Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree9Likes
  • 6 Post By MMario
  • 3 Post By arch_m

tema: Pitanje u vezi kupovine sata iz Srbije

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Pitanje u vezi kupovine sata iz Srbije

    Pozdravljam drustvo i unaprijed se izvinjavam sto temu mozda otvaram na pogresnom podforumu...

    Trebao bih kupiti nesto iz Srbije, ali covjek koji bi mi prodao sat kaze da nema pojma kako i preko cega da mi posalje.

    Ovisno gdje me firma baci u slijedecih dvije-tri sedmice, pomenuta posiljka bi mi morala stici ili u Sarajevo, ili u Bec, ili u Minhen, pa bih pitao, ako ko zna, sta da preporucim ovom covjeku kao najoptimalniju opciju, i za mene i za njega.

    Da li je neko vec imao iskustva sa slanjem satova/dijelova sata iz Srbije u druge zemlje, te koliko to otprilike kosta?

    P.S. Radi se o kucistu sata
    Poslednja ispravka: arch_m (7.10.2014. u 14:09)

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pitanje u vezi kupovine sata iz Srbije

    Evo kolega ja cu ti odgovoriti kako sam ja to resio. Vrlo jednostavno i prakticno.....da li je malo rizicno, pa i je. A sta danas nije rizicno.
    Ja sam sat prodao coveku iz Sarajeva, trebao je doci poslom do Beograda ali nikako da to i napravi. Razvuklo se to 10-tak dana a meni glupo, covek platio sat i sat ga ceka kod mene. Ja lepo na autobusnu stanicu, dao soferu za kafu i dao br. mobilnog mog kupca, coveku-kupcu javio reg.table busa i vreme kada stize u Sarajevo.
    I sve proslo savrseno.
    Isto tako je meni dosao sat iz Hr, Zagreba.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Pitanje u vezi kupovine sata iz Srbije

    Hvala puno, Mario!

    Pomislio sam na ovu opciju, ali, nesto kontam, da mi je da olaksam ovom covjeku...


    Ciko je prva liga, sav se on udubio u problem, do sad mi je poslao petnaest mailova (tj. njegova zena) , k'o da mi prodaje nuklearnu podmorincu u dijelovima... ali ima mu jedno 100 kuka, brat-bratu, pa reko', zao mi, da ne šetam starog covjeka okolo.
    vladas, Markoni BG and MMario like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •