Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 47
Like Tree68Likes

tema: Invicta 0962

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    pa, vidi, ako proizvodjac ne uliva nikakvo poverenje i proizvodi satove o kojima vecina poznavalaca misli vrlo lose, slabe su sanse da ce neki pojedinacni model biti za preporuku.


    nego, da ja nekako mogu da opet imam 18 godina, jako bih voleo da imam nesto ovako :

    CASIO G-Shock | Products

    g-shock je sat sa kojim, prosto, ne mozes pogresiti, vrlo su kvalitetni, neunistivi takoreci, ima brdo modela, a vrlo su pristupacni.
    dakle, ako ti se neki svidi, uzimaj bez razmisljanja, a nadam se da ces dobiti jos predloga!
    u svakom slucaju, ako si planirao da odvojis toliko novca za sat, uzmi jedan g-shock, i za ostatak neki malo kvalitetniji, ozbiljniji sat, zatrebace vec.
    RUS, 83stojan and Serb like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #12
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Bojane, dobrodosao! Bez uvrede ali Invicta su oni satovi "koje samo i iskljucivo danas mozete kupiti u specijalnoj TV ponudi po ceni od neverovatnih 38 $...a inace kostaju 3800 $". Ili ih dobijes uz prasak... Salu na stranu,za te pare mozes kupiti pravi pravcati sat! Sinn(pogledaj predstavljanje jednog od clanova koji poseduje taj brend;ne znam koliko kosta taj njegov model-pa ne bih da nagadjam). Kao sto su ti rekli: Hamilton, Mido, Certina-izbor svajcarskih satova je poprilicno veliki za taj opseg novca,a kvalitet neuporedivo bolji. Od japanskih proizvodjaca bukvalno mozes da biras: Orient, Seiko, Citizen, Casio...i,po meni,svi predstavljaju bolju kupovinu od pomenute Invicta-e. Nemacke proizvodjace mnogi hvale: Steinhart, Sinn-imaju par modela koji lice tvom izboru.
    Nadam se da sam uspeo makar malo da ti pomognem... Jos jednom-apsolutno mi nije bila namera da omalovazim tvoj izbor,vec samo iznosim svoje vidjenje.
    Pozdrav,
    Branko
    sima hrabri, krstin and Serb like this.

  3. #13
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Ehrmm...Ocigledno bi decko nesto upadljivo, veliko i sportsko. Lonzin, Sinn, Fortis nemaju takve modele. Mislim da je ok da probamo da ga edukujemo, ali ne i da namecemo ono sto se nama dopada. Ukus je ipak individualna stvar. Dakle, ima li medju malo renomiranijim proizvodjacima neceg sto se uklapa u parametre: upadljivo, veliko, sportsko, po mogucstvu ''Swiss made'', oko 1000e? Ja sam slabo trazio tolike satove, pa ne znam, ali odo da pogledam.....
    Poslednja ispravka: anbeast (19.12.2012. u 22:16)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Za te pare ja bih uvek,pre svih,Longines,Sinn i Fortis.
    I evetualno mozda TH Aquaracer.
    Imas divne modele za te pare.Najbitnije da ne zuris.Ali najbitnije ubedljivo.
    anbeast and 83stojan like this.

  5. #15
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Evo sta sam na brzinu iskopao. Nije da u potpunosti sledi kriterijume koje sam postavio tumaceci, nadam se valjano, Bojanov izbor.

    Novi satovi - Svet Satova

    Novi satovi - Svet Satova

    Novi satovi - Svet Satova

    Citizen je Japanac, Tag je nekih 44mm i kvarc, a Sektor ima gumenu narukvicu.

    Ako to je zelja da se malo ''pokazes'', od Taga verovatno ne mozes bolje.

    Odoh da kopam jos malo, a ti, Bojane, pogledaj ovo pa probaj da malo definises kriterijume kako bismo nasli nesto sto pribliznije.
    RUS, vladas and sima hrabri like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #16
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Mislim da bi bilo najbolje da nam bojan napise sta bi voleo.
    Automatik ili kvarc, Svajcarac japanac...
    I naravno da li u obzir dolaze i satovi koje se mogu poruciti preko interneta, ili samo ono sto moze da se nadje u nasim krajevima.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #17
    Novi član
    Član od
    19.12.2012.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    pa nesto upadljivo sportski. sto se tice zemlje porijekla to je manje bitno.
    ipal dajem 1000 e za sat hocu da bude nesto da se odmah primijeti na ruci. Preferiram vece satove. Ne interesuje me to narucivanje preko interneta.

  8. #18
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Pogledaj i temu na forumu Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

  9. #19
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    Mislim da od svih satova u toj temi, jedino hamilton moze da se nadje kod nas.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #20
    Novi član
    Član od
    19.12.2012.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta 0962

    a satovi u-boat. imaju odlican izgled ?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •