Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 30
Like Tree40Likes

tema: Foto konkurs portala Svet Satova

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    e sad cu i ja da naucim da slikam.sat je moj.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    ...jagose, kad osvojiš sat, javi koliko parica, pa da trgujemo
    jagos likes this.

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    vladane iako ja u ovom takmicenju najverovatnije necu ucestvovati mislim da ti je predlog odlican.

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    Hehehhe ja sam na vreme poceo da se igram sa fotkama, do kraja godine mozda i napravim neku dobru
    jagos and backarelli like this.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    i to je tacno duga je godina a sat je sat.vezbacemo,ucicemo.
    Serb likes this.

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    vladane iako ja u ovom takmicenju najverovatnije necu ucestvovati mislim da ti je predlog odlican.
    A zasto ti ne bi ucestvovao, pa ti bar imas prelepe predele da fotografises. A i fotoaparat cemo ti preporuciti

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    ma ne umem da fotografisem a onda ne umem da prebacim slike al probacu polako.

  8. #18
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Uff Umbra, ja se već pripremio na šok, kada ono simbolična cena...
    Ja bih iskreno da se osmisli malo vrednija nagrada od te, ali bih voleo da čujem još neki predlog. Iskreno zanima me šta je to što bi ljude dodatno motivisalo da učestvuju u ovakvoj akciji.

    Konkurs bi trebalo da se održava svakog meseca, i na kraju godine bi se birala fotografija godine sa još vrednijom nagradom (ima li boljeg poklona nego što je sat )

    Za mesečne nagrade bi možda bila adekvatna malo kvalitetnija majica (sa kragnom) sa štampom pobedničke fotografije i našeg logotipa i eventualnim ispisom tipa "Fotografija meseca Portala Svet Satova - Jun 2012."
    Pored toga bismo mogli da poklonimo i šolju i eventualno fotografiju srednjeg formata.

    Kako vam se to čini, da li je to korektan poklon, i da li neko ima još neki predlog?
    Drago mi je da si spreman i na vrednije nagrade. Ono sa satom je prava stvar, svaka čast zaista! Eto, mislim da smo blizu realizacije. Mesečne nagrade bi mogle biti raznolike. što da ne, i unapred najavljenje. Setio sam se i elektronskih ramova za fotografije, sve su popularniji. Ajde još koji dan da sačekamo predloge pa da recimo startujemo od juna! U glavi mi je stalno ona sjajna Simina fotka monstera sa narandžom...od nje je ideja i krenula! Nju nagradi inicijalno majicom, pred početak konkursa. Po svemu je jedinstvena...od ideje i konteksta snimanja pa do kvalitetne realizacije. Može da posluži kao primer kako treba promisliti postavku sata u odnosu na nešto drugo. Po meni, dolaze u obzir i foto manipulacije, montaže, jer i one znaju biti fenomenalno maštovite. Bitno je da će takmičenje znatno motivisati ljude da pokušaju pronaći mnogo bolje rešenje od često neoštrog škljoca mobilnim telefonom.
    vladas and Serb like this.
    ...požuri polako...

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    Inace moram da podelim sa vama nesto sto sam slucajno saznao, nas cenjeni clan Umbra , pravi odlicne fotke Umbra mogao bi neka dela sa zone da okacis i ovde , stvarno sam video neke tvoje fotke koje su me odusevile I jedno pitanje Umbra, da li si mislio kad je rec o ovoj temi, fotke satova ili slobodna tema

  10. #20
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Foto konkurs portala Svet Satova

    Da, još nešto važno! Neka tema Fotografije satova iz naših kolekcija ide kao i do sada, jer ljudi često pošalju mnoštvo fotki, a pored nje postaviti zasebnu temu FOTO TAKMIČENJE, na koje bi se slala SAMO JEDNA ILI DVE fotke, ali obavezno ANONIMNE dok je u toku glasanje. Možda nije preambiciozno dodeljivati i po tri nagrade, npr...štampana fotografija, kao treća, šolja kao druga a majica prva. (Ovakvih nagrada, zna Sima hrabri, nema ni na uglednim foto sajtovima, o satu na kraju godine neću ni da pričam...bojim se da bi ova akcija dovukla ovde na sajt mnoštvo fotografa sa raznih fotosajtova, koji bi naprasno postali i ljubitelji satova......ali, neka samo dođu).

    Razmisli o zasebnom moderatoru koji bi bio zadužen za takmičenje jer tu realno ima dosta posla za njega, od skupljanja fotki sa e-maila kačenja istih pa do nadzora nad temom, brojanja glasova, kačenja i objave pobedničkih, najava sledećih itd...kad bi mogli ljudi pored glasanja da ostave i komentar na fotku, onda je to već vrlo ozbiljna forumska forma ravna raznim foto takmičenjima...lično učestvujem na mnogima od njih, gde su štampane fotke uglavnom standardne nagrade. Moram priznati da će nagrade koje si ti spreman da daješ, ne samo motivisati ljude, već zahtevati vrlo osmišljen pristup ocenjivanju, da bi se svele na minimum malverzacije tipa kupovine glasova prijatelja telefonom, klanovi ja tebi ti meni i ostale kakvih ima dosta na tim takmičenjima. Sve to kasnije bude razlog za lošu energiju, otvaranje blogova i beskrajne diskusije i prepucavanja. Upravo stoga sam u startu bio za simboličnu i skromnu nagradu. Ne želim ovim nipošto nekoga da uplašim pa da se od dobre ideje, ne dao Bog odustane, već samo da upozorim, pa da se u startu sve dobro promisli i vodi.

    Serb...hvala na lepom mišljenju o mojim fotografijama, bavim se dugo fotkanjem. Ovde sam mislio isključivo na sat kao temu i inspiraciju. Imamo već Uslikao, ovekovečio, pa smatram da nema potrebe za širenjem tematika van onih vezanih za satove.
    Poslednja ispravka: umbra (15.5.2012. u 1:59)
    bajker71 and Serb like this.
    ...požuri polako...

Slične teme

  1. Nove funkcionalnosti portala Svet Satova
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 6.8.2013., 14:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •