Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 31
Like Tree40Likes

tema: Domaći YouTube kanali o satovima.

  1. #11
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Citat mizzy kaže: Pregled poruke
    mizzy, preteče me . To je taj kanal.



    Evo još jedan. Nisam siguran da li je sa naših prostora, po naglasku bih rekao da jeste. Čovek se orjentisao na skupljanje i popravku vintage digitalnih satova.

    https://www.youtube.com/c/VintageDigitalWatches
    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Poslednja ispravka: eee (25.9.2020. u 15:48)
    mizzy and Filosof86 like this.

  2. #12
    Član Avatar korisnika Oyster Prince
    Član od
    8.8.2018.
    Lokacija
    Belgrade, born&bred
    Poruke
    201
    Lajkovi
    802
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Citat Waldi kaže: Pregled poruke
    Ja iskreno znam za jedan i nisam nesto preterano odusevljen kada sam pogledao par klipova. Taj sto sam gledao me je odvracao zbog nekog amaterskog pogleda na horologiju u generalnom smislu, i bavljenje nekim nebitnim stvarima, a izostavljanjem bitnih. Posebno me je nerviralo kada cujem ''Patek je najbolji bez ikakve sumnje'' a da pri tom pojedine brendove slicnog renomea i ugleda poput Lange-a nikada ni ne pominje. Za razliku od watchfindera koji poredi npr Seiko i Rolex na pravi nacin, ovaj tu pricu svodi na ''ne vredi i isplati se''.

    Posebno me je zasmejalo/iznerviralo kada sam cuo da je preko video recenzije sata pozvao Bomar da mu daju taj model Roamera da ga on izreklamira odnosno predstavi, i da ce mu onda cena naglo skociti, jer takav sat je neopravdano jeftino u ponudi... Tako nesto otprilike... Nisam verovao st

    Tako da, od domacih, ovaj forum, za sada
    Iako iskreno ne vidim ništa loše u tome da se ljudi zainteresuju za hobi, dotični kanal sam zapratio na početku (Čisto kao vid podrške) ali nakon toga jako brzo sam shvatio u kom to smeru ide. Ne kažem da je nužno loše, samo jednostavno taj content nije za mene.

    Što se tiče ovog sponsor whoringa sa Roamerom i Bomarom, to mi je jako degutantno, i jedan od razloga zašto sam prestao da pratim nekoliko stranih kanala (Iako na primer Urban Gentry nisam mirisao od prvog susreta sa njegovim klipovima, kad je pala ona cela ciganija sa Squale-om i onaj marketing najnižeg nivoa koji im je udario, sam definitivno znao da nije za mene, zatim Bark Jack sa onim šou programom sa Bremontom i Christopher Wardom).


    Kao i sve što se radi u Srbiji, sve je to svetlosnim godinama iza bilo čega na zapadu, ali ne sporim da svako treba da proba, ako uspe svaka čast. Do tada samo Archieluxury, ko može da izdrži gadost od nekoliko minuta po klipu, bar dobija realnu sliku stanja.
    Waldi likes this.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    777
    Lajkovi
    3128
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Nismo se razumjeli, mislio sam kanale koji su na (Srpskom, Hrvatskom, Bošnjačkom itd.) da se niko ne naljuti.
    Meni kad gledam te klipove prvo me interesuje da li to neko radi iz ljubavi ili vidi biznis(pare) u tome. Ako je interes uključen jako brzo će se provuci reklamiranje odredjenih brendova ili nekakvi licni interesi. Takodjer interesuje me da li prihvaćaju kritiku, ispravljaju svoje greške ili je popularnost najbitniji faktor. Da ne znaju sve i da griješe to mi stvarno nije problem. Može im se ostaviti komentar, ako na to reaguju pozitivno i rade na kvalitetu onda vrijedi pogledati.
    U svakom slučaju ako podignu popolularnost satova i to je nešto, ljudi koji ih prate kad nauče nešto shvatit će kog je taj kanal nivoa.
    Ja sam našao jednog momka iz Bosne. Razumije se pomalo u satove ali mi se vise svidja količina ljubavi koju on ima prema satovima.
    eee likes this.

  4. #14
    Član Avatar korisnika 2 Busy
    Član od
    28.11.2015.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    425
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Strahinju sam zapratio od početka, od prvog videa na YT. Ali, ne gledam njegove klipove jer nije kompetentan. Nema potrebno znanje. Kanal mu je u stvari "Šta nose poznati i zašto je to (ne) važno ". Instagram je takođe sulud :
    Šta nosi Darko Lazić i Aleksandra Prijović ili tamo neki MMA borac ili neka prostitutka.
    Hoćeš da držiš nivo i da imaš edukativne klipove o horologiji, a promovišeš koju čuku je Đani nosio na romskoj svadbi prošli vikend u Berlinu.
    Watch Geek je odličan! Prvo, naglasak je original Montana countryside. I to mi se sviđa. Vidim da mu je kanal jako popularan i van Balkana.

    Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
    eee likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    @ivko1 Pa koji momak, podeli link? Tik tak?
    Koji kanal dovodite u vezu sa Bomarom?

  6. #16
    Član Avatar korisnika Filosof86
    Član od
    21.5.2019.
    Poruke
    209
    Lajkovi
    1066
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    ja gledam strane kanale,gde mogu da naucim nesto,mada imam svoj kanal,i tu su moji satovi,neke stvari ,novcici itd,,,Sat na ruci mi je ok zbog truda ali ovde na forumu ima strucnjaka koji bi to mogli mnogo bolje da urade...Ja snimam amaterski iz ubedjenja,nista ne govorim,nemam to znanje...evo da vidite....moj cilj je da oni mladi vide deo istorije,mozda zavole...
    Slava 26 jewels gold plated

    https://www.youtube.com/watch?v=0R_vaEbfzZo ako krsi pravila,da bude uklonjeno...to je moj mali doprinos,ne reklamiram nista...meni je ovaj forum i dalje izvor informacija...bice to malo ozbiljnije,bolja oprema,potrudicu se,...
    Ne živi čovek samo o hlebu...

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    777
    Lajkovi
    3128
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    @ivko1 Pa koji momak, podeli link? Tik tak?
    Koji kanal dovodite u vezu sa Bomarom?
    Jeste mislio sam na Tik Tak.
    bezbi likes this.

  8. #18
    Član Avatar korisnika Waldi
    Član od
    31.8.2019.
    Poruke
    421
    Lajkovi
    1188
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Citat Oyster Prince kaže: Pregled poruke
    Iako iskreno ne vidim ništa loše u tome da se ljudi zainteresuju za hobi, dotični kanal sam zapratio na početku (Čisto kao vid podrške) ali nakon toga jako brzo sam shvatio u kom to smeru ide. Ne kažem da je nužno loše, samo jednostavno taj content nije za mene.

    Što se tiče ovog sponsor whoringa sa Roamerom i Bomarom, to mi je jako degutantno, i jedan od razloga zašto sam prestao da pratim nekoliko stranih kanala (Iako na primer Urban Gentry nisam mirisao od prvog susreta sa njegovim klipovima, kad je pala ona cela ciganija sa Squale-om i onaj marketing najnižeg nivoa koji im je udario, sam definitivno znao da nije za mene, zatim Bark Jack sa onim šou programom sa Bremontom i Christopher Wardom).


    Kao i sve što se radi u Srbiji, sve je to svetlosnim godinama iza bilo čega na zapadu, ali ne sporim da svako treba da proba, ako uspe svaka čast. Do tada samo Archieluxury, ko može da izdrži gadost od nekoliko minuta po klipu, bar dobija realnu sliku stanja.
    Da, sad sam istrazio, to je bio taj kanal "Sat Na Ruci". Meni je to inace izaslo kao predlozen video na youtube i zato sam se zainteresovao da pogledam. Video sam u nizu par klipova i u prvi mah sam bio blago odusevljen poduhvatom da se krene u to na nasim prostorima, a onda su pocele razno razne izjave da izlaze, od kojih sam se zapitao da li je moguce da izadjes sa takvim sistemom vrednosti, bez sistema vrednosti... Kap koja je prelila casu je bilo to za neki Roamer i Bomar... Bas sam tu prestao da pratim ista "domace". Mislim da bi prosecan posetilac ovog foruma bio upuceniji u sve sto je mladi momak iznosio u kameru. Da ne bude samo da grdim, svakako mi je drago da je krenuo i da postoji, i zelim mu najbolje! Ali takodje mu zelim malo vise sistema u samom "poslu" i dosta vise etike. Nije to nesto sto se ne moze postici ako se zeli.

    Od stranih, iako ne verujem da cu ikada prelomiti i kupiti neki od tih modela koje predstavlja, pratim Watchfinder-a, i jos jednog Uhrenratgeber-a (nemacki). Ovaj drugi ima i svoju "marku" Corazon de Mar, ali je svako malo u nekim akcijama i mozes se videti da gostije i kod Fortisa i kod Zenith-a i da ima dobre intervjue. Mana je samo sto nema prevoda, pa ko ne zna dobro nemacki, moze samo da gleda u prazno. Inace, veoma interesantan covek.

    Da se vratim na domace tlo- Mislim da standard zemlje Srbije u velikoj meri utice i na kupce i na prodavce, a i na one koji bi nesto vise da nauce i to znanje da podele. Paradoks zivota, ljudi koji znaju, poput par istaknutih ovde, ne zele da idu u javnost sa tim znanjem jer sumnjaju da znaju dovoljno, a ovi drugi sto manje znaju rado zele da se time i pohvale. Cast onima drugacijim naravno! Ali opet cu reci, dobro je da se krenulo pa kako god.

  9. #19
    Član
    Član od
    25.2.2020.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    402
    Reputacioni uticaj
    29

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Ljudi, jel kapirate da Straja polako postaje Rolex domacih horoloskih jutjubera, a da postovi u ovoj temi to vrlo dobro dokazuju?

    Ajd sto lik ne razlikuje Seiko od Feiko, vec sto nije ni prijatan za gledanje i ne bih mogao da se slozim sa kolegom da mu je produkcija na nivou-dugo nisam osecao toliki transfer blama dok neko prezentuje. Ali boli ga cose, on zaradjuje na materiji koju ne poznaje koliko neki od clanova ovde imaju u zanoktici malog prsta...

    Holokron je simpa: decko se trudi, lepih manira i pojave, prikazuje satove u svom videu (Strahinja ceni da je vaznije da vecinu vremena videa pojede njegova "frizura"). S druge strane ne kapiram one recenzije parfema-kake veze to ima jedno sa drugim? Jos kad krene o gornjim notama paculija i aromaticnim bukeom aljaskog vetivera, bas bih voleo da ga vidim na blind testingu, ili jos bolje da mi u prirodi pokaze kako izgledaju te biljke (ako su iuopste biljke)

    Kao i u vecini stvari Balkan je u praistoriji razvoja... Nije cudo da je Watchgeek na engleskom
    eee and Misfit like this.

  10. #20
    Član Avatar korisnika Oyster Prince
    Član od
    8.8.2018.
    Lokacija
    Belgrade, born&bred
    Poruke
    201
    Lajkovi
    802
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Domaći YouTube kanali o satovima.

    Citat davorb kaže: Pregled poruke
    Ljudi, jel kapirate da Straja polako postaje Rolex domacih horoloskih jutjubera, a da postovi u ovoj temi to vrlo dobro dokazuju?

    Ajd sto lik ne razlikuje Seiko od Feiko, vec sto nije ni prijatan za gledanje i ne bih mogao da se slozim sa kolegom da mu je produkcija na nivou-dugo nisam osecao toliki transfer blama dok neko prezentuje. Ali boli ga cose, on zaradjuje na materiji koju ne poznaje koliko neki od clanova ovde imaju u zanoktici malog prsta...


    Ma nemam ništa protiv dečka, ali mi je zaista malo mučno da gledam sve to. Od mene je dobio lajk na IG, i to mu je dosta.
    Ono što mi moramo da razumemo jeste da njemu nismo mi ciljna grupa, već neki rendom ljudi koji znaju samo za Rolex i QnQ, i da tih ima 99.9% u Srbiji i svetu, i logično je da gađa tamo gde može da izvuče više novca.

    Zamisli koliko bi u Srbiji ljudi pogledao klip koji govori o četvorostrukom tourbillon-u Greubel Forsey-a ? I sad zamisli koliko ljudi bi pogledalo šta nosi neki ljudski nakot poput pevaljki i splavara.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •