Strana 5 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 51
Like Tree202Likes

tema: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

  1. #41
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    odlican sat ali meni ona strela privlaci paznju.cestitam vidim lepo tebi ide ta kolekcija
    vladajov likes this.

  2. #42
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Baš dobar sat! Čestitke i od mene!

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Dobar sat i opis kao i fotografije. U zdravlju da ga nosis
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  4. #44
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Čestitke i od mene!
    U to ime da još jednom pogledamo tu kutiju

    Priložene slike Priložene slike Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_3134_1.jpg  
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #45
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.989
    Lajkovi
    58292
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Odlicno potpunjena kutija

  6. #46
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Hvala svima!!!


    Dobro da je puna da bar postoji neki limit...

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Lako se probija taj limitne brini nista.
    vanjabg77 likes this.

  8. #48
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Idemo dalje, jos jedan Victorinox.Kod mene je bio 13 mesececi i mogu sasvim lepo da saberem utiske i preporucim dalje.Sada ide kod kolege koji ce ga nositi u zdravlju i veselju.

    Predtavljam Victorinox Infantry Mesh - quartz 241585
    Dimensions Case width: 40mm x 8,5mm
    Movement Quartz Ronda
    MetalStrap StyleBracelet 22mm
    Water Resistant100m / 10ATM

    Cena po kojoj sam ga uspeo kupiti je neverovatnih 170 EUR preko DE Amazona, nigde nisam vise video da je imao tu cenu u EU (min 250) ,cak ni polovan.

    Na slikama mozete videti jedan sasvim solidan dress sat sa sjajnom mesh narukvicom.Ide sjano na kosulju sa odelom, kosulju ili dzempere.Univerzalan sat za poneti na poslovni put jer zavrsava skoro sve kombinacije od puta, sastanka pa do vecernjeg izlaska.
    Narukvica je izuzetno lagana i udobna, preporucujem svakome da proba mesh i dress.Iako sam nekada imao averziju vremenom sam utvrdio da narukvica daje poseban smek, lepo prelama svetlo i obogacuje ovaj sat.Iako sam imao u planu kupiti kozni kais nisam to nikada uradio jer je samo sa ovom jednom narukvicom zavrsio sve potrebe.Narukvica je relativno tanka (ako poredim sa narukvicom na Breitling Heritage ili diver narukvicama) ali to ne smeta jer je pune sirine celom duzinom a ima solidnih 22mm na relativno manjem i tanjem satu od 40mm.Pasuje i na nesto veci zglob od mog, a imam zaista manji zglob,

    Jasan i precizan cifer,sa crnom bojom ide nesto bolje uz tamnije kombinacije, bele skazaljke imaju odlicnu luminaciju. Prvo su me malo razocarale dok se nisu napunile i dobile na belu boju zuckasto zelenu nijansu kakvu mozete videti na dnevnim slikama ovog sata na internetu.Zaista ozivi danju.

    Nemam sta vise napisati osim da ovaj sat preporucujem onima koji zele imati za manje pare dobar brend, bez svakodnevnog navijanja a opet nesto sto privlaci paznju.Univerzalni sat za posao i vece .Uspete li pronaci i dobru finansijsku ponudu, u rangu za 200-250 EUR ne znam sta bi moglo tako univerzano da se kupi.
    Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-2014-05-26-18.18.50_resized.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4244.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4244.jpg.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4246.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4247.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4248.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4249.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4250.jpgVanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4251.jpg
    VLADAN P, molnja, 83stojan and 4 others like this.

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Bravo vanjabg77, lepo si opisao sat. Vidi se emotivni pristup. Cestitam!
    bokanegra likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #50
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Vanjabg77 - Moja mala kolekcija

    Jos jedan novitet u kolekciji , 3 godine ocekivani

    Victorinox Officers Officer´s Day Date Mechanical 241546


    • Dimenzije 40mm x 10 mm
    • Safirno staklo, transparentna pozadina
    • Vodootporan 100m (10 bar)
    • Case backcrystal back
    • ETA 2836 automatic


    Link na film(nije moj) www.youtube.com/watch?v=udWaNKY6ykQ

    Iako je na spisku zeljenih satova proveo oko 3 godine mogu reci da je kupovina bila impulsivna.Zelja da proverim jos jedan model omiljenog brenda i stavim na ruku osnovni ETA mehanizam poklopila se se dobrom cenom.Posle nesto vise od dva meseca nosenja nekoliko slika i utisci.

    Pakovanje ocekivano odlicno.Uz sat ide i lep nozic koji je vise kolekcionarski primerak nego nesto sto cu poneti sa sobom u prirodu.Kutija je naravno neprakticna za svakodnevno odlaganje.
    Kuciste dobro uradjeno, ali ne odaje utisak luksuza.Linije kucista ka lugovima vrlo blage,Pozadina sata ne ostavlja utisak, rotor nije ukrasen.
    Kozni kais kvalitetan, kako je model koji ide uz kuciste ocekujem da ce se nakon nekog vremena izlomiti na 3cm od kraja,ali to sam i znao kada sam kupovao sat da je kais sa kracim rokom trajanja.Suzava se sa 20 na 18 mm i daje satu nesto elegantniji izgled.Nije za nosenje na kratke rukave.
    Na ruci sat dobro lezi na tanjem zglobu, osim sto pored kaisa ostaje malo lufta, opet nije do sata vec do zgloba.Posle nekog vremena ispravio je formu i luft se smanjio.Nije robustan ali ni neprimetan.Mislim da je za poslovne prilike 40mm optimalno cak i za veci zglob.Debljina sata idealna, krivina lugova takodje ne ostavlja prostor do ruke.
    Cifer crni menja boju zavisno od ugla gledanja od svetljije crne sa srebrnim ciframa do tamno crne sa tamnim ciframa.U tom trnentku reljef na ciferu dolazo do izrazaja i postaje potpuno drugaciji sat.Iskren da budem iako je efekat zanimljiv postoje uglovi pod kojima se ne moze procitati broj na kome je skazaljka.Efekat sam ocekivao i zaista predivno izgleda.
    Poseban efekat daje plava sekundara, meni je bar ona veci razlog za kupovinu ovog sata.Takodje menja nijansu pod uglom ali u vecini prilika se plava boja jasno vidi.
    Skazaljke vrlo jasne, nesto slabija luminescencija no to je najmanje potreban detalj na ovom satu.

    Prilike za nosenje su od poslovnih (odelo) preko malo manje poslovnih (kosulja + dzemper) pa do nosenja na casual kosulje.Bez kosulje ne preporucujem.Bolje ide uz tamnije boje
    Nije sat za svaki dan, vikendom prespava u kutiji obavezno.Realno ga nosim do dva puta nedeljno.

    Plus:Svajcarski mehanizam i dobar brend po pristojnoj ceni, elegantan poslovni sat
    Minus:Nije univerzalan

    Izgleda da je cela Officers kolekcija discontinued tako da ljubitelji ovih modela ce jos neko vreme moci da ih kupe a onda idu u istoriju .Ili cekamo naslednike jer sama linija Officers je vezana pre svega za nozice a to nije nasledje kojeg se bilo koja firma odrice lako.
    Do sledece prilike nekoliko slika...nadam se da prikazuju gore opisano...
    Priložene slike Priložene slike Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4210.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4214.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4229.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4232.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4235.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4254.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-img_4261.jpg   Vanjabg77 - Moja mala kolekcija-20150213_082014.jpg  
    marko14, RUS, jagoda-nbg and 8 others like this.

Slične teme

  1. Volkec - moja mala kolekcija
    By Volkec in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 19.1.2019., 12:02
  2. Moja mala,skromna kolekcija_Shule83
    By shule83 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 6.8.2016., 10:24
  3. ivanbjelic - moja mala skromna kolekcija
    By ivanbjelic in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 8.2.2014., 14:33
  4. Mirda - moja (mala) kolekcija
    By MIRDA in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 25.6.2013., 8:53
  5. Swissz - Moja mala kolekcija
    By Swissz in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 9.3.2013., 22:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •