Strana 58 od 123 PrvaPrva ... 84854555657585960616268108 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 571 do 580 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #571
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    ^Kopija
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #572
    Novi član
    Član od
    6.1.2015.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala RUS na brzom odgovoru,mozes li mi dati neke generalne bitne karakteristike za ubuduce bar sto se tice IWC-a,kako bih mogao po tome i sam prepoznati kopiju?

  3. #573
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Ne postoji univerzalni nacin prepoznavanja kopije. Ukoliko recimo neki model nisi video u originalu, onda prvo sto uradis je da nadjes na nekom zvanicnom sajtu kako taj model treba da izhgleda. U slucaju ovog IWC-a je stvar vrlo jasna.
    Pilot Watches Big Pilot's Watch IW500901 | IWC

    Druga stvar je cena. Ne mozes ti sat koji kosta 3 ili 4.000e da kupis za 100e, ili koliko vec.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #574
    Novi član
    Član od
    6.1.2015.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Jasno,no nedoumicu mi je pravila informacija da samo krunica nije originalna,tj da je stavljena od nekog drugog sata,pa sam se ponadao da sam Trotters srece, no idemo dalje Hvala jos jednom.

  5. #575
    Novi član
    Član od
    18.5.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Pozdrav svima na forumu,
    Dobio sam ponudu za sat Tissot T-Race limited edition. Obzirom da se ne slaže slika modela sa onom na sajtu dobio sam info da je u pitanju prethodni model. Potrebna mi je mala pomoć oko potvrde autentičnosti ukoliko je moguća po ovim slikama (možda mogu još neku da nabavim).
    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-7aaohmavtnhor-manuxhnhdwnm5crmv7frcx2vetyhjmisoo4lc3jchesrjzk7i6wy8deanc9jcrvhhbjlpgxboxh5wnumm.jpeg
    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-sqcn4jq3wbhpzyjlvmunhdca1hxnh-d08syjdobes7itkkghfasngy6bbnzyrlqautj8ttewj7vnmzesxzikza8k3de57ge%3D.jpg
    Hvala unpared.

  6. #576
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    243
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Dragi ljudi, hteo sam da vas pitam sta mislite o ovom satu??
    Da li je sat original ?? Nesto mi sumnjiva ova cena, s'obzirom da je sat u ekstra stanju a iskreno nisam trazio ni koji je model, ali ova cena za sat u ovakvom stanju mi malo nerealna, da kazem dosta jeftino
    Nakit, satovi i dragocenosti : CITIZEN eco-drive snizenje - ID 21744476 - Kupujem Prodajem

  7. #577
    Mlađi član
    Član od
    9.2.2011.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    293
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Najobicniji prosti citizen koji ima eco drive funkciju...msm da je cena realna mada ja ga ne bih kupio ni za koje novce jer mi se ne svidja, nista posebno sat.
    Ako vec gledas citizen, jedan lik iz loznice isto na KP prodaje promaster e28 sa milion funkcija i to na metalu a prelep sat, jeste 340€ al msm da se moze korigovati cena..
    bokanegra likes this.

  8. #578
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Meni cena izgleda realno za nekoga ko zaista želi da proda sat.
    Ipak to nije nov sat.
    bokanegra likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #579
    Novi član
    Član od
    6.1.2015.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Da li moze mala pomoc oko ova dva sata? Da li vrede kupovine?
    Prvi je Rivado https://www.kupujemprodajem.com/riva...ilter_id=12716
    A drugi stari Tag https://www.kupujemprodajem.com/tag-...er_id=20434124

  10. #580
    Član
    Član od
    16.10.2013.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    sto se tice jednog od najuniverzalnijih metoda u proceni je iskustvo. ko je nekada video nekoliko starih IWC, omega ili corteberta niti jedna kopija ma koliko bila dobra ne moze da prevari. usput nemojte se nadati da cete naletei na original koji kosta badava. to se skoro nikada ne dogadja. usput kopije koje kostaju mnogo su dosta cesta pojava.

    ps savet za online kupovine skupih satova.

    fotografije ne znace nista. dogovorite sa prodavcem da licno ili u drustvu poznavaoca pogledate sat i obavezno se cenjkajte. iako zvuci glupo ali cenkanje je jedan od osnovnoh metoda dolazenja do vrednosti sata u tom trenutku i toj situaciji. ne popustajte u svojoj odluci nikada. ako je sat original i ok prodavac vas nikada nece odbiti da pre konacne kupovine razgledate sat svojim ocima. ukoliko ne zeli to odustanite. ukoliko vas deli velika udaljenost i ne mozete pogledati sat ne bih znao odgovor, dati 100-200 e na osnovu fotosa nije bas pametno.
    Poslednja ispravka: RUS (24.5.2015. u 9:52)

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •