Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
Like Tree51Likes

tema: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

  1. #31
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

    U tom slucaju povlacim sve, uzdravlje prinova!
    BucaJr. likes this.

  2. #32
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

    Brate, jednom sam napisao na ovom forumu za sledeći običaj koji ovde vlada. Što se mene lično tiče ili za one slične meni koji pojma nemamo. Pitamo šta da kupimo. Niko ne kaže decidirano taj i taj sat je najbolji zbog toga i toga. Nego ovde vlada ukus. Kao kad žene nešto kupuju a gledaju boju a ne kvalitet. I na kraju kad ja ili neko drugi bilo šta kupimo svi ali baš svi kažu svaka čast, sve pohvale itd. Razumem da u moru satova istih po kvalitetu treba gledati ukus jer će ga nositi taj koji ga je kupio a ne onaj koji kritikuje. Dakle, primite svi od mene kritiku. Želim bar kad ja nešto pitam da mi se jasno kaže na primer izbor oko dva sata da je taj i taj bolji zbog i toga. Evo moj primer. Članovi su stručno kritikovali SKX. Ali čim sam ga kupio: svaka čast u zdravlju ga nosio! Dakle zameram što kad se satovi upoređuju nema jasne kritike kvaliteta nego se favorizuje ukus! Još jednom: zašto mi sad malo pre niste rekli da sam se zeznuo nego nešto tipa svaka čast?

    Послато са 2201117PG помоћу Тапатока

  3. #33
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

    Satovi su emotivna kupovina, ne razumska. Niko ne moze da kaze definitivno sta valja, a sta ne. Ako ti se svidja i cena ti je okej, to je jedino sto je bitno.

    Svako iznosi samo svoje vidjenje, ne postoji neka apsolutna istina za vecinu stvari ovde. Ono sto je meni super kupovina je nekome glupost i obrnuto. Sigurno se vecina ne bi slozila ni sa mojom poslednjom kupovinom, ali koga briga?

    Kako ti se pokazao sxk za sada?
    Zagor and drjugovic like this.

  4. #34
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

    To jeste tačno. Međutim u mom konkretnom slučaju, ja sam jasno pitao da li ovaj sat vredi te pare odnosno da li da ga kupim. Znači tražio sam direktan odgovor. Odgovor sam dobio ali prekasno! A da je u horologiji ukus jednako ili nekad važniji od kvaliteta to razumem. Na primer kod muškaraca je sat jedini ukras/nakit koji nosimo. Dakle ako negde odemo vrlo je važno šta imamo na ruci. Dalje ako se mi lično bolje osećamo da nekim satom i to je bitno. A i ne moramo da idemo na fancy mesta jer sat koji nosimo svaki dan i koji svi vide osim što je važan nama važno nam je i tuđe mišljenje. Ali preterao sam, ovo je sve filozofija pa da ne zamaram članove. Hvala i pozdrav svima.

    Послато са 2201117PG помоћу Тапатока

  5. #35
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

    Ne bi trebalo da svoju strategiju kupovine satova baziras na misljenju ljudi sa foruma...okej je da pitas cisto za jos jedno misljenje ali da tvoje bude presudno.

    Smatram da nema mesta za ljutnju
    eee, VLADAN P, Zagor and 2 others like this.

  6. #36
    eee
    eee je sada online
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: SKX 007/013 - misljenja o ceni polovnog

    I ja bih se složio sa @bancika - ako ti se sat sviđa, ako ti je gušt da ga nosiš i uživaš u tim trenucima, nemoj razmišljati šta drugi misle o tom satu i koja je cena.

    Ako gledam moj primer, ja sam na svakom izgubio na kraju, negde više, negde manje. Ali ne žalim. Dok su bili moji nosio sam ih sve sa zadovoljstvom. Kad dođe vreme da idu dalje, volim da mislim da će i drugog tako usrećiti.

    I ja mislim da nema mesta ljutnji




    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    araphel, don Alberto and drjugovic like this.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •