Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 90
Like Tree192Likes

tema: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

  1. #11
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    A da, jeste skupo...

  2. #12
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    Hmmm...sjajna ideja za ekskurziju, ali: karta, hoStel (pitanje dal imaju nesto za 10-15ak franaka, mrzi me da guglam), put, zevzecenje po Bazelu...sve zajedno = Stajnhart
    Serb and Marko Crv like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  3. #13
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    ^ Proračunat...

  4. #14
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    Ljudi, ISKRENO mislim da nije skupo iz razloga, jer je to NAJ VECI I NAJ JACI SAJAM SATOVA NA SVETU (po mom misljenju) . . . To se ide mozda jednom u zivotu . . . Po mojim nekim proracunima bi bilo oko 300 eura po osobi SVE (prevoz, ulaz, hotel, klopa) to je racunica da ide 30 ljudi, ako ide vise ljudi, bilo bi jeftinije . . . Da se ode na tri dana sa dva nocenja . . . Ako bi uskladili da se ide sa jednim nocenjem, a da putujemo tamo i nazad nocu bilo bi i jeftinije . . . Sve je vrijanta kako se dogovorimo . . . UH KAKO BI TO UZIVANjE BILO . . .
    backarelli likes this.

  5. #15
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Hmmm...sjajna ideja za ekskurziju, ali: karta, hoStel (pitanje dal imaju nesto za 10-15ak franaka, mrzi me da guglam), put, zevzecenje po Bazelu...sve zajedno = Stajnhart
    @Anbeast citas mi misli

    @Marko Crv 300eura i da se vratis kuci praznih ruku ,da se nadjemo na 500.
    backarelli and Marko Crv like this.

  6. #16
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    Ljudi treba biti realan.
    Da li je za neko okupljanje u Beogradu doslo 30 ljudi?
    Tako da...
    To bi bilo iskustvo za ceo zivot, ali mislim da ne moze da se skupi toliko ljudi.
    Poslednja ispravka: RUS (3.12.2012. u 9:56)
    Marko Crv likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #17
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    mogli bi se raspitat dali neko udruženje urara ili nekaj takvoga organizira put pa im se pridružite
    Marko Crv likes this.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    Sve ja vas razumem, ali da ipak još jednom bacite oko na post Marka Worm-a =>


    Citat Marko Crv kaže: Pregled poruke
    Ljudi, ISKRENO mislim da nije skupo iz razloga, jer je to NAJ VECI I NAJ JACI SAJAM SATOVA NA SVETU (po mom misljenju) . . . To se ide mozda jednom u zivotu . . . Po mojim nekim proracunima bi bilo oko 300 eura po osobi SVE (prevoz, ulaz, hotel, klopa) to je racunica da ide 30 ljudi, ako ide vise ljudi, bilo bi jeftinije . . . Da se ode na tri dana sa dva nocenja . . . Ako bi uskladili da se ide sa jednim nocenjem, a da putujemo tamo i nazad nocu bilo bi i jeftinije . . . Sve je vrijanta kako se dogovorimo . . . UH KAKO BI TO UZIVANjE BILO . . .
    ...razumem ja da može sevnuti neki sat za tu lovu, ali nije to za porediti !
    Skupljate satove jer ih volite, uživate u tome... pa iz istih razloga se i ide na sajam. To je kao kad vam žena kaže "...šta će ti osmi sat u kući ? Bolje da smo otišli na letovanje za te pare. "

    Biće tog Seika i Steinhart-a vazda , a odlazak na jedan od najboljih sajmova ove tematike jednom (u našem skupu) ! Pamti se to ceo život i ako mene pitate.... to nema cenu !!!

    Marko Worm-e , svaka ti se dala !!!
    Poslednja ispravka: backarelli (3.12.2012. u 15:20)
    RUS, vladas, krstin and 1 others like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  9. #19
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    HVALA Backarelli, ja sam se samo vodio iskustvom koje sam imao na nedavnom sajmu satova u Becu . . . Ljudi to trba DOZIVETI . . . U kolekciji nemam sat skuplji od 150eura, ali to ne znaci da NISAM LjUBITELj satova, ali boze zdravlja ja odoh u svojoj reziji makar portosio i 500 eura, jer to je nesto sto cu pamtiti za ceo zivot . . . Da je ovaj nas ''SPORT'' skup, jeste to ne sporim . . . A satovi dolaze li dolaze i bice ih to ne sumnjam, a ovo je sada jer ko zna kada cu imati prilike da izdvojim za tako nesto (jer mi je dete na putu, krajem maja mi je zeni termin za porodjaj), tako da ja sada imam priliku da odem . . . HVALA na razumevanju, ali takvo je moje misljenje, ko hoce naka se prikljuci . . . POZDRAV SVIMA . . .
    RUS, vladas, krstin and 2 others like this.

  10. #20
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Baselworld 2013 – Najveći sajam satova i nakita u novom svetlu

    POZDRAV SVIMA . . . Upravo sam procitao da 15.dec. krece redovna linija WIZZ AIR-om do Bazela za 5900 din. sa Nikole Tesle ETO USTEDE za sajam satova . . . Uh konacno nesto da bude JEFTINIJE . . .
    Shmizla, vladas and krstin like this.

Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi izložbeni prostor za Baselworld 2013. godine
    By Shmizla in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 7.4.2013., 21:03
  2. Otvorena nova Galerija satova i nakita Berić
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.3.2012., 21:28
  3. Novi izložbeni prostor za Baselworld 2013. godine
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2011., 1:54

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •