Strana 9 od 14 PrvaPrva ... 5678910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 132
Like Tree327Likes

tema: sofronije-mini kolekcija

  1. #81
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    daj jos fotki, prelep je!

  2. #82
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.015
    Lajkovi
    58487
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Odlicno pevac

  3. #83
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    šturmanski......je extra...........
    ​LEMI

  4. #84
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Pozdrav svima. Malo vremena za kucu i malo nevremena napolju napravise ovih dana malo kreativnosti kada je u pitanju kolekcijica. Pomogose i klinci jer bi i oni malo da vire po kutijama sa satovima a imaju i svoje zahteve. Da ne duzim, evo promena kada su odelca za satove u pitanju a sve je po sistemu home made.
    Malo vise setnje u potragama za kais seika zlatno zutog cifera i napravi se ovakav kompromis :
    sofronije-mini kolekcija-picture-545_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-546_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-547_1.jpg

    i buran je dobio drugo odelce sofronije-mini kolekcija-picture-548_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-549_1.jpg a za njim i poljot stoper kome se zelena traka uklopila sa detaljima na ciferu sofronije-mini kolekcija-picture-550_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-723_1.jpg
    a, ustvari, za sve je kriv stari titanijumski stoper i originalna nato narukvica sofronije-mini kolekcija-picture-554_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-555_1.jpg

    zastita na metalnim delovima nato kaisa se savrseno uklapala bojom u nijansu titanijumskog kucista ali ne bas i za ostala kucista. I debljina originalne trake je ponekada malo "zvakava" kada su tezi i deblji satovi u pitanju pa je zato bila potraga za malo debljim trakama i razlicitim resenjima za metalne delove kaisa. Od brace kineza najmanje koristi jer bi oni izgleda svaku trecu nit iz tkanja trake izvukli samo da manje materijala utrose. Malo snalazenja pa eto nesto se i napravilo.

    Sve bi to bilo i ranije zavrseno nego se umesase naslednici pa najdosledniji u zahtevu za svoj sat bese Uros. Dete predskolac, muke sa velicinom sata.... kaisem. Izabrasmo ovaj uputnog cifera za dete a i nije bas da ne znamo marku sata Dakle, po odobrenju vlasnika evo da pokazemo sta smo uradili. Stigao ovakav: sofronije-mini kolekcija-picture-717_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-718_1.jpg
    a mi kao opravismo na uputnije sofronije-mini kolekcija-picture-719_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-720_1.jpg sofronije-mini kolekcija-picture-721_1.jpg
    sat je izuzetno ocuvan a korektni prodavac ga poslao sa sve kutijom i jastucetom. Pogodilo se da je i kutija zute boje sa crnom ispunom pa sve ispade skoro savrseno za poklon. Poklon svakako nije, pre bih rekao da je Urosev "cip" u kolekciju jer mali uvece trazi da odlozi svoj sat u jednu od kutija sa satovima. Sve mi se cini da ce forum da dobije pionirsku ligu uskoro

    Radovi su trebali biti nastavljeni da se amfibija sa valentinom kompletira ali sinoc kuknjava najmladjeg iz dinastije. Hoce i on sat ! Nasli smo mu crvenu traku, namestili cicak da ima manje muke sa kopcanjem, glasamo za satic... muke, mali je "ukusan". E, ljudi, nemojte pogresno da me shvatite ali mislim da bi cika luger trebao da obezbedi kakvu omegicu za dete jer je on ionako kriv za ovo sta me snaslo Mislim, ako neko ima uticaja kod njega, nije lose

    Imao sam malo dilemu gde ovo pokazati. Nije islo u "kozne kaiseve" a obzirom da je Uros pomogao kolekciju eto sve ovde pa valjda nismo napravili kakav tezak ispad

  5. #85
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    dakle, stvorio sam monstruma.



    prvo da zatrazim oprostaj sto nisam redovno pohadjao galeriju, pa sam propustio sletanje
    sturmana na sofronijev astal. aleluja, perfektan je ! (.. a bese mi cudno sto ga nema).



    drugo, javno objavljujem da sam zahvaljujuci drugarskoj pomoci ja dosao do omege kakvu
    sam cekao godinama, pa se javno zahvaljujem sofroniju i u vezi sa tim mu takodje zelim
    jednu omegicu za dete... e za tu sledecu omegicu cemo da se potrudimo zajedno .

    trece, ovaj kienzle je vr´ !

    cetvrto, zima je duga a talenat nesporan, nemoj da padnem ponizno na kolena i zamolim te za 3 - 4 nato
    dzempera za ruse ...



    bravo sofronije, posebno za pedagoski rad i kienzle, tako se satologija prenosi na mladje!

    sima hrabri and anbeast like this.

  6. #86
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Odlicno sofronije

  7. #87
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Auh Sofronije, sjajne kombinacije pravis a i sjajna je kolekcija !

    Uzgred - Seiko polustoper ti nema original krunicu. Ako zelis - mozemo da probamo da je nadjemo?
    anbeast and Serb like this.
    No time to lose

  8. #88
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Evo ja cu lugere:

    sofronije-mini kolekcija-begging.gif Sofronije, proizvedi nekoliko ''custom'' platnenih dzemperica za moje satice. Zima je duga i hladna. Porazboljevace se!

    Nadam se da necu zavrsiti ovako:

    sofronije-mini kolekcija-praying_skeleton.png

    Svaka cast za pionire i svaka cast za umesnost!

    PS. Da, definitivno svi (verovatno i njihove bake) imaju Seiko ''Pogue''! Naravno, osim mene

    Da, videh i ja krunicu, ali zaboravih...vladas je bio odgovorniji
    Poslednja ispravka: anbeast (27.1.2013. u 16:01)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #89
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Kolekcija ''zima-proleće '13.'' je veoma uspela
    anbeast likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #90
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Eh, ljudi, u pravu ste, toplije ovako nego sa metalnom narukvicom, zima je Otvorili malo kreativnu radionicu za mladjariju pa kratimo vreme kada imamo slobodno. Evo sada zavrsena i amfibija i Stefanov crveni kais za njegov sat. Sutra su klinci glavni kod drugara
    vladas znam za krunicu ali kada stigao seiko drugar nije imao takvu krunicu i predje u zaborav jer stizali ostali u kutije. Ako moze nesto da se uradi za to bio bih ti zahvalan, ostalo se podrazumeva.

    Za sada nisam bas u poziciji da uradim nekakav komad kao visak ali ostalo je traka pa se nadam da ce i toga biti, za razmene svakako.
    vladas, anbeast and Serb like this.

Strana 9 od 14 PrvaPrva ... 5678910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. martin71 - Kolekcija M
    By martin71 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 22.2.2015., 6:21
  2. Marko Crv - Mini kolekcija mojih CORTEBERT-a
    By Marko Crv in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 31.12.2014., 19:43
  3. Kolekcija by fotopetar
    By fotopetar in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 8.12.2013., 8:02
  4. Bajker71 - moja mini kolekcija
    By bajker71 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 14.1.2013., 19:51
  5. Hamilton Walden H26311151 - mini photo review
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.11.2010., 22:11

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •