Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 98
Like Tree58Likes

tema: Sat do 150-200 eura

  1. #61
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    NH je prestao da se proizvodi (postoji naslednik, ni malo harizmatican ko prethodnik), tako da vredi pozuriti.
    No time to lose

  2. #62
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    @Miljan88

    Ako ti se svidi NH, poruci sa e-baya ako imas mogucnost sad je 189 dolara Havana verzija. prosli mesec bio 159...pa cak da ti rebnu carinu to izadje na nekih 200, 220 eura. Dutyfreeislandshop
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  3. #63
    Novi član
    Član od
    4.10.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Otišao u radnju da pogledam i najverovatnije kupim ovaj Sports, a zaljubio se u Super Titanium Chrono . Sutra odlučujem, ako neko ima neko mišljenje odnos cena kvalitet samo izvolite

  4. #64
    Novi član
    Član od
    9.12.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu, a zapravo i nemam pojma o satovima skoro pa nista. Planiram uskoro kupovinu muskog sata ali ne znamo sta da odaberemo, buduci vlasnik sata i ja. Ja manje-vise, ali ne zna ni on sta bi. Gledali smo par Casio Edifice satova, tu su i Police i Swiss Military. Najvise mu se dopadaju Casio satovi, a sudeci po vasim komentarima mozda bi to bilo i najpametnije. Pre no sto odlucimo, zamolila bih vas , iskusne poznavaoce satova da nam preporucite nesto lepo, kvalitetno i dugotrajno u okviru cene 150-200€. Ono sto bih takodje naglasila je da nikako ne bi zeleo celicnu narukvicu , vec kozni ili eventualno gumeni kais.

  5. #65
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2015.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica
    Poruke
    40
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Sa kvarcnim mehanizmom sa izmenjivom baterijom(nikako solar,eco drive ili sličan mehanizam koji koristi svetlost za punjenje baterije):Casio,Seiko,Citizen,i jeftinija varijanta Q&Q.Daju najbolji kvalitet i završnu obradu u svojoj cenovnoj klasi.Švajcarac nikako-u cenu je uračunato i swiss made i do nebesa nabubani CHF.
    Zašto kvarc?-svake 2-3 god zamena baterije cca 300 din.I ti mehanizmi traju godinama,desetak i više.Čak i ako dotraju zamena celog mehanizma nije skupa,cena tih mehanizama je 5-6 USD,pa neka je kod nas i tri puta skuplje opet je to sitna para.
    Automatik?Može!-Seiko,ima lepih modela po povoljnim cenama,obično uz metalnu narukvicu,ali treba gledati model koji ima standardno kačenje da se može promeniti kaiš i staviti kožni,čak i ako stavite neki od skupljih i finijih kaiševa cena će ostati ispod cene konkurencije.
    To što te mehanizme maltene ne dodirne ljudska ruka i što se prave u velikim serijama za mene je samo prednost(čitaj odličan kvalitet po povoljnoj ceni)
    Samo ja bih ipak izbegao automatik zbog kasnijeg servisiranja.
    Poslednja ispravka: mile64 (11.12.2015. u 20:07)

  6. #66
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Danas setao i usao u Bomar i pogledao ovaj sat.....interesantan...a uzivo jako lepo izgleda na ruci

    Promaster Navy
    VLADAN P likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  7. #67
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2015.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica
    Poruke
    40
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    cena sa popustom 200 evra,a u inostranstvu normalna cena to je ok!
    mehanizam,ako jeste,ali ipak proveriti Citizen-Miyota 8203
    pošto sam jako sumnjičav prema bilo kakvom popustu koji cenu svodi na realni evropski nivo proveriti da nije outlet(sitno oštećenje, servisiran ili repariran)
    u svakom slučaju odlična ponuda za onoga ko voli takav tip i izgled i veličinu sata,mada bih pre izabrao popularni Seiko SNK809K2

  8. #68
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Imao sam ga ja doduse ne novog, ali dobar sat, za ljeto i sve vodene avanture mi je bio super
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  9. #69
    Mlađi član Avatar korisnika Bogi79
    Član od
    7.12.2015.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    294
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Pozdrav svima
    Da ne bih otvarao novu temu, takodje razmišljam o kupovini novog sata, posedujem već Casio Edifice EFR 302D. Sada mi je želja da imam crni sat, crna narukvica (metalna) i da je sto veći prečnik, znaci sat za sve prilike. Pa bi da cujem neke konkretne predloge, sat se kupuje u DE. Diesel i Fossil bih naravno zaobisao, malo sam i citao ovde da nisu baš kvalitetni satovi i manje vise su modni satovi...
    Zahvaljujem svima

  10. #70
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18037
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Na takvim satovima svaka ogrebotina je vrlo primetna a skoro nemoguća za saniranje.
    Ne znači da ne treba da ga kupiš već samo da unapred budeš svestan pomenute činjenice.
    Još jedna stvar ,ako dozvoliš.
    Svakako je to stvar i ličnog mišljenja i ukusa ali crni sat sa crnom metalnom narukvicom što većeg prečnika prečnika se zaista teško može nazvati satom za sve prilike.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •