Strana 9 od 26 PrvaPrva ... 567891011121319 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 253
Like Tree141Likes

tema: Saveti za kupovinu novih satova

  1. #81
    Mlađi član
    Član od
    20.7.2015.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom

    Citat Petar012 kaže: Pregled poruke
    Šta znam, pročesljaj oglase, za malo više para, neki bolji Casio tipa 527, uglavnom ta serija 5xx je dobra, Festina, ne znam kako je stanje sa Citizen modelima kod vas, kod nas u radnji ima baš finih modela za 14000...Seiko 5 modeli su 10000 dinara kod nas, lep izbor ako ti ne smeta malo manji prečnik... možda da naručiš sa nekog sajta, jeftini a fini satovi su Bambino, Mako, Esteem... Sa creationwatches.com ili dutyfreeisland.. Iz Kine Parnis za oko 100€, imaš omaže raznih modela, Panerai, Submariner, B-Uhr... Amfibije su vrlo jeftine, naručuješ sa Meranom sajta iz Rusije... Imaš jedan lep klasičan Seiko dress, Neo Classic, na akciji na watchhubs za 70 evra... A ima malo jače hardlex staklo i finu čeličnu narukvicu... E o tome sam ti pričao. Zavisi sve kakav tip tražiš, jesi li gadljiv na oglase i naručivanje...ja sad nikad ne bih kupio u nekoj radnji ovde, ne toliko zvog viših cena koliko nezanimljiv izbor.

    Još da dodam, glupo je ja da ti nešto pričam, nisam neki stručnjak, samo ti dajem savet da ne jurcaš, pročitaj nešto ovde, ili gde god, razmisli još nekoliko dana, čisto da se ne zaletiš pa ti posle sat bude meh. Evo nekoliko fotografija modela koje sam gore pominjao.
    Prilog 122948Prilog 122949Prilog 122950Prilog 122951Prilog 122952
    Hvala ti za pomoc.Znas kako,vise volim otici u neku radju i isprobati taj sat.Ako vec moram kupiti preko interneta uglavnom kupujem preko stranica koje prodaju na podruciju BiH ili Srbije.

    Sta mislis o ovom satu,da li je bolji od onog sa koznom narukvicom?http://detas.ba/satovi/2619-Casio_EF_129D_2AVEF
    Poslednja ispravka: RUS (28.4.2016. u 10:38)

  2. #82
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Manje više je razlika samo u dizajnu... Koji ti se više sviđa

  3. #83
    Mlađi član
    Član od
    20.7.2015.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Petre da li bi mogao da mi pomognes u odabiru sata do 85€.Da ima kvarcani mehanizam,analogni prikaz i kozna narukvica.

  4. #84
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Za te novce može da se kupi ronilački automatik Amfibija.

    P8 Lite TT

  5. #85
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Citat Djordje 380 kaže: Pregled poruke
    Petre da li bi mogao da mi pomognes u odabiru sata do 85€.Da ima kvarcani mehanizam,analogni prikaz i kozna narukvica.
    Svako je ovde rad da pomogne. Ali rekoh ti, ako hoćeš pravi sat (znači ne modne gluposti), Casio iz radnje, ili da naručiš neki Citizen preko interneta (samo što te to možda ispadne malko više od 85 evra, a možda i ne). Ako ne mora kvarc 85 evra su Seiko 5 i Amfibia modeli.

  6. #86
    Mlađi član
    Član od
    20.7.2015.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Citat Petar012 kaže: Pregled poruke
    Svako je ovde rad da pomogne. Ali rekoh ti, ako hoćeš pravi sat (znači ne modne gluposti), Casio iz radnje, ili da naručiš neki Citizen preko interneta (samo što te to možda ispadne malko više od 85 evra, a možda i ne). Ako ne mora kvarc 85 evra su Seiko 5 i Amfibia modeli.
    Automatik mi ne odgovara.

  7. #87
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Pa dobro, ako automatik ne i ako nećeš da naručuješ, pogledaš šta ti je dostupno, a sve je manje više isto. Sad sam se setio, video sam odavno na nekom domaćem sajtu, bilo je nekih lepih kvarcnih Lorus modela, koji se uklapaju u budžet. Ne znam kakav je Timex u poređenju sa Lorus i Casio, ali pogledaj i njih... Uglavnom to je jedino što je ok za taj novac...

  8. #88
    Mlađi član
    Član od
    20.7.2015.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Citat Petar012 kaže: Pregled poruke
    Pa dobro, ako automatik ne i ako nećeš da naručuješ, pogledaš šta ti je dostupno, a sve je manje više isto. Sad sam se setio, video sam odavno na nekom domaćem sajtu, bilo je nekih lepih kvarcnih Lorus modela, koji se uklapaju u budžet. Ne znam kakav je Timex u poređenju sa Lorus i Casio, ali pogledaj i njih... Uglavnom to je jedino što je ok za taj novac...
    Hvala ti

  9. #89
    Mlađi član Avatar korisnika Dekla
    Član od
    14.4.2017.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    209
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Pozz listam ovaj forum i jos jedan par meseci unazad i konstantno sam u dilemi sta uzeti. Taman nadjem neki satic dosta pozitive o njemu svidi mi se na slikama, videu i na kraju jedva nadjem vremena da procunjam gradom da ga nadjem u radnjama i probam. Kad ono meh nista posebno.
    Probao sam svasta i nista kupio. Da bi na kraju uzeo casio mdv-106-1a bez da ga probam iz USA. Treba mi sat za plivanje(morska voda) pa sam isao na modele wr 200m. Ovaj kada stigne nadam se da ce da zadovolji sto izgledom sto kvalitetom od 60 ak eura. Posle cu da vijam nesto ozbiljnije i nadam se vasoj pomoci

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  10. #90
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Saveti za kupovinu novih satova

    Bićeš zadovoljan.
    VLADAN P likes this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •