Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 27 od ukupno 27
Like Tree16Likes

tema: Molim za pomoc-zavet!!!

  1. #21
    Novi član
    Član od
    4.5.2019.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    ovih dana planiram da ga pogledam uzivo. gledao sam na netu rezenzije,sve mi to deluje ok samo sto je izgleda dosta debeo,glomazan,pa to moram da proverim. da li je taj sat po kvalitetu i ceni u rangu sa ovim monsterom koji ja imam?

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    597
    Lajkovi
    4317
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    Aj prestani da porediš babe i žabe, da nam bacaš koske i da pališ vatru... Ako si ozbiljan, dobio si mišljenja poznavaoca i sve potrebne odgovore. Ako se sprdaš, nije lepo. Sad je na tebi da se sam odlučiš pošto je izbor sata lični afinitet. Što bi ti neko drugi rekao šta da kupiš? I gde uopšte dobijaš sve te ponude za zamenu, ima neka vikend berza zamene satova kod tebe?

    Na kraju krajeva, ostavi Monstera u fioci i kupi drugi sat. Možda u nekom trenutku života, kad prestaneš da juriš za sekundama, shvatiš i poželiš mehanički sat sa dušom i bude ti krivo što si dao Monstera kojeg si sam birao i kupio...
    sdbiba, nokru and milek like this.

  3. #23
    Novi član
    Član od
    4.5.2019.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    ko ne zeli da pomogne neka ne odmaze...nije tesko biti fin.
    p.s. za one koje zanima gde je vikend berza, mozete je naci na sajtu kupujemprodajem, menjaju ljudi satove,kupuju ih,prodaju, bas kao i ovde na ovom sajtu koliko sam mogao da primetim za ovo kratko vreme.

  4. #24
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    Milojko dobro došao na forum.

    Da sam ja u pitanju ne bih menjao Monstera za Ekozilu. E sad i ta Ekozila je vrlo popularan i kvalitetan sat i već je dugo na tržištu. Cenovno su tu negde. Do skoro je kod nas bilo moguće kupiti Monstera druge generacije u Sense watches za manje od 40 000 din a i Ekozila u Bomaru je trenutno 39000 din. Dakle, tu je negde. Tvoj Monster je inače prve generacije.
    Kod Ekozile obrati pažnju na dimenzije kućišta jer to nije sat koji može stati pod košulju i sl. i nije za svačiji zglob. Drugo, kaiš kod Ekozile ima nestandaradan prihvat tako da kada pukne orginalni gumeni kaiš imaš dve opcije ili da kupiš orginalni gumeni kaiš ili da kupiš adaptere (https://suppaparts.com/Zilla-Adapters.php) na koje ćeš namontirati klasičan kaiš.
    Takođe, vezano za bateriju, pitanje je koliko je stara Ekozila za koju si zainteresovan. Solarno punjive baterije koštaju čini mi se oko 20 dolara. Ne menjaju se tako često kao obične baterije ali ih je ipak posle nekog vremena potrebno zameniti. Pošteno je reći i da će kupac Monstera imati trošak servisa mehanizma (servis se radi na svakih 5 godina).
    Zaključak, obrati pažnju na to u kakvom je stanju kaiš i koliko je star sam sat da ne bi možda imao dodatni trošak zamene baterije.
    Poslednja ispravka: skydrummer (13.5.2019. u 21:54)
    MilojkoB likes this.

  5. #25
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    Ja bih dodao jos da postoje adapteri za ekozilu koji omogucavaju da se stavi i normalna narukvica. A da je sat veliki - jeste

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    MilojkoB likes this.

  6. #26
    Novi član
    Član od
    4.5.2019.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    sve mi se vise cini da na kraju necu ipak ni da menjam. ja ovaj sat imam 6 godina,nisam ga nikada nosio na servisiranje.mozda ce manje da kasni i manje da me nervira ako odradim taj servis. jel mozete jos samo da mi kazete koja je cena okvirno tog servisa?

  7. #27
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Molim za pomoc-zavet!!!

    Servis bi svakako trebao da odradis. Preporuka je na 5 godina.

    A za cenu - moja pretpostavka ne vise od 4-5000. Pretrazi po forumu, ima nekoliko casovnicara kod kojih smo svi isli i bili zadovoljni.

    Vitanov je ovlasceni za Seiko.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    MilojkoB likes this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •