Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 22 od ukupno 22
Like Tree5Likes

tema: Longines Conquest Automatic Chronograph sat, L.667 - Valjoux7750

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Longines Conquest Automatic Chronograph sat, L.667 - Valjoux7750

    Da, dobio je safirno staklo i porastao je a narukvica koja većini vlasnika predstavlja problem je u stvari urađena identično originalnoj. Mada, kao što rekoh, narukvica je na satu najmanji problem, to je bar lako zameniti a tržište definitivno ne oskudeva sa kvalitetnim narukvicama.
    Inače, Legend Diver je po svemu sudeći prvi put zvanično predstavljen 1962. godine, to se već na par foruma spominje a ja sam naleteo na jedan sajt gde je to i "potvrđeno" ali ga nisam bookmarkovao.

    Najnovija verzija ovog sata koja ima i prikaz datuma je takođe privlačna, mada meni lično daleko manje nego li model bez datuma.

  2. #22
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Longines Conquest Automatic Chronograph sat, L.667 - Valjoux7750

    Nadam se da ne smetam ubacivanjem u temu, ali ovakav Ceramic conquest L3.661.4.56.2 sam video najjeftinije za $1800-1900, kod jednog ovlašćenog distributera na Karibima, da ne reklamiram ovde. U Americi sam bio u radnjama sa satovima isključivo u Kaliforniji i ono je skupo jer svakako uzimaju porez od 9,4%, a dok odeš na tax refund kad ideš kući smoriš se od kilometarskog reda i možeš i da zakasniš na avion.A propo teme, Longines Hydroconquest L3.665.4.76.2 sa gumenom narukvicom kod nas košta čini mi se 297 000 dinara što je složićete se mnogo, a u Americi ili u onim tax-free zonama je taj Hydroconquest uvek jeftiniji od Conquest Ceramic Longines-a, tako da bi cena Conquest Ceramic sata bila sigurno jača i ovde, ali uvek vredi pozvati distributera i raspitati se. U svakom slučaju, keramički je prelep i narukvica je izuzetnog kvaliteta, nosio sam ga mesec dana jer sam se menjao.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. [PRODATO] - Seiko Automatic Chronograph 6139
    By Larosa in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.2.2011., 18:13
  2. [PRODATO] - Jacques Lemans Automatic Chronograph
    By Larosa in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 13.1.2011., 16:39
  3. [PRODATO] - Sector 850 Automatic Chronograph
    By Nikle in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.11.2010., 0:17
  4. Longines Hydro Conquest
    By SEAMASTER in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.7.2010., 14:13
  5. Weems Longines automatic chronograph
    By Larosa in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.5.2010., 18:28

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •