poklon:

    2. Pierre Cardin PC101671F09

    Fotografije satova iz vase kolekcije!-photo003.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo008.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo016.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo013.jpg

    3. Fossil FS 4552

    Fotografije satova iz vase kolekcije!-photo007.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo003.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo012.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-photo010.jpg

    Pozdrav

  7. #497
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    molim moderatore da obrisu moj post gde sam stavio slike svog sata iz dva razloga:

    1) vidim da su se svi utripovali da je replika (zbog posta koji sam ja postavio jer mi je drug trazio da mu nabavim repliku), a ja necu da neko pomislja da ja nosim repliku

    2) vidim da vas ne zanimaju pravi satovi ovde jer je 99% tema i pohvala idu na racun "odlicnih i sasvim konkurentnih seiko, citizen i ne znam ni ja kakvih satova" nadam se da nece biti preveliki problem da se poruka obrise, pozdrav

  8. #498
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Ma Milose nemoj da si na kraj srca ovde svako ima pravo da iznese svoje misljenje, i ne misle svi da su Seiko i Citizen najbolji! Vecina se slaze da su oni dobar izbor, kad su u pitanju odnos cena/kvalitet. A ko su najbolji, o tome se pise u drugim temama: top 10, top 5, i slicnim. Inace, nema potrebe da se brisu fotografije, prvo, jer naziv ove teme ipak glasi Slike satova iz vase kolekcije, a drugo tvoj Breitling jeste original. Mogao bi da napises neki prikaz sata, o tom modelu niko nije pisao, pa bi bilo interesantno mnogima.

  9. #499
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Deo moje kolekcije

    pa dobro hajde, vidim da ima i onih koji se slazu samnom pa mozda i nema potrebe za brisanjem uradicu review sata samo hocu da uradim bolje slike jer na ovim slikama pod blicom deluje kao da je mator 100 godina jer mu se vidi svaka ogrebotinica koja se inace ne vidi, i ne vidi se uopste da je sat hromiran i generalno se ne vidi koliko je lep :p

  10. #500
    Novi član
    Član od
    26.10.2008.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Smile bmw chromograph 315/1

    Da se i ja priključim ovoj temi sa slikama mog BMW sata.
    Samo mu je narukvica promjenjena u odnosu na original. Uzgred jedina mana mu je kašnjenje od oko 3-4 minuta nedeljno.
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-bmw.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-bmw1.jpg
    vladas likes this.

LinkBacks (?)

  1. 1.3.2011., 21:35

Slične teme

  1. K: Neki iz kolekcije Armani Meccanico satova
    By Zoran Ilic in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.12.2011., 18:13
  2. Casio Edifice EF-535BK-1AV - Vase misljenje ??
    By Altair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 13.1.2011., 21:08
  3. Da li nosite satove iz vaše kolekcije?
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 12:04
  4. Casio-vase misljenje o ovom satu
    By Barbarez in forum Japanski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •