Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree8Likes
  • 7 Post By Lukain
  • 1 Post By house

tema: Lepi pozdrav!

  1. #1
    Novi član
    Član od
    27.12.2017.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Lepi pozdrav!

    Lepi pozdrav postovanim clanovima foruma!
    Vec neko vreme imam Tissot prc 200 na piku i zelim da ga kupim, ali za odbranu diplomskog dobih dva sata pa sam odustao od kupovine, bar zasad.
    Nemam iskustva sa satovima, niti preveliko znanje o njima. Ali uvijek sam htio imati lep sat.
    Zanima me sta vi mislite o ova dva sata koja sam dobio.

    Lepi pozdrav!-8170ki1lzol._uy445_.jpgFossil JR-1450
    Lepi pozdrav!-efv-530bl-1avuef.jpgCasio edifice 530bl-1avuef

    Znam da ovi brendovi nisu bas cenenji medju ljubiteljima satova, ali bar nisu kopije.
    Hvala!
    Priložene slike Priložene slike Lepi pozdrav!-kakaotalk_20171221_130347032.jpg   Lepi pozdrav!-kakaotalk_20171221_130552880.jpg  
    eee, vladas, VLADAN P and 4 others like this.

  2. #2
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Pozdrav. Cestitke za diplomu :-) sto se tice poklona, za pocetak sasvim korektni satici. Ima vremena za Tissot I kamo srece nesto jace. Sto se tice cenjenosti, za Fossil si u pravi da nije cenjen. Obicna robna marka koja se bavi stanvovanjem modnih satova. Dok za Casio to ne mozemo reci. Nije sad neki vrhunski casovnicarski brend, ali u svojoj ponudi imaju sve I svasta. To mislim bukvalno. Od izuzetno povoljnih satova koji opet sluze svrsi, do za njihov brend ekstremno skupih satova preko hiljadu evrica. I u sustini znaju da urade posao, kvalitet im je za ponudjenu cenu odlican tako da samo napred.
    Misic M. likes this.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Lepi pozdrav!

    Dobro ti nama došao i hvala na pozdravima.
    Svakako da je Casio mnogo bolji sat i mnogo cenjenija marka satova od Fosila (modna marka)... Konkretno veoma lepo izgleda ovaj Edifice možda bih ga nadogradio sa kožnim remenom sa crvenim štepom da baš zasija...
    U svakom slučaju kao što i sam kažeš laganim upoznavanjem sa svojim i ostalim satovima steći ćeš znanje i afinitete prema ovim malim mašinicama pa ćes već sam izgraditi svoje mišljenje (prednosti mehaničkih nad kvarcnim mehanizmima ).
    I na kraju sve čestitke na prinovama i diplomi....

  4. #4
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Lepi pozdrav!

    Lepi satovi. Ja bih dodao pored crnog kaisa sa crvenim stepom za casio i jedan skroz crni za fosil

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •