Strana 5 od 55 PrvaPrva 12345678915 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 542
Like Tree2994Likes

tema: Skydrummer-moja kolekcija

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    moram da pohvalim monstera,danas sam imao prilike da ga vidim uživo i malko da ga nosam,jeste da je model davno izašao ali ja sam se tek sada susreo sa njim....moram priznati da me u skorije vreme ni jedan sat nije toliko oduševio izgledom,sat je sto puta bolji uživo nego na fotkama,bio sam skeptičan,a sada.....ga moram nabaviti...

  2. #42
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Još jedan...


    Ne tako davno kupio sam Seiko 7019 -7120 koji je kao i neki ranije ( 7006-7120 ) trebao da posluži za delove, kada se za to javi potreba. Sam sat nije bio u nekom zavidnom stanju shodno tome i cena mu je bila takva ali ono što se odmah dalo primetiti jeste očuvan brojčanik i kazaljke. Sat je imao ne samo neorginalan pleksi već i pleksi neodgovarajućeg prečnika tako da je neadekvatno ( amaterski i na silu ) i nakrivo postavljen ( vidi se na nekim fotografijama da je jedna strana viša od druge ). Pritom pleksi je i napukao u donjem delu. Narukvica neorginalna. Datum menja ali dane ne. Mehanizam ko zna kada i da li je uopšte servisiran. Sat prepušten zubu vremena. Nekoga je on verno služio decenijama samo taj neko to očigledno nije znao ceniti. Uvidevši sve njegove mane ipak reših da ga sredim. Sad da li se ovo pordazumeva pod restauracijom, pitanje je. Restauracija je sama po sebi ozbiljan proces i predstavlja spoj umešnosti i strpljenja. Ja stručnjak za restauraciju nisam ali posle par sati poliranja u kućnoj radinosti, posle servisiranja mehanizma, zamene pleksija i postavljanja novog kaiša , sat izgleda sasvim drugačije.. Neka slike kažu ostalo.

    Pre ( sat je pre slikanja prebrisan tako da se sve nečistoće koje se vide nalaze ispod akrilnog stakla ).

    Skydrummer-moja kolekcija-1.jpgSkydrummer-moja kolekcija-2.jpgSkydrummer-moja kolekcija-3.jpgSkydrummer-moja kolekcija-4.jpgSkydrummer-moja kolekcija-5.jpgSkydrummer-moja kolekcija-6.jpgSkydrummer-moja kolekcija-7.jpgSkydrummer-moja kolekcija-8.jpgSkydrummer-moja kolekcija-9.jpgSkydrummer-moja kolekcija-10.jpg

    Posle

    Skydrummer-moja kolekcija-1.jpgSkydrummer-moja kolekcija-2.jpgSkydrummer-moja kolekcija-3.jpgSkydrummer-moja kolekcija-4.jpgSkydrummer-moja kolekcija-5.jpgSkydrummer-moja kolekcija-6.jpgSkydrummer-moja kolekcija-7.jpgSkydrummer-moja kolekcija-8.jpgSkydrummer-moja kolekcija-9.jpgSkydrummer-moja kolekcija-10.jpgSkydrummer-moja kolekcija-11.jpgSkydrummer-moja kolekcija-12.jpgSkydrummer-moja kolekcija-13.jpgSkydrummer-moja kolekcija-14.jpgSkydrummer-moja kolekcija-15.jpg


    Ne mogu da kažem da je sat dobio drugu šansu jer on nije ni prvu prokockao, pre bih mogao reći da sam ja kao njegov novi vlasnik dobio šansu da uživam u njemu. Malo je satova, posebno u tom cenovnom rangu, koji će vam posle decenijskog zapostavljanja pružiti drugu šansu. Sreća pa je ovo Seiko.

  3. #43
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Vrlo lepo i od tebe i od njega što ste rešili da jedan drugom pružite novu šansu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #44
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Isplatilo se, sat izgleda fantastično,uvek se oduševim kada vidim da je sat dobio stari sjaj,bravo!

  5. #45
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Svaka cast sky, odlicno

  6. #46
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Hvala, hvala .

  7. #47
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Najlepse u celoj prici je to sto si ga TI doveo u ovakvo stanje.Sav trud se iplatio.Izgleda odlicno.

  8. #48
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Poučen tvojim ranijim akvizicijama ništa manje nisam ni očekivao ......, takođe je i kaiš fenomenalno uklopljen, jednom rečiju sat izgleda sjajno. Bravo

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Eh da, kako ostali rekoše, stvarno sjajno izgleda. Kako reče već popovac , svaka čast na odabiru kaiša, koji svakako doprinosi lepoti... trud se i te kako isplatio !Naziv: smiley.jpeg, pregleda: 595, veličina: 1,6 KB

  10. #50
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Skydrummer-moja kolekcija

    Još jednom, hvala svima !

Slične teme

  1. Vlada035 - moja kolekcija
    By vlada035 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 7.3.2014., 16:56
  2. Moja Glashutte kolekcija satova
    By Laslo51 in forum Glashütte Original
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 1.3.2013., 23:16
  3. sima hrabri - moja kolekcija
    By sima hrabri in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 12.11.2012., 18:13
  4. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.3.2012., 19:51
  5. KLCKLC2710 - Moja (amaterska) kolekcija satova
    By KLCKLC2710 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 20.10.2011., 15:22

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •