Strana 26 od 123 PrvaPrva ... 162223242526272829303676 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 251 do 260 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #251
    Mlađi član
    Član od
    28.7.2011.
    Poruke
    85
    Lajkovi
    183
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat Ralesd kaže: Pregled poruke
    interesuje me da li ja sat sa ovim oznakama original citizen watch co.
    water resist
    base titanium ti
    6870-H14436 TA
    7 NO256
    GN-4-5
    JAPAN ->9
    posto nigde nisam nasao na netu pogotovo ne u ovakvoj desetougaonoj formi kakav je ovaj

    Prilog 73013Prilog 73014
    kontaktiraj citizen e-mailom na contact tako sam ja uradio zbog mehanizma za sat za RV i PVO dobices informaciju

  2. #252
    Novi član
    Član od
    17.8.2013.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    zdravo, novi sam na forumu i sav sam u zurbi zato se odmah izvinjavam ako sam napravio gresku, naime imam rezervisan sat pa bih zelio cuti vase misljenje o njemu. koliko mislite da vrijedi te da li je autentican ito tako mnogo bi mi znacilo ako imate neki savjet kada ga budem licno gledao na sta da obracam paznju. pokusavao sam skinuti slike na racunar pa da ih postavim ovdje ali kad god to uradim smanje se i ne mogu otvoriti kao na ovoj stranici zato cu vam produziti njen link. nadam se da nikome ne smeta ako grijesim podrzavam vas da obrisete post, jednostavno frka mi je, hvala unaprijed
    Muški sat - Citizen - Muški satovi Banja Luka - PIK.ba

  3. #253
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Samo opušteno, sa citizenom nema greške. Kupio si dobar i kvalitetan sat, a ako imaš vremena, postavi fotografije kada ti stigne.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #254
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Meni deluje ok.

    Sta mislim o tom satu, mozes pogledati ovde Citizen Skyhawk - Kompletan test

    Ne znam samo sta je to sigurnosno staklo, ali nije ni bitno. Salim se, ali staklo na njemu je mineralno, video sam sta je prodavac u odgovorima pisao, i to veruj mi nije tako. Jednostavno staklo nije izdrzljivo kao safirno, proverio sam licno.

    Dobro dosao na forum!
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #255
    Novi član
    Član od
    17.8.2013.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    hvala na tako brzim odgovorima, gledam sad na slikama i na 4 slike nalazim razlicite stvari:
    ispod natpisa radio controlled na njihovoj oficijanoj stranici nalazim 1 "stil", za titanijumsku verziju uopste nema, kod ovog oglasa sasvim drugu a ista situacija i sada kada sam gledao rusov sat?
    moze li mi neko objasniti u cemu je stos?da li postoji puno replika ovog modela i po cemu se mogu lako prepoznati posto slabo sta mogu izgooglati?sad zapravo uzimam kao "moj prvi sat" nadam se da je dobar izbor

  6. #256
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Ja iskreno da ti kazem nisam nikad video repliku ovog modela(sto ne znaci da ih nema).
    Da ti pravo kazem, ne razumem kakav stil, gde je razlika?
    Ne bi bilo lose da zaokruzis na slici.

    Edit: izvini, sad sam video na sta mislis
    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-5_zpsa4369733.jpg
    Verovatno se oznaka razlikuje zbog trzista kom je namenjen sat. Ja sam moj uzeo u Americi, pa se verovatno zato razlikuje.

    Inace nesto drugo mi je zapalo za oko, a to je indikator napunjenosti. Ne znam da li je na drugoj crti zato sto ga vlasnik nije nosio i drzao u mraku, ili je nesto drugo u pitanju.
    Poslednja ispravka: RUS (17.8.2013. u 18:27)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #257
    Novi član
    Član od
    17.8.2013.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    iznad "podvucenog" Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-1_zpsc1cb3e31.jpg
    83stojan likes this.

  8. #258
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Da ne bi lupao glavu, najjednostavnije je da ti i prodavac odete do nekog casovnicara i da on pogleda sat.

    Posto vidim da je prodavac iz Bl, a po nicku bi se reklo da si i ti takodje, verujem da bi tako nesto bilo moguce.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #259
    Novi član
    Član od
    17.8.2013.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Dok se meni ponovo ucita pretrazivac...po njegovoj prici navodno ga trenutno ne nosi ali je nosen godinu dana, sad da li je istina ne znam. Jedini znag nosenja po meni "noobu" ako se mogu tako izraziti vidi se na kopci ali i te ogrebotine su vise povrsinske i mislim da bi se nakon poliranja izgubile. Danas mu je na ruci bio drugi sat slicne klase sto to potvrdjuje, navodno je taj dobio na poklon i ima ih vise pa sada prodaje. Izgleda da cesto bude u inostranstvu.

    Izvini, kako mogu da editujem post?

    Danas sam upravo bio kod istog, uzeo u ruku, pogledao "na brzinu" i rekao da je autentican. Pogledali smo opet povrsinski psoto ni ja ni on ne znamo rukovati sa istim i djeluje da sve radi savim oke.
    Poslednja ispravka: RUS (17.8.2013. u 18:47) Razlog: Spojene poruke

  10. #260
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Evo obelezio sam na slici dugme za editovanje
    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-untitled.jpg
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •