Strana 46 od 69 PrvaPrva ... 3642434445464748495056 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 460 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #451
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Taj buvljak je čudo, odlična kupovina. Moraću ja u Kraljevo, čuo sam da na njihovom buvljaku ima svašta
    Walter and Zagor like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #452
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Walter, obozavam tvoju kolekciju...nekad i ljubomoran na nju . Samk napred
    Walter and Markoni BG like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #453
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.012
    Lajkovi
    58463
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Odlicno Walter,svaka cast
    Walter likes this.

  4. #454
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Walter uvek je lepo videti tvoje satove
    Walter likes this.

  5. #455
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Čestitke Walter , lep sat . Moram pohvaliti kreativne i lepe fotografije. Svaka čast.
    Ima jedno pitanje. Kako biraš koji ćeš sat nositi ? Da li zavisi od garderobe ili ima još neki kriterijum i da li u toku dana nosiš samo jedan sat ili menjaš? Ovo te pitam zato što imaš mnogo vrlo lepih i očuvanih satova različitog dizajna i namene pa bi tim pre izbor trebao biti teži.

  6. #456
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    pridruzujem se cestitkama druze walter, lepi satovi, lepe fotografije

    post scriptum: videh novcic aleksandra makedonskog, reci mi koji mu je precnik i tezina, trazim vec duze vreme aleksandrov novac ali se tesko nalazi

  7. #457
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Druze Milan nije to originalni novcic to sam kupio na pijaci valjda je napravljen od kalupa koji je izradjen od originala precnikje negde oko 20 mm a tezina stvarno neznam nemam takvu vagu kako bi izmerio ali tezi je od 10 grama opet cu reci nije originalan. Sad ove zadnje 2 godine kod nas u Makedoniju bilo je dosta kriminala u vezi antickih predmeta jako je puno stvari neprocenljive vrednosti izneto iz Makedonije. Najvrednije nesto sto je ukradeno iz Makedonije je takozvani Krater iz Koresnice sad je taj predmet u nekoj privatnoj kolekciji u Nju Jorku i makedonska vlada pokusava da ga vrati smatra se da je to jedan od 5 najvrednijih artefakti u svetu. Policija je napravila puno akcija za hvatanje lopova i puno su ljudi momentalno u zatvoru oni koji su bili umesani u aferama oko prodaje antikviteta

  8. #458
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    originali i nisu bas previse skupi, od koju desetinu evra pa navise, zavisno koliko su ocuvani, inace koliko je svet bio siromasan, ljudi su od svakog po malo porali da okrajcuju zlato, srebro ili cak i bronzu, da bi kasnije topili i pravili falsifikate

    a sto se tice vasih relikvija i artefakata i cinjenice da se blago iznosi bespovratno iz zemlje, pa nasi stari nisu shvatili sledecu metaforu



    inace branko kockica ovde nosi casio G hehe
    Walter and somy like this.

  9. #459
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Pre neki dan odem u carsiju i ponudemi ovaj Timex video mi se interesantan na prvi pogled. posle kratkog razgldanja i dugackog cenkanja, to je obavezna procedura kod skopskih prekupca kupio sam ovaj sat za prilicno povoljnu cenu.Radi se o modelu Expedition E-Tide-Temp Compass Svidelo mi se to sto je zavrsna izrada stvarno odlicna celicno kuciste sa PVD crnim premazom interesantna nesvakidasnja celicna narukvica isto tako crna,Od funkcija interesantno je to sto sat poseduje merac temperature onda tide- plimo merac i kompas sve je quarcno ali analogno indigo plava boja je iluminacija jos nisam ga testirao jer je moj sin stavio ovaj sat na ruci i sad kad bude pravi cas testiracu sve komplikacije na njemu za sad uspeo sam prvi dan da napravim fotki i evo sta je tu je !









    milan zmaj, RUS, VLADAN P and 12 others like this.

  10. #460
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Kuba Libre, Viva Havana ! Za ovaj sat upotrebio sam sliku iz neke Havanske ulice, uh sto bih voleo da odem do Kube dok je Kastro ziv jer posle nece biti vise isto. Za ljubitelje satova a posebno ljubitelje Seiko satova hronografi 6139 su prava poslastica ovaj je dopunio moju kolekciju Seiko chronogrpha radi se o modelu 6139 7060 sta reci o ovom modelu osim da je celik jak izdrzljiv pouzdan kao i ostali seikovi modeli smek iz sedamdesetih godina i dosta price neka slike govore !









    Poslednja ispravka: Walter (6.12.2013. u 15:34)
    RUS, vladas, jagoda-nbg and 16 others like this.

Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •